Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yok hayatım ben aöf ün kitaplarını almadım
murat eğitimin a ve b kitabını aldım
tabiki kızım kapaklamak için çalışıyorum dicem ben hem çalıştım hem evlilik telaşıyla uğraştım hemde hiç çalışmadan geçtim kaydirigubbakcemile3 o halkla ilişkiler okuyo kaldı bu sene sınıfta çift dikiş oldu kaydirigubbakcemile3

VAYYY ÇİFT DİKİŞ HEEE kaydirigubbakcemile3
KUZUM MEMNUNMUSUN SEN O MURAT ACIKOGRETIM KITAPLARINDAN 1A-1B DE BUTUN DERSLER VAR DMI? INGILZCEDE VARMI TOPLAM KAC DERS VAR O 2 KITAPTA?
BENDE ALIYIMMI SENCE?
AOF KITAPLARIM VAR , KARACAN AKADEMI (gıttım dersane) NIN KITAPLARI VAR ... AMA DAHA ÖZET BISEYLER ISTIYOM BEN kaydirigubbakcemile3 ÖZETİN ÖZETİ GİBİ BİŞEYSE OLABİLER kaydirigubbakcemile3 BİDE ONLAR BTEK MURAT ACIKOGRETM KURUMLARINDA SATILIYOMUŞ DOĞRUMU?

Sen şimdi sırf görümcene kapak olsun diyemi çalışıyon en çok bu dersi ? Kız allah iyiliğini versin senin emiiiii :roflol: Evt cnm alsak bile açıp izleyebileceğimiz meçhul? Sen nerden çalışıyon bu dersleri? bilmiyorumkismile Aöf kendi kitaplarındanmı yoksa ayriyetten kitapmı aldın?

Bu setin aynısınımı aldı canımm... tüh... neyse vazgeçtim o zaman kaydirigubbakcemile3

canım aynısımıydı bilmiyorum da bu gelen maillerden aldı onu biliyorum
murat öğretimin bende de var kitabı ama a mı b mi bilmiyorum
muhasebe matamatik davranış bilimlerine giriş var içinde
aslım ben bırakıtm ya okulu lazımsa verebilirim

canım aynısımıydı bilmiyorum da bu gelen maillerden aldı onu biliyorum
murat öğretimin bende de var kitabı ama a mı b mi bilmiyorum
muhasebe matamatik davranış bilimlerine giriş var içinde
aslım ben bırakıtm ya okulu lazımsa verebilirim

SEN ACIKOGRETIM UNI. DENMI BIRAKTIN OKULU CANIM AAA? BLMIYODM bilmiyorumkismile
KUZUM MURAT ACIKOGRETIM 1A 1B KITABIMI EVE GIDINCE BI BAKIP RESMINI CEKIP KOYARMISN BURAYA
HİLAL Bİ BAKSIN BKALIM DOGRU KITAPLARMI
EGER OYLEYSE DIŞARIDAN ALICAGIMA SENDEN ALIYIM CNM
SENDE TEK BI KITAP VAR O ZMAN.. DIGERINIDE DISARDAN TEMİN EDERİM
TAMAMLARM SERİYİ..
Bİ BAK CNM SANA ZAHMET OLMAZSA
BAKMAN GEREKEN ŞEYLERİN SSAYISI ARTTI CNM EVE GİDİNCE kaydirigubbakcemile3

bana kımse yardım etmıcek mı:KK43:

Tatlım daha aileler konuşmadı nasıl olucak şeklinde diyosun.
Bu durumda bizim bişey dememiz ne kadar yardım sağlayabilir ki sana
Evinin genişliğini ve gelecek kişi sayısını ve erkek tarafının ve sizin tarafın ne şekilde düşündüğünü bilsek .. ? bilmiyorumkismile

SEN ACIKOGRETIM UNI. DENMI BIRAKTIN OKULU CANIM AAA? BLMIYODM bilmiyorumkismile
KUZUM MURAT ACIKOGRETIM 1A 1B KITABIMI EVE GIDINCE BI BAKIP RESMINI CEKIP KOYARMISN BURAYA
HİLAL Bİ BAKSIN BKALIM DOGRU KITAPLARMI
EGER OYLEYSE DIŞARIDAN ALICAGIMA SENDEN ALIYIM CNM
SENDE TEK BI KITAP VAR O ZMAN.. DIGERINIDE DISARDAN TEMİN EDERİM
TAMAMLARM SERİYİ..
Bİ BAK CNM SANA ZAHMET OLMAZSA
BAKMAN GEREKEN ŞEYLERİN SSAYISI ARTTI CNM EVE GİDİNCE kaydirigubbakcemile3

evt canım 2 sene gittim sonra dayanamadım bıraktım okulu
hemde dış ticaret okuyodum ama dersler hepsinde aynı zaten ilk sene
tamam onu da çekerim akşama benşm hiçbir işime yaramıcak çünkü dolap beklicek öyle

