vajinismussuz günlere merhaba demek için....

kızlar ya.. bu emla kremi kullanıp faydalanan varmı.. tam olarak ne işe yarıyo.. denesemmi diye düşündüm ama çok da pahalıymış.. kurtulamadım şu sıkıntıdan bi türlü yaff

onun yerine anestol al canım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Almis bulundum bi tane kucukten.. Bitince anestol alayim. Deneme firsati bulamadim pek. Esimin tek parmagini alabiliyorum. Ama p. Ye gecince gitmoyo ya.a. Deneye deneye umarim hemen olcak diye sartlamiyorum artik.. Bakalim

Kizlar bisiy sorabilirmiyim.. Simdi ikinin diyoruz ya.. Esimin parmagiyla denerken ikinirken parmagi disari atiyorum.. Neden oyle oluyo..nefes verirken ittirince dafa rahat aciliyo gibi.yanlis mi yapiyorum..

Kızlar oruca niyetlendm recep ayının biri.hepimiz için dua edicm Rabbim bizi bu sıkıntıdan kurtarsn die .bizde İnşAllah elhamdülillahın tadını doya doya yaşarz.

tatlımm banada kaderim cok destek olduu ben egzersizlerlee 4 günde yendimm araya regl girdi biraz uzadıı denedınmı sen egzersız yapmayı ?

Kaderime ulasamiyorum bana yardim edermisin nasil yendin hangi egzersizleri yaptin? Son care olarak emla ile denedik az önce yine olmadi. Emlayi sürecegimde parmagim bi anda kaydi iceri cesaret geldi bana o yuzden bende artik egzersize baslamak istiyorum acil yardim lutfen

canım..ilk sayfayı tekrar tekrar okuyabilirsin.. aslında kaderim detaylı anlatmış.. ben her okuduğumda başka bişey dikkatimi çekiyo.. ben de emla ile deniyorum şimdi eşimin iki parmağını alabiliyorum şuan.. bi süre sonra emlaya da gerek kalmıyo.. kasılmalar geçiyo.. ama bende henüz başaramadım. üst pozisyon öneriyo herkes üstte ne yapmam gerekiyo bi türlü anlayamadım ya da beceremedim bilemedim..

Teşekkürler canim yarin başlıyorum

Canim eldiven olmayinca yapamadkm bugun . Eldiven aldim yarkn basliyorum insallah.

:)) iyi bakalım kararlı olmak yetiyo walla.. eldivenle gerçekten daha rahat oluyo... ben de bugün başka plan yapmadım.. inşllhhhh çözeriz ve artık bu kabus biter ya.a..umarım canım..

:)) iyi bakalım kararlı olmak yetiyo walla.. eldivenle gerçekten daha rahat oluyo... ben de bugün başka plan yapmadım.. inşllhhhh çözeriz ve artık bu kabus biter ya.a..umarım canım..

Dun misafirim vardi egzersiz yapamadim. Bugun piknige gittik geldikten sonra bir anda yakinlastik esimle ve basini alabildim. Yanma oldugu icin cesaret edemedim ilerisine. Firsat bu firsat basladim egzersize ve esnedigini hissettim. Önce serce sonra isaret sonra orta parmak ve en sonunda ikisini birden alabildim 5 dk da :) aksam denemeyi dusunuyoruz ama suanda hala yanma hissediyorum..

Canim eldiven olmayinca yapamadkm bugun . Eldiven aldim yarkn basliyorum insallah.

Eldivende çok mantıklıymış ne eldiveni aldınız eczanede doktor eldiveni diye stılıyor ondanmı aldnz

Kaderiimmmm nerdesin bende gelin olduuummm

Kaderiimmmm nerdesin bende gelin olduuummm

canım benim bende seni arıyorum yana yana =)) ayy çok sevindim valla tesadüfen baktım siteye, bu aralar malesef çok giremiyorum.gözün aydın güzelim Allah mutluluğunu daim etsin.bu arada aslında benim sende mail adresim vardı ben ordan bana ulaşırsın diye düşünmüştüm.

Son düzenleme:
canım sen beni sürekli karıstııyorsun küsecem artık ama haaaa dün tüm gün maillestikya güzelim

canım sen beni sürekli karıstııyorsun küsecem artık ama haaaa dün tüm gün maillestikya güzelim
karıştırmak yok =))canım mail adresinde konuşurum burda o maildeki arkadaşım kim bilmem, orda başka kişi burda başka kişi sanırım canım, ne diyeceğim bak sitede hani şu konum kapanmadan önce konuşuyorduk ya hep ben o yüzden mailde gerçek isimler olduğundan arada böyle karıştırıyorum canım kusuruma bakma, hakikaten ama erva ne yaptı diye arayıp duruyordum =)

Dün konustugun kişi bendim bundan sonra mailin altına nickimi yazıyım :))

arkadaşlar sorusu olan var mı? önceki sayfalara bakamadım zamanım yoktu kusura bakmayın.isteyenler mail adresimden de soru sorabilir.

Dün konustugun kişi bendim bundan sonra mailin altına nickimi yazıyım :))
tamam tamam canım 26 var değil mi mailinde =))) ama bak sevinmelisin =)) senin olduğunu bilmeden maille konuşmuşum ama erva nerelerde neden girmiyor ne yaptı diye aradım durdum =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…