vajinismussuz günlere merhaba demek için....

bende öyle ağır kaldırınca korkuyordum, cetrina alıntı yaptığın msj ı sil kuzucum.

Son düzenleme:
canım yumurtlama tarihine dikkat et belki denk gelmemiştir sorun etme hiç ben regl tarihimden itibaren 10 12 14 . günler denediğimde olmuştu. sende bebek istiyorsan sende folikasit al tatlım.

folik asit için falan doktora gidicem işte amaa bazen bu yumurtalama bazılarında erkene çekiyor ya ondan biraz tedirgin oldum herkeste aynı tutmuyormuş..onuda anlamam lazım ama ilaç için kesin gidicem muayenede etsin

folik asit için falan doktora gidicem işte amaa bazen bu yumurtalama bazılarında erkene çekiyor ya ondan biraz tedirgin oldum herkeste aynı tutmuyormuş..onuda anlamam lazım ama ilaç için kesin gidicem muayenede etsin

tabi tabi, regl düzenliyse olurda, düzenli değilse değişken ama ovulasyon testleri varya ondan al birkaç tane

ben nasıl silinir bilmiyorum ki canım hangi mesaji siliyim

hani tutkunun günün özetini geçtiği msj, msj düzenleme paneli diyor ya,yazdığın msj ın sağ alt köşesinde, ama yarım saat içinde düzenlene biliyor acele et.düzenle de sonra yazdığını silip başka şey yaz.

Son düzenleme:
87. sayfada galiba canım. bende yeni msj ilk sayfada göründüğünden link yollasam ters olur.

ben ne ac bı ınsan oldumm yaa daha demın yedımm sımdı gene yıyorum doymadımm sanırımm bana yemekk verınn

ben ne ac bı ınsan oldumm yaa daha demın yedımm sımdı gene yıyorum doymadımm sanırımm bana yemekk verınn

sana diyorum folikasitten diye ondan başlamadım 2 ay daha var ya bebek düşünmeye 1 ay sonra falan nasipse başlarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…