Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızz bak cüzdan kemer ben doğum gününde hedaye almıştım istemedi

nişanda giydiği gömlek+kravat seti aldım bide takım elbisede istemedi vardı onu giyerim dedi zaten hiçbişi istemedi bunlarıda zar zor aldım benide engelliyo almamam için delirtti beni ogün

biz bohça yapmıcaz,

biraz gereksiz geliyor bana nişandan sonra 5-6 ay içinde evlensem tamam yaparım ama 1yıl beklicez o yüzden füzili masraf olarak görüyorum

bende senin gibi düşünüyodum tatlım ama mesela bizde çamaşır falan çok konur düğün zamanı almaya kalksan elde avuçda olmayabiliyo alınmış alınmıştır diyerek aldık hatta ablam bile hala bohçayla gelen çamaşırlrı giyio

erkek tarafı nişanda getiryor bohçasını , kız tarafı erkeğin bohçasını sonradan mı götürüyor

ben son kararı vermedım ama ona ve kendıme yapcam tek nışanda sonra düğüne yakın yaa düğünden sonra el öpmede aılesıne yapıp gotrcem

bız amcasına yengesıne dedesıne ebesıne aıle buyuklerıne hepsıne yapılır bakalım ama ben konuscam sadece anne baba ve ıkı kız kardesı var onlra yapcam anam yoksa ohoo masraf btmess

bıde ogun hep bırlıkte alısverıse cıkıldığı ıcın onceden alamam ben acaba 750 tl falan yeter mı sadece damata

bız amcasına yengesıne dedesıne ebesıne aıle buyuklerıne hepsıne yapılır bakalım ama ben konuscam sadece anne baba ve ıkı kız kardesı var onlra yapcam anam yoksa ohoo masraf btmess

bıde ogun hep bırlıkte alısverıse cıkıldığı ıcın onceden alamam ben acaba 750 tl falan yeter mı sadece damata

yeter ama bence sen genede yanında fazladan bulundur derim biz alyansları falanda almıştık ogün ne onda kaldı ne bende annemde vardı Allah dan da ondan alıp ödedik hatta daha yeni ödicez

yok cnm tabıkı yanıma cok para alırm ben sadece erkek bohcasına yeter mı dedım
bız alyansları onceden alcaz ve takılarıda öle ben yanımda bırı olunca secemıyom cunku

en sevmediğim seydir kalabalıkla alışverişe cıkmak ama 10 kişi çıkmıştık çarsıya:nazar:

10 kişi falan çıkamam ben.
kasılırım sıkılırım daralırım:nazar:
mümkün olduğu kadar başbaşa alışveriş yapcaz biz gerisini de ya annemle ya kayınvalidemle halledeceğim napiyim:umursamaz:
Biliyorum çünkü bn beğencem birşey onlar diyecek güzel değil biri diyecek şöyle.
Oh aldım bile yüzüğü tekken kimsecikler modeli bile bilmiyor:sm_cool:
elbise ve bohçnın bir kısmın da halletsem iyi olacak:sinifsinif:

biz nişan elbisemle yüzüklere almaya gittiğimizde kayınvalidem sevgilimdik sonradan sevgilimin teyzeside katıldı topu topu 4 kişiydik kayınvalidem cok uysal zaten hiç karışmadı teyze biraz bilmişti ama istediğim gibi aldım herşeyi yerimseniben

biz nişan elbisemle yüzüklere almaya gittiğimizde kayınvalidem sevgilimdik sonradan sevgilimin teyzeside katıldı topu topu 4 kişiydik kayınvalidem cok uysal zaten hiç karışmadı teyze biraz bilmişti ama istediğim gibi aldım herşeyi yerimseniben

Benim şöyle bir sorunum var beğenemiyorum çok yer geziyorum.
Kimse benim kahrımı sözlüm gibi çekmez.
hele annem yeter der valla biliyorum ondan en iyisi sözlümle gitmek:gitme:

Benim şöyle bir sorunum var beğenemiyorum çok yer geziyorum.
Kimse benim kahrımı sözlüm gibi çekmez.
hele annem yeter der valla biliyorum ondan en iyisi sözlümle gitmek:gitme:

bende beğenemedim kolay kolay iyiki kayınvalidemle teyze vardı yarıdmcı oldular 100 kere sormuşumdur nasıl oldu diye hele elbise için baya bir uğraştılar sağolsunlar

yanii en az 500 tl gidiyor... anladım ben biraz netten araştrma yaptım pijama markaları filan gibi.. sizinde anlattıklarınız gibi teşkkürler kızlar .. bende alışverişe çıkmıyacağım biz sözlümle alacağız istedklrmizi anneler eklemeler yapacaklar kendilerine göre... benim nişanım agustosta ben ancak yavaş yavaş toparlanırım

bende beğenemedim kolay kolay iyiki kayınvalidemle teyze vardı yarıdmcı oldular 100 kere sormuşumdur nasıl oldu diye hele elbise için baya bir uğraştılar sağolsunlar

Ben de oradaki kadınlara soruyorum denedikçekaydirigubbakcemile3

Buarada canım İST'demisin.
ben genelde bakırköye kadıköye bakıyorum ama hep aynı modeller var nereleden alınabilir nişan kıyafeti uygun şekilde.
ben bitane beğendim kabaık bile değil 450 idi marka diye:gitme:

X