vajinismussuz günlere merhaba demek için....

tutkucum benim bir fikrim var bence cetrinaya hiç ilgi göstermeyelim :KK12:oda gider yapar yemeğini ne dersin.

yap canım yazık :) o kadar yoruluyolarr .)

tamam tamam kalkıyorum hemen sizide kocaman opuyorum kendinize cok iyi bakın olur mu artık yarın geçemem haftaya tekrar görüşmek üzere:KK43::KK43: tutkummmm adet olma olur mu pazartesi güzel habr ver bize dikkat et kendine..kaderim sende cok iyi bak kendine haftaya gorusmk üzere kızlar seviliyorsunuz iyi hafta sonları şimdidennn opuldunuz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tamam tamam kalkıyorum hemen sizide kocaman opuyorum kendinize cok iyi bakın olur mu artık yarın geçemem haftaya tekrar görüşmek üzere:KK43::KK43: tutkummmm adet olma olur mu pazartesi güzel habr ver bize dikkat et kendine..kaderim sende cok iyi bak kendine haftaya gorusmk üzere kızlar seviliyorsunuz iyi hafta sonları şimdidennn opuldunuz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tamamm canımm sanada ıyı hafta sonlarıı kendinee çook çoook iyi bakk olurmuuu :) adetin biterr bi an öncede inşş bu ayy hamişş kalırsın sende :)

tamamm canımm sanada ıyı hafta sonlarıı kendinee çook çoook iyi bakk olurmuuu :) adetin biterr bi an öncede inşş bu ayy hamişş kalırsın sende :)

inşallah canım benim hepimiz bebeğimize kavusuuruz inşşalahhh :) kendinize iyi bakın pazartesine görüşmek üzereeeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:iyi haberlerle inşallah güzel bi acalış yaparız haftaya:KK23::KK23:opuldunuz cok:KK54::KK54:

oyyy kıyamam canım benim canım :KK19:sende kendine iyi bak canım görüşürüz Allaha emanetsin.bizde seni seviyoruz:KK17:

inşallah canım benim hepimiz bebeğimize kavusuuruz inşşalahhh :) kendinize iyi bakın pazartesine görüşmek üzereeeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:iyi haberlerle inşallah güzel bi acalış yaparız haftaya:KK23::KK23:opuldunuz cok:KK54::KK54:

inşş güzell başlarr bu haftaa hepimizi içinn ben merakla beklıyorum canım görüşrüüz kendıne iyi bak tekrar :)

göbegee alayım sadece canımm bendenn öncee varsın gidecegimizz yeree bölee 9 ay kadar büyüsünbüyüsünnbüyüsün:)

=))) göbeğin gider oturur, sen 5 dk sonra gidersin misafirliğe falan.:KK1:hatta seni arar anne nerde kaldınız der

Son düzenleme:
bende çıkıyorum zaten gel beraber çıkalım canım, camları kontrol eder misin bende ışıklara bakıym =) anahtar sende