vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Umutsuzluk yok canlarim.. yeneceksiniz Allahin izni ile. Pes etmek yok kesinlikle . Egzersiz yapiyormusunuz hangi aşamadasınız

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben yeneceğimize dair umudumu kaybettim eşimde bende böyle yaşamaya alıştık.. egzersiz hiç yapmadım nasıl yapılıyor bilmiyorum

her kese hayırlı cumalar diliyorum
bu sitede cok yeniyim ben azerıyım 3 ay oldu evlendım eşim türk vajinusmus problemı benımde hayatimi 3 aydır kabusa döndürdü çok çook zor ailemden çevremden uzak bu problemi yaşamak eşim anlayişla bekliyor sanırım son umut sizlere kaldı lütfen bana yardım ede bılecek kimse varsa yardım edın

her kese hayırlı cumalar diliyorum
bu sitede cok yeniyim ben azerıyım 3 ay oldu evlendım eşim türk vajinusmus problemı benımde hayatimi 3 aydır kabusa döndürdü çok çook zor ailemden çevremden uzak bu problemi yaşamak eşim anlayişla bekliyor sanırım son umut sizlere kaldı lütfen bana yardım ede bılecek kimse varsa yardım edın

Hiç parmak egzersizi yaptınızmı? Başladınızmı?burada yazılanları iyi takip edersen okursn ve yaparsan Allahın izniyle yenersin.sorun filan oldumu çekinmeden yaz herkez yardımcı olur.korkun ne yönde

dun okudum bır tane kulak temızleyıcıni sokmayı denedım oldu amma ikisini yapamadim
eşimle ilşki yaşiyiruz tam onemlı sırada her sey kopuyor gercı son gunler bır az da olsa başlıqını soka bılıyorm ama ben butun kontrolu elıme aldıqım ıcın fazla bır sey yapamıyor (((

aslında azda olsa giriş olması güzel.umudunu yitirme.aynada vajinanı incele dokun. Snra parmak egzersine başla esnesin içi.önce pudrasız eldiven al.sırt üstü yat kalçanın altına yastık koy işini kolaylaştırır vajinanın yönü popoya eğilimli dik gitmeyeceksin.eldivenli işaret parmağını zeytinyağla muhakkak.snra sakinleş stres yapma.başda yönü bulmakda sıkıntı çekebilirsin ama yılma.parmağını hafif hafif ilerlet.karşına bi set çıkıomş gibi hissediosun o noktada derin nefes al ve ıkınnn ıkınırken parmağını ittir.inan hiç acıma olmuyor.aslında bu sayfanın başında kkader isimli arkadşmz herşeyi çookkkkkkk çkkk güzl bir şekilde amlatmış bi oku istersen.zeytinyağını muhakkak kullan.bence kulak temizleyicisi değilde parmğı dene.yönü bulamadığın için olmamıştır o.umarm güzl izah edebilirmişimdir

teşekür ediyorum bakalım psikilijımde cok bozuldu umutsuzuk ınsani cok yıpratıyor (

kuzum benim kusura bakma siteye giremiyorum gözün aydın, Rabbim mutluluğunu daim etsin. bir sıkıntın olursa mutlaka yaz mail den de yardımcı olmaya çalışırım. malum 4 ay falan kpss yüzünden siteye giremeyebilirim. yoksa ders çalışmıyorum da.

bu konu açan arkadaş kkaderine çok teşekkür ediyorum gerçekten çok güzel açıklamışsınız ve faydalı olmak için çok uğraşmışsınız bende vajinusmusum bu kegel egzersizi bana çok zor geldi ben deneyemedim çünkü parmak p..den bile zor korkunç geliyor bana şimdiye kadar bebeyağıyla denedik olmadı birde zeyt,n yağını deniycem inş olur.. ben bacaklarımı ayırabiliyorum ama yeterince açamıyorum p... sin girmesinede izin veriyorum ama duvara çarptığında bıraktırıyorum çok feci bi acı duyuyorum çünkü gerçekten rahat olunca acımıyormu

kizlar mujdeeee yendim ben bunu. cok ama cok ama cok mutluyum. Esimle denedik ve oldu. tamam ilk seferde muthis zevk fln almadim. Ama cidden bu muymus dedim. herke yazardida inanmazdim. Kizlar ben cok cektim psikoljik olarak cok yapranmisim su an asiri mutluyum. yardim isteyen konusmak isteyen herkese de seve seve yardimci olurum. cunku bende bu yolardan gectim. Ben egzersiz yaparak yendim. aparatla egzersiz yaparak actim ve esimle iliskiye hic bir sey yag kayganalastirici vs kullanmadan girdim cok rahat oldu. Kizlar umarim herkes yener. Cidden yardim ve sorular icin cekinmeyin. Herkes yenecek bunu !! Inanin sadece

ah sevgili arkadaşım kkaderim:)çok zaman oldu haberleşmeyeli.sana mutlaka bir selam vermeliyim,umarım yolundadır herşey.görüyorum tıpkı bana yaptığın gibi pek çok insana da yardıma devam etmişsin.ne güzel:)

Melis32 adiyla girdigim hesabimin sifresini unuttugumdan oturu bu hesapla uzunnnca bir sureden sonra tekrar geri dondum Temmuzda evliligimizin 3. Yili ve ben artik boyle yasiyacagimizi bu dertten hic kurtulamayacagimizi dusunmeye basladim umutsuzluk sanirim benimle ayni kaderi yasayan tum arkadaslarimda varolan bir duygu .... Elimde yapacak hicbirseyim yok her yoli denedim diyemiyorum cunku es denemesi disinda hicbirsey yapmadim bugunw kadar hep erteledim parmak egzersini soracak olursaniz eger bu siteye ilk yazmaya basladigimda isaret parmagimin sadece 2.cizgisine kadar olan bolumu alabiliyordum ne olur yardim edin cok caresizim ((((

3 aylık evli vajinsmus derdini ceken biriyim ne olur yardım edin ne yapacagımı blmiylrm yenen arkdslar özelden yardm edin ne olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım parmak egzerszlernede başlamışşsın neden bıraktınki bak parmak egzerszlernde başlayıp sonunu getirip yenemeyen kimse yok en başta bunu unutma..... bende burda yendm ıkına sıkıla egzersz yaptım. şimdi bakıyorumda ağladım gözyaşlarıma yazık.....o duyguyu yaşayan bilir o yüzden inan boşuna çekiyorsun bu sıkıntıları..... bak azimli olursan kısa sürede yenersin uzatma bu kötülüğü kendine yapma lütfen....

Azimli olabilsem zaten tek sıkıntim azim cok cabuk pes ediyorum azicik canim acisa vazgeciyorum 3 seneyi boyle yaparak yedim (

Bende 8 ay yasadim 4 gun sonra 1 yillik ewli oluyorum bu sorunu aştim ve hamileyim bile, gecen facede bi grupta birisdi sormus kuzenim 2 yıldır bu sorunu yasiyor flan , birisi resmen dalga gecmis gibi yok korkuyorsa neden ewlenmis adama yazik flan cok uzuldum bu sorunu yasamayanlar bilemez bilmedigi haldede oyle seyler yazmis

Valla ne diyim cok cok tesekkurler...artik bu kadar bilgiye vajiyi yenemezsek ayip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…