vajinismussuz günlere merhaba demek için....

bn 2 yildir evliyim siddetli tartismalarimz oluyor vagunsmusum ilk evlendgm zmn bnm bakire oldgumdan suphe ederk bni jinekologa gøturduler yanliz jinekolog koltuguna otrdum v sadce dokundgu zmn ciglik attim canm yandi sanki ( kizlik zarimin cok etli oldgunu v ameliyat olmam gerektgini søyledi sonra bir jinekologa dha gittik o ise herseyn gayet normal oldgunu søyledi ama yine olmadi 2 defa ayri 2 doktrda tedaviye basladim birirsine her hafta gidiyordum aylik 750 tl ødyorduk v 2 ay dvam etmeme ragmen parmak egzerszi yapmaya bile baslamamstik v maddi olarak zorlandik esim isten cikmak zorunda kaldi v bu tedavi yarim kaldi sonra tekrar devletin ucrtsz bu tedavyi verdgini øgrendm v hmen randevu aldik v gittik fakat 1 parmak girdi es parmagi denemesinde de 1 parmk girdi v ailevi sebeplerden dolayi sehr disina gitmk zorunda kaldim v bu tedavyide yarida birakmak zorunda kaldim cunku randevumu gecktrince devletten almam gerekliymis bu randevuyu ama bn artk cok bunaldim evliyim ama hala sevgili hayati yasyor gbiyiz sikildim bu durumdan etrafimda kimse bøyle bsy yasamadgi icn bni anlamiyor hatta n varmis uyku hapi al yap dediler yaptim bunu yanlz esim uyudu bn o gece hic uyumadim ( kafayi yemem an meselesi bnim esimi sevmedgm icn yapmadgmi dusunenler bile var birde køtu olan durum bzm durumumuzu bilmiyen yok annm yardim istmk icn birileri ile paylasti gørumcelerim kayin babam kayin biraderm v belkide bilmedgm dha cok kisi var v herkz bni bunaltyor artik olsun dye sanki bn bilerek yapmiyorm inanin cocuk sahbi olmayi cok istyorm bndn kucuklerin ellerinde cocuklari var bn ise birakin dogurmayi esime eslik gørevimi yerine getremiyorm ( nasl basliycam n yapcam bilemiyorm ama bi turlu cesaret edip parmak egzerszine bile basliyamiyorm bnm gbi olup bu durumu yenen arkadaslar lutfn yardimci olun ( bni eminim sizdn baska kimse anliyamaz (

Canimmm sakin moral bozmak yok tamam mi:)))hadi ilk gul bakalim;)cunku sonra odevler var ..ve biliyor musun sen baya da yol katetmissin..istersen evde aparat yapabilirsin..hani bakkal mumlari var ya ondan al dene nefes al rahatla..bi de ıkın..boylelikle vajina deligi daha acilmis olacak..sonra pecete ile kalinlastir strecle sar..oldykca kalinlastir..bak vucudunu rahatlat..baskalarini dusunme buna odaklan..bak ben de daha yenemedim..basaramadigm zamanlar oldu..ama yilmak yok..tamam mi)sorularin oldukca hic cekinmeden yaz

cook tesekkur ederm aparat ile yapmak urkutucu geliyor parmak ile dha rhat v basit olmazmi ki ? 2 sene gbi bi zmn gecince emin ol insan gulemiyor umudunu kaybedyor aksine bunu atlatsam galiba dunyalar bnm olacak :) ama haala umitsizim korkuyorm egzersize bi turlu basliyamadim kac gundur ha yaptim ha yapicam

Canim tabiki o zaman parmakla yap sen parmak egzersizi ile yenen coookk kisi var..canimm benim de bir sene olacak ben de yenemedim..sabah uyanip bazen gene mi egzersiz dedigim cok oldu ama vazgecmedim bak esimle ciktik disari simdi eve gidiyoruz gene yapacagim egzersizimi bugun uc dort saatimi ayirdim gene ayircagm beynim kabullenene kadar hadi bakalim sen de basla)hadi bu aksam degil ama yarin sabah basliyrsunnn soz ver kendine

tmm basliycam yarin ins v baslar baslamaz yazicam :) bir bucuk ay sonra yurt disina gidicem akrabalar araniza sogukluk girer olmadan gitme dyor ama bilmiyorm 2 senedr tr de bu isin olmasini bekledim v cok yoruldum ama kacmak ta faydasiz cok dua edin bna lutfen cok zoruma gidiyor artk herkz 2 yil oldu dha dusunmuyormusnz cocuk dyorlar kndi kndimi yiyp bitiryorm

Bak buna coook sevindim emin ol))himm bak cok guzel iste kafan dinc ve mutlu gdrsin..de sen oraya nie gdyorsun esin nie burda ozel olmazsa merak ettim..sorma bana da cook soran var cocuk die icimden neler gecyor daha cocuk icin en onemli seyi yapamyorum diyorum..ben bi de gebelik ve dusuk yasadim canim..yani hiccccc uzme kendini hep teselli et..bu hastalik bile degil..bu beyinde biten bir sey..

