vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Canim bak ilerleyemediginde nefes al agzindan verirken ittir ve ıkın ve popoya dogru
Hangi pozisyonda itiliyor parmak bn bacagimin altindan yapabiliyorm normal sekilde yapamadim birde aynaya bakarak yapiyorm. Uzun sure yapmayinca sil bastan oldu cok uzucu bu sefer sonuna kadr gitmeliyim

Bnd øzel msj gønderemyorm ama ilk defa yaptgim zmn 1 ay kadar bi destk aldim psikolojik ama yapicam buna mecburum cunku yaptim dha ønce

Bnd øzel msj gønderemyorm ama ilk defa yaptgim zmn 1 ay kadar bi destk aldim psikolojik ama yapicam buna mecburum cunku yaptim dha ønce

Evwt canim benim daha once yaptigin seyi simdi yapamyrsan psikolojiktir emin olben de aksama baslarim egzersize bugun biraz isim var disarda

Kaderim bende senin sayende 14 subat gunu kurtuldum bu dertten allah bin kere razi olsun ancak eve internet aldik o yuzden yeni yaziyoruM sadece senin yazdiklarini okudum ve yendim cnm konusmadik bile seninle

Tamam canim o zaman kendine hedef koy)ben inaniyorum yapacaksin o zaman aksam iyi haberini bekliyorum))kolay gelsin

Ipek Abla n yapicam bn yine olmuyor gitmyor bu parmak dha ileriye esim gelince birde onun parmagi ile yapalim bn cok bunaldm bu gun tum gunum bununla gecti walla bn bu isi nasl yapicam hic bilmiyorm kafayi yiycem ( afedrsin ..... bakmaya calistm Belki rahatlatr dye ama aksine bakamadim tiksiniyorm (

Canimm ben pelin)))sana birsey diyim mi ben iki gunumu verdigimi bilirim tek bir aparat icin vazgecmek yok)bak canim tam ilerletmek istedgnde poponu hafif kaldir kayiyor zaten)ben de birazdan baslayacagimm

Canimm ben pelin)))sana birsey diyim mi ben iki gunumu verdigimi bilirim tek bir aparat icin vazgecmek yok)bak canim tam ilerletmek istedgnde poponu hafif kaldir kayiyor zaten)ben de birazdan baslayacagimm

Pardon pelin Abla :)) yaa bebe yag kullaniyorm her yer bebeyag oldu hatta esim birazdan evde olcak onunla deniyelim bn gøzumu kapatirm birde øyle denerz ( allahim isyan etmk istmyrm ama bu nasl sinav kaldramiyorm bu yuku ( eksik hissedyorm kndmi ((( v birde vaginam cok agriyor Dusunmem bile agri veryor (

Bebe yag aciyormu bnd bebe yag kullaniyorm ama bz esimle hic yapamadik v bn sadce parmak egzerszi yapabiliyorm onuda n kadar yapabildgim tartsma søz konusu (
Aci yok.. sunu bi sil once k af an daaan. Bu kadar kadiniz acisa nasil yapariz bi dusunsene kimse yapamaz.. kullan bisi olmazz.
Parmak dusun bak oraya bisi girebilecegini bi anla canim once korkma sakin. Birde once kaslarini bi tani. Cisini yaparken tut birak..

Kegel egzersizini devamli Elimdn geldigi kadar yapiyorm kaslarimi taniyorm ama parmagimi zorluyorm girsin dye 1 bugum giriyor sadce ama allahin izniyle zmnla bnd yapicam v haklsin bu kadar bayan aci olsa yapmazdi (

Kegel egzersizini devamli Elimdn geldigi kadar yapiyorm kaslarimi taniyorm ama parmagimi zorluyorm girsin dye 1 bugum giriyor sadce ama allahin izniyle zmnla bnd yapicam v haklsin bu kadar bayan aci olsa yapmazdi (
ooo super o zaman tamam simdi derin derin nefes alarak 2. Boguma kadar gelmeyi dene yavas yavas. Acitmadan kasmadan bak kasarsan acir canin hic korkma.

ooo super o zaman tamam simdi derin derin nefes alarak 2. Boguma kadar gelmeyi dene yavas yavas. Acitmadan kasmadan bak kasarsan acir canin hic korkma.

2. Buguma hic gecemiyor aslinda 7 ay gbi bi surec ønce 1 parmak almistim ama yine ayni oldum girmiyor devami canm aciyor yada tam bulamadim yanls yere Gidiyor parmak yada kafayi yiycm (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…