vajinismussuz günlere merhaba demek için....

tamam tamam canım 26 var değil mi mailinde =))) ama bak sevinmelisin =)) senin olduğunu bilmeden maille konuşmuşum ama erva nerelerde neden girmiyor ne yaptı diye aradım durdum =))

Oy kuzuum Allah razi olsun evet var hatta attim az önce mail her ihtimale karsi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benım var bı sorum. ikinci deneme ilkten daha mı kolay oluyor.. korkuyorum biraz da
çok çok kolay olacak canım ilke göre, sadece tedirginlik olur şuan acaba olacak mı ya olmazsa diye, içinden kendikendine bir kere olduysa yine olacak diye telkinde bulun asla bırakma vazgeçme, ikinci denemen içinde kayganlaştırıcı ne kullanıyorsan aynen devam et.3. de kendi halinde denersin.

Oy kuzuum Allah razi olsun evet var hatta attim az önce mail her ihtimale karsi :)

amiiin canım cümlemizden razı olsun. =) önce maline cvp yazdım sonra burayı gördüm.

Tabiki zeytin yağı :)) senın tavsiyen uzerıne kuzum

ayneeen :)) z.yagı ile egzersiz yaptım ve es denemesı yaptık veli nimetimiz o bizim.. vesile olanda sensiz Allah bin kez razı olsunn
estağfurullah canım, Rabbim cümlemizden razı olsun, haklısın herşeyin devasını yaratmış Rabbim buda bizlere deva oldu belkide.yada işimizi kolaylaştırdı demeliyim.

estağfurullah canım, Rabbim cümlemizden razı olsun, haklısın herşeyin devasını yaratmış Rabbim buda bizlere deva oldu belkide.yada işimizi kolaylaştırdı demeliyim.

buda bi sebep işte canım . kuş gibi hafifim iki gündür Rabbim herkese nasip etsin

:)) Liste varmı halaaaa. nasıl içim gidiyordu benım
en baş sayfada ki listeye ekleyim istersen canım =)) istek üzerine yazıyorum, yağın faydası oldu diyen arkadaşlarımı ekliyorum =) yenme tarihinle yazıym.dün mü?

arkadaşlar eylüle kadar siteye çok fazla giremeyeceğim lütfen isteyen olursa mail den destek olmaya çalışırım,mail adresimi özelden de yazabilirim, arkadaşlar kpss var son şansım belki de o yüzden siteye girince ders çalışmıyorum ama mailden lütfen çekinmeden yazın.

Allah yar ve yardımcın olsun balımm

sen gelesiye ben dogururum banada yaz mail adresını aklımda ama belkı yanlış felan kaydederım

ah canım ya aynı bizi anlatmışsın...nasıl geçecek nasıl düzelecek... benimde eşim hiç sorun yapmıyor tek sorun yapan benim..

ah canım ya aynı bizi anlatmışsın...nasıl geçecek nasıl düzelecek... benimde eşim hiç sorun yapmıyor tek sorun yapan benim..

Umutsuzluk yok canlarim.. yeneceksiniz Allahin izni ile. Pes etmek yok kesinlikle . Egzersiz yapiyormusunuz hangi aşamadasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…