Bn yurt disinda dogup buyudum bu yuzdn bnm bunu yapamama cok sasranlar var yanlz cok kolay bi cocukluk yasamadim aile sevgisi gørmedim cok ama suan ailemi anliyorm Bni køtuluklerdn korumak istmsler hep yanlz bu durumum var v cok uzuluyorm Rabbm ins bizede evlat nimetini tattirir tr de arkadasm 2 tane var onlara anlatamadm derdimi gerci kimsyle paylasmak istmyorm aciyor gbi bakmalarindan biktim insanlarin bna ( bn aklima n gelrse yazyorm :) idare et sn Bni cok bunaldm walla hayattan ama bi kere evlendik sonunu getrmek gerek :) ailemde cok uzuluyor bu duruma v n yapcaklarini bna nasl yardm edicklerini sasrdilar v esimin Bni bosamasindan korkuyorlar (

Canim anliyorum seni ama bak sadece sunu dusun bunu yapanlar nasil yapti bizim de biyolojik yapimiz ayni sadece beynimize bunu ogretmemiz gerekiyor o da egzersizlerle olacak insallah..sen yuregini ferah tut..ve dediklerimi yap her asamada yaz ben elimden geldikce donecegim sana..bak gor bir bucuk ay sonra kafan dinc gideceksin

Cooook Teskkr edrm yaa Iyiki varsiniz zaten Burdaki basaranlar v caba gøsternler Bna ørnk oldu :) hepimzin Rabbm yardimcisi olsun :) ins bna cok umit verdinz :) basaracagm bnd Herkz gbi

Cooook Teskkr edrm yaa Iyiki varsiniz zaten Burdaki basaranlar v caba gøsternler Bna ørnk oldu :) hepimzin Rabbm yardimcisi olsun :) ins bna cok umit verdinz :) basaracagm bnd Herkz gbi

Heh bak iste bu!!!bak ben egzersizimi btrdim belki sabahki ile ayni asamadayim ama olsun beynimi alistryorum buna hatta esinden de destek al yaptikca cagir onu yaptim de mutlulugunu paylas ki daha cok hirslan

Heh bak iste bu!!!bak ben egzersizimi btrdim belki sabahki ile ayni asamadayim ama olsun beynimi alistryorum buna hatta esinden de destek al yaptikca cagir onu yaptim de mutlulugunu paylas ki daha cok hirslan

Tmm bnde yapar yapmaz hmen yazicam esimle zaten paylasirim bi burasi var bi esim paylasmak icin :) ins bnd basaririm bas parmagim ile yapim deglmi ilk v yapabildgim kadar devAm edyorm v n yaptgimi yazarm ama dua et bsyler yapabilmis olayim

Tmm bnde yapar yapmaz hmen yazicam esimle zaten paylasirim bi burasi var bi esim paylasmak icin :) ins bnd basaririm bas parmagim ile yapim deglmi ilk v yapabildgim kadar devAm edyorm v n yaptgimi yazarm ama dua et bsyler yapabilmis olayim

Valla canim dua etmem gerek yok ki zaten olacak emin ol))hem kayganlastrici kullanmayi sakin unutma canim..yani sen esin isaret parmagini da almistin zaten o zaman sen kendi isaret parmaginla basla sonra orta sonra isaret ve orta parmak ve en son uc parmak ama iki parmak ile yenenler de var he bi de esinin isaret parmagi sonra orta ve iki parmagi..bacaklarini acabildigin kadar ac giris yaptiktan sonra biraz popoya egimli ilerlet zaten gidiyor..

Bn yatmadan ønce deniycem bu gun ins sabah ta uyanir uyanmaz yazicam :) isim alabilirmiyim bu arada bn gulsum v 23 yasindayim

Bn yatmadan ønce deniycem bu gun ins sabah ta uyanir uyanmaz yazicam :) isim alabilirmiyim bu arada bn gulsum v 23 yasindayim

Pelin canim 29 yasndaym..dene tabiki canim ama olmazsa sakin olmuyor deyip pes etmek yok..cikar gene al icine girisler genelde zor olabiliyor benim hala oluyor..bol yagla parmagini vajinayi..girdikce daha kolaylascak cunku yag vajiye dagilmis olcak..burnundan nefes al agizdan ver verirken ilerlet..hadi kolay gelsin

Memnun oldum pelin Abla ddesm sorun olmaz dimi :) tmm deniycem hmen pes etmk yok bi sorun oldmu hemn yazar morel alirm :)

Memnun oldum pelin Abla ddesm sorun olmaz dimi :) tmm deniycem hmen pes etmk yok bi sorun oldmu hemn yazar morel alirm :)

Tabiki diyebilirsin canimtabiki yaz elimden geldikce yazacagim sana insallah da bitecek bu sorun..hem yaşin cok kucuk yenersin de cocugun da olur..bunlarin hicbirini takma..

Tabiki diyebilirsin canimtabiki yaz elimden geldikce yazacagim sana insallah da bitecek bu sorun..hem yaşin cok kucuk yenersin de cocugun da olur..bunlarin hicbirini takma..

Cok Teskkr edrm pelin Abla snin ve Burdaki arkadaslarmzn destegi ile yenicem ins :) snde yenersin ins en kisa zmnda hatta berabr yeneriz ins :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…