Ay bugün kargo gelmiş işyerime benim adıma
Güvenlik seslendi Aslı hanım bi bakarmısınız diye bu kargo size dedi
Dedim ben kargo falan beklemiyorum bi yerden
Bir baktım ne göreyim babamın askerlik arkadaşı , 2. babam diyebileceğim kadar değer verdiğim bi abim sağolsun doğum günümü unutmamış hediye göndermiş bana...
Ayy nasıl mutlu oldum gözlerim doldu hemen yaaa
Sadece doğum günümü kutlasa o bile en büyük hediyeydi bana ama bide daha çanakkaleden hediye göndermiş nasıl mutlu oldum ya

Ay bugün kargo gelmiş işyerime benim adıma
Güvenlik seslendi Aslı hanım bi bakarmısınız diye bu kargo size dedi
Dedim ben kargo falan beklemiyorum bi yerden
Bir baktım ne göreyim babamın askerlik arkadaşı , 2. babam diyebileceğim kadar değer verdiğim bi abim sağolsun doğum günümü unutmamış hediye göndermiş bana...
Ayy nasıl mutlu oldum gözlerim doldu hemen yaaa
Sadece doğum günümü kutlasa o bile en büyük hediyeydi bana ama bide daha çanakkaleden hediye göndermiş nasıl mutlu oldum ya

ne güzel canım ya
iyi günlerde kullan inş hediyeni
böylece doğum günü kutlamalarının startını vermiş oldun

çok kibar bi adammış :-)

Tatlım ingilizce C kitabında var bende A ve B kitabı var
Özetin özetini istiyosan murat al canım
Çok detay yok sadece bu kitabı adam akıllı okursan en az 60 alırsın ama okudukların aklına iyice girmeli hemen unutuyorum ben :KK43:
Bi gün bakırköye gel :p murat dershanesine bi pazar günü olsun :p

ne güzel canım ya
iyi günlerde kullan inş hediyeni
böylece doğum günü kutlamalarının startını vermiş oldun

çok sağol canım benimmm... mor v yaka bi kazak ve mor kareli bi gömlek almış sağolsun ... çok tatlılar :) eveetttt doğum günümee az kaldııı :)) 4 gün vaarr :)

evt canım 2 sene gittim sonra dayanamadım bıraktım okulu
hemde dış ticaret okuyodum ama dersler hepsinde aynı zaten ilk sene
tamam onu da çekerim akşama benşm hiçbir işime yaramıcak çünkü dolap beklicek öyle

Çok sağol canım benim ya sanada zahmet oluyo böyle herşeyide soruyorum kusurumabakma nolur...

çok sağol canım benimmm... mor v yaka bi kazak ve mor kareli bi gömlek almış sağolsun ... çok tatlılar :) eveetttt doğum günümee az kaldııı :)) 4 gün vaarr :)

Çok sağol canım benim ya sanada zahmet oluyo böyle herşeyide soruyorum kusurumabakma nolur...

zevkli bi adammış iyi günlerde giy kardeşine de yollamış mı hediye ?

canım niye zahmet olsun ya ben kendim söylüyorum bende var diye
sen şimdi hangi numarayı kullanıyosun canım

çok kibar bi adammış :-)

Tatlım ingilizce C kitabında var bende A ve B kitabı var
Özetin özetini istiyosan murat al canım
Çok detay yok sadece bu kitabı adam akıllı okursan en az 60 alırsın ama okudukların aklına iyice girmeli hemen unutuyorum ben :KK43:
Bi gün bakırköye gel :p murat dershanesine bi pazar günü olsun :p

tamam canım murata mutlaka bakıcam.ecemın saydıgı dersler hangı kıtapta A mı B mi? ona gore dıger kıtabıda kendım temın edıcem murat dersanesınden.muratın mecıdıyekoy subesıde var zaten ulee :)) seni görmek ıcın gelırım o ayrı ama :)) haftasonu enıstem kızar haftasonu onunsun :))

hahahahha evet kızabilir hahahaha
bi gün iş yerime gel ulee yolun bu taraflara düşerse :p

ecem hangi dersleri saydı dikkat etmedim ?

