Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bizde alcaz mecbur ama ben son ay tüm aile fertlerimle toplanıp ne gerekiyosa hepsini toptan almayı planlıyorum tek tek almakla bitmez bu iş giricem bi mağazaya ne lazımsa alıp ççıkıcam :)

Olur olur sipidim toptan da alınır hepsi ne olucak ben meraklıyım birazda ondan dayanamıyorum görünceopuyorumnanaktan

kızlar yardım edin mart sonu nisan başı gibi nişan yapıcam erkek arkadasım:)9 kardesler ve hepsı evlı bende tek cocugum ayrıntları verıyımkı:)bende annemın bes kardesı ve kuzenlerımı cagırmayı yanı aıle ıcınde bı nişan ıstıyorum bana dısardakı nişanlar cok soguk gelıyo rahat 50 kısı olur ben ne yapmalıyım dısardamı evdemı yapmalıyım nısanımı???lutfennn yardım edın

kızlar yardım edin mart sonu nisan başı gibi nişan yapıcam erkek arkadasım:)9 kardesler ve hepsı evlı bende tek cocugum ayrıntları verıyımkı:)bende annemın bes kardesı ve kuzenlerımı cagırmayı yanı aıle ıcınde bı nişan ıstıyorum bana dısardakı nişanlar cok soguk gelıyo rahat 50 kısı olur ben ne yapmalıyım dısardamı evdemı yapmalıyım nısanımı???lutfennn yardım edın

canım kalabalık deyince bende 100-150 kişi var sandım bizim sözde 85-90 kişi vardık
karşı komşumuzda evini açtı iki evde oldu
durumunuz müsaitse küçük bi yemekli toplantı şeklinde düzenleyebilirsin yada evde yap

hilalim napıyon kuzum.. ya merak ettim sen neden önce hukuk a ağırlık vermeye başladın? bu arada bi mail geldi bana .. eğitim seti diye.walla ben eriniyorum dersaneye gitmeye yaa... 6 ders alıyodum 3 ünü iptal etmeme rağmen diğer geri kalan 3üne bile gitmeye üşeniyorum...
bak malin linkine :

http://www.seslial.com/default.asp?git=9&urun=1063

ücretsiz kargo - 1.Sınıf Tüm Dersler Sesli Görüntülü alıştırmalı Konu Anlatımlı AÖF Eğitim Seti KAMPANYA

Ürün Kodu:2010 yılının teknolojisiyle AÖFte kalmak tarihe karışıyor 7 DVDFiyatı:99,00 TL KDV Dahil

AÖF Açıköğretim 1.Sınıf Tüm Dersler Eğitim Seti - Konu Anlatımlı ve Soru çözümlü 2010 Yeni müfredat

valla ben seneye hiç düşünmeden bunu alcam malum evli olcaz biraz zor gideriz dersaneye :)

cnm bahçeniz varsa bahçedede olabilir
yada ecemin dediği gibi 2evde olabilir
yada eviniz müsaitse herkes evde toplansın
eğlenceli bişimi istiosun
müzik olsun,oynayalım gibimi yoksa sade bi akşammı düşünüyosunz buda önemli

ellı kıs benım saydıgım tabı bır suru ınsanda var daha saymadıgım va konusmadıgımız ama dısarı cıkarsam ıyıc dugun havasında olucak bıde yemeklı bı sekılde yapmak ıstıyor bızımkıler dısarda olursa ınsan saymaktan bı hal oldum cıldırıcam ya ev orta buyuklukte bır ev nasıl ne yapıcam bılmıyorum kı :KK43: istanbulda anadolu yakasında yapan bırı varsa mekan ısmı yada nasıl yaptıgını anlatsa ıcıme su serpılıcek

canım dışarıda yapılan nısanlar neden soguk gelıyor sana
50 kısı ıcın elbette salon tutmaya gerek yok ama
eger butcen yeterlıyse kucuk bı cafede tutabılırsın aslında
yada ev genişmi?

cnm bahçeniz varsa bahçedede olabilir
yada ecemin dediği gibi 2evde olabilir
yada eviniz müsaitse herkes evde toplansın
eğlenceli bişimi istiosun
müzik olsun,oynayalım gibimi yoksa sade bi akşammı düşünüyosunz buda önemli

oyle eglencelı falan bısey ıstemıyorum oyle yuzukler takılsın cok fazla uzamasın

Aslımcan hoşgeldin

kuzum alsam ne olcak ki yine çalışamicam açıp izleyemicem
hiç içimden gelmiyo az önce hukuk 5 bitti 6.üniteye başladım tek tek okuyorum kelimeleri kafama girsin diye ama ı-ııh olmuyo mafoldumben

Benim akıllı görümcem işletmeyi hukuka girişi ve davranış bilimlerini hiç çalışmadan geçti hava atıo bir sürü bende onu kapaklamak için çalışmıyorum diyorum ama hukuka ve işletmeye ağırlık veriyorum :-)

hilalim napıyon kuzum.. ya merak ettim sen neden önce hukuk a ağırlık vermeye başladın? bu arada bi mail geldi bana .. eğitim seti diye.walla ben eriniyorum dersaneye gitmeye yaa... 6 ders alıyodum 3 ünü iptal etmeme rağmen diğer geri kalan 3üne bile gitmeye üşeniyorum...
bak malin linkine :

http://www.seslial.com/default.asp?git=9&urun=1063

ücretsiz kargo - 1.Sınıf Tüm Dersler Sesli Görüntülü alıştırmalı Konu Anlatımlı AÖF Eğitim Seti KAMPANYA

Ürün Kodu:2010 yılının teknolojisiyle AÖFte kalmak tarihe karışıyor 7 DVDFiyatı:99,00 TL KDV Dahil

AÖF Açıköğretim 1.Sınıf Tüm Dersler Eğitim Seti - Konu Anlatımlı ve Soru çözümlü 2010 Yeni müfredat

valla ben seneye hiç düşünmeden bunu alcam malum evli olcaz biraz zor gideriz dersaneye :)

canım benim arkadaşım aldı hiç memnun kalmadı
tabi sen bilirsin ama bence o seti alma aöf lisin diye devam gelicek şimdi o mailler salla gitsin
eğer öyle bi set almak istiyosan iyice araştır ve daha güvenilir bi set al
veya dershanelerin e öğretim olayları oluyo ya öyle bişi yapabilirsin

canım dışarıda yapılan nısanlar neden soguk gelıyor sana
50 kısı ıcın elbette salon tutmaya gerek yok ama
eger butcen yeterlıyse kucuk bı cafede tutabılırsın aslında
yada ev genişmi?

evımız 3+1 ama bana sankı sıgmazmıs gıbı gelıyo dısarda olursa 200 250 falan cıkar cunku cok akrabamız var ve dıger tarafında oda dugun gıbı olucak nıye bu kadar kafam karıstı bılmıyorum askerde bes gun sonra burda martın ıkıncı haftası gıbı gelıp ıstıcekler ıste sonrada bız tarıh verıcez ama bır ıkı hafta sonrasına onlarla konusmadanda olur mu bılmıyorum kı

Aslımcan hoşgeldin

kuzum alsam ne olcak ki yine çalışamicam açıp izleyemicem
hiç içimden gelmiyo az önce hukuk 5 bitti 6.üniteye başladım tek tek okuyorum kelimeleri kafama girsin diye ama ı-ııh olmuyo mafoldumben

Benim akıllı görümcem işletmeyi hukuka girişi ve davranış bilimlerini hiç çalışmadan geçti hava atıo bir sürü bende onu kapaklamak için çalışmıyorum diyorum ama hukuka ve işletmeye ağırlık veriyorum :-)

Sen şimdi sırf görümcene kapak olsun diyemi çalışıyon en çok bu dersi ? Kız allah iyiliğini versin senin emiiiii :roflol: Evt cnm alsak bile açıp izleyebileceğimiz meçhul? Sen nerden çalışıyon bu dersleri? bilmiyorumkismile Aöf kendi kitaplarındanmı yoksa ayriyetten kitapmı aldın?

canım benim arkadaşım aldı hiç memnun kalmadı
tabi sen bilirsin ama bence o seti alma aöf lisin diye devam gelicek şimdi o mailler salla gitsin
eğer öyle bi set almak istiyosan iyice araştır ve daha güvenilir bi set al
veya dershanelerin e öğretim olayları oluyo ya öyle bişi yapabilirsin

Bu setin aynısınımı aldı canımm... tüh... neyse vazgeçtim o zaman kaydirigubbakcemile3

yok hayatım ben aöf ün kitaplarını almadım
murat eğitimin a ve b kitabını aldım
tabiki kızım kapaklamak için çalışıyorum dicem ben hem çalıştım hem evlilik telaşıyla uğraştım hemde hiç çalışmadan geçtim kaydirigubbakcemile3 o halkla ilişkiler okuyo kaldı bu sene sınıfta çift dikiş oldu kaydirigubbakcemile3

iş yerinde çalışıyorum canım benim
patronlar ve aynı odayı paylaştığım bayanın olmadığı zamanlar acil işim yoksa ders çalışıyorum

X