Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlar sizce kaç tane nevresim takımımı derler ne derler bilemiyorum ama çarşaf işte:) gerekir kaç tane aldınız ben 3 4 tane alcam kayınvaldemde verse yeter herhal gerçi veremez kadının başında iki gelin. :):)

cnm yeter evlenincede yeni çıkanlardan alırsın yerimseniben

bacı sen nerelerdeydın yaa
ama doğru senın düğün yakın hersey tmm mı cnm ev yerlestı bıtek ne kaldı düğün mu
gelınlığın bıttı mı resmı var mı

az kaldı benim giremiodum ama evim tamam gelinlik nişanlık hepsi tamam oldu hepsi. evde bitek gelinle damat eksik oda 10 gün sonra olucak inşallah. bitürlü giremiodum temizlik koşturma felan :nazar:

az kaldı benim giremiodum ama evim tamam gelinlik nişanlık hepsi tamam oldu hepsi. evde bitek gelinle damat eksik oda 10 gün sonra olucak inşallah. bitürlü giremiodum temizlik koşturma felan :nazar:

bizde görcez mi o günleriiii yaaaa.

gelinliğini görmedikk tatlım. yoksa bi benmi görmedim

kızlar sizce kaç tane nevresim takımımı derler ne derler bilemiyorum ama çarşaf işte:) gerekir kaç tane aldınız ben 3 4 tane alcam kayınvaldemde verse yeter herhal gerçi veremez kadının başında iki gelin. :):)

benim kaynanam hiç vermedi 2 tane var bende şimdilik yeter ilerde sıkılırsam alırım kendim. boşver onları iki üç tane olsun yeter ilerde ihtiyaç duyarsan alırsın. yaw benim kaynanada hiç almadı bana bi halı verdi tam müzelik. dedim bu ne müzeye koysak herkez resmini çeker.

yavru kuşum önemli olan sizleri görmek, gözlerinizdeki pırıltıyı görmek, aşkolsun

benim kaynanam hiç vermedi 2 tane var bende şimdilik yeter ilerde sıkılırsam alırım kendim. boşver onları iki üç tane olsun yeter ilerde ihtiyaç duyarsan alırsın. yaw benim kaynanada hiç almadı bana bi halı verdi tam müzelik. dedim bu ne müzeye koysak herkez resmini çeker.

nie müzelik ki tatlım.

bizde görcez mi o günleriiii yaaaa.

gelinliğini görmedikk tatlım. yoksa bi benmi görmedim

gelinliğimi çektim yarın eklicem inşallah kına kıyafetimide çektim yarın koyucam buraya. görürsünüz tabi ben burda diodum oo daha seneye evlenicem şimdi 10 gün ne çabuk geçti ki ana evi gibi olmaz hiç biyer diyorum.

gelinliğimi çektim yarın eklicem inşallah kına kıyafetimide çektim yarın koyucam buraya. görürsünüz tabi ben burda diodum oo daha seneye evlenicem şimdi 10 gün ne çabuk geçti ki ana evi gibi olmaz hiç biyer diyorum.

bekliyoruz canım fotolarını. öyle tabi hiç biryer anne evi gibi rahat olmaz

ben yokmuşum gibi davranıyo ama bi saçma yani.
evlendi evleneli gitmediği bi akrabaya beni götürüyolar diye kalktı oda geldi ama evin içinde misafirlikte iki kelam laf etmedik biliyomusunuz.
daha bi kere beni evine davet etmedi yemeğe diye,
nişanda altınımı evde unuttum sonra takıcam demiş nişanlıma, bir daha ne altın var ne tozu.
şaka gibi dimi

X