kargocu bidaha gelcek senin oraaaaaaklinialirimsmile

allah allah neden acaba :1uhm: sen bi haltlar karıştırıyosun gibime geldi benim emmeee neyse artıkınn... kaydirigubbakcemile3 işyeri adresi istemeler falannn... bilemiyorum yaniii :dilcikar: kaydirigubbakcemile3

zevkli bi adammış iyi günlerde giy kardeşine de yollamış mı hediye ?

canım niye zahmet olsun ya ben kendim söylüyorum bende var diye
sen şimdi hangi numarayı kullanıyosun canım

sağol canım yok yollamadı kardeşimle samimi değiller... biz her gün görüşürüz her akşam msnde falan.kardeşim soğuktur genelde.. zaten geç geliyo işten direk yatıyo ... pek samimi olmadıkları için kardeşime göndermemiş...
canım ben bu hafta boyunca 0554-259-49-67 numarayı kullanıcam bu turkcell nosu... annemın eskı hattı bu.bunu kullancm bu hftasonuna kdr...
hattım açılır ama haftasonu.. 0536-427-63-48 olan... o acılınca bu 0554 luyu hıc kullanmıcam hep o 0536 lıyı kullancam oda turkcelle döndürdüm.. maksat beleş kontör kazanmak kaydirigubbakcemile3
cok sagol canım yardımların ıcın ya walla... :1hug:

hahahahha evet kızabilir hahahaha
bi gün iş yerime gel ulee yolun bu taraflara düşerse :p

ecem hangi dersleri saydı dikkat etmedim ?

davranıs bılımlerı gecıyodu ecemın saydıgı kıtabın ıcınde cnm onu hatrlıyorm sadece..
ecem bıda tekrar edeblrmsn cnm zahmet olmazsa..cok sey ıstedm bugn sendn blıorm ama kaydirigubbakcemile3
canım ısyerın tam olarak nerde? metrobusle ıncırlı omur duragında ınıyorum dımı sonra bahcelıevlere nasıl geçcem bı anlat bakem? sen ctesılerı yarım gun dahi calısmıyon demi bilmiyorumkismile

canım benim yanımda şuanda b kitabı var onda iktisat genel işletme temel bilgi teknolojileri ve hukuka giriş var A kitabımda ise genel matematik genel muhasebe ve davranış bilimlerine giriş var ingilizce arıyorsan C kitabına bakmalısın :-)

Ben bahçelievlerde oturuyorum hayatım ikitelli eskop sanayi sitesinde iş yerim :-) Cumartesi günleri çalışmıyorum canım 2 haftada 1 babamdan eğitim almak için işyerine geliyorum o kadar :-)
Ayrıca bişiler karıştırmıyorum bennn :umursamaz:

canım benim yanımda şuanda b kitabı var onda iktisat genel işletme temel bilgi teknolojileri ve hukuka giriş var A kitabımda ise genel matematik genel muhasebe ve davranış bilimlerine giriş var ingilizce arıyorsan C kitabına bakmalısın :-)

Ben bahçelievlerde oturuyorum hayatım ikitelli eskop sanayi sitesinde iş yerim :-) Cumartesi günleri çalışmıyorum canım 2 haftada 1 babamdan eğitim almak için işyerine geliyorum o kadar :-)
Ayrıca bişiler karıştırmıyorum bennn :umursamaz:

HAHAHAH kaydirigubbakcemile3 YAZMIŞ YAZMIŞ SONUNADA BISEYLER KARISTRMIYORM DYE EKLEMS kaydirigubbakcemile3

he tmm cnm a kıtabıdır o zmaan ecemın dedıgı..

Canım tüh ya cok terssin sen bana yahuu.... neyse artık kısmet dugunune gelırım belkımmm gunduzmu aksammı kız dugunun? egr aksamsa hasana derım lıseden ark falan .. götür beni derim... benım ıcın normal ama o dıcek ınternetten arkdsnı ne kdr tanıosunda dugunune kdr gıdıosun dıcek.. malum erkekler böle... halbukı bılmıolarkı bız gerçek hayatta tanıdıgmz bı cok ınsandan daha fazla seylerımızı paylasıorz bırbırımızle :1hug:

X