Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

eskiden ailelerimizin pek çoğu bukdr bizim kadar düşünmeden rahatça evleniyorlarmış bir divan bir koltuk vs.. kadınlar zaten illa çalışmak zorunda değillerdi.. 24-25 yaş evde kalmış sayılırdı.. eyy zaman sen nelere kadirsin mirmirmirmir

evet eskiden zaten hep kayınvalde yanına giderlermiş eşya derdi yokmuş o zamanlar bir yatak odası alınırmış geline tamam.şimdi öylemi bir sürü masraf.

evet canım aynen... şimdi biz her halini he şeklini elimizden geldğince düşünüyoruz.. öylemi olacak böylemi olacak diye... :nazar:

Gü Nay Dınnnnnnnopuyorumnanaktan
Böcük nan bizim halalrı tanıştırakmı benimkide gelmek istiyorkaydirigubbakcemile5

gunaydınnn..
böcük benımde halamın yolculugu uzun surdu kac gundur karın agrısı cekıyom gelsede kurtulsam:nazar:

lepı olur nan benımkı dk bıle sasrmaz ya ama ıyıkı gelcek haftaya özel gun var o gun gelmemesı süperr

eftalya senınkı nıe gelmıyo nan cok nazlı hazar

lepı olur nan benımkı dk bıle sasrmaz ya ama ıyıkı gelcek haftaya özel gun var o gun gelmemesı süperr

eftalya senınkı nıe gelmıyo nan cok nazlı hazar

he ya sorma benımkı nazlı kezbankaydirigubbakcemile3
tum hazırlıklarımı yaptım onu beklıyom ama ne gelen vaaar ne gıden:sinifsinif:

evet oraya denk gelmemeiş kurtulmuşsunalkisalkisalkis

he ya sorma benımkı nazlı kezbankaydirigubbakcemile3
tum hazırlıklarımı yaptım onu beklıyom ama ne gelen vaaar ne gıden:sinifsinif:

gerli gelir değerimi bil de diye bekletiyordur seni:gitme:
ben de de bacak ağrısı olur hani kessen uf demem bazen okadar şiddetlidir şimdilik birşey
yok ama her an olabülü:sinifsinif:

evet oraya denk gelmemeiş kurtulmuşsunalkisalkisalkis

gerli gelir değerimi bil de diye bekletiyordur seni:gitme:
ben de de bacak ağrısı olur hani kessen uf demem bazen okadar şiddetlidir şimdilik birşey
yok ama her an olabülü:sinifsinif:

o agrılar bendede var lepim ya sorma
ama asıl agrım geldıkten sonra oluyo ozamanda agrı kesıcı ıcmesem komalara gırıyom:nazar:
sankı o sancıyla ıkı uc tana dogurabılırım yanı:CüvCüv:

benimde normalde çok ağrır ama nişan gecesi geldi allahım yardım etti hiç ağrımadı. hayatımda ilk kez ağrısız geçirdim:):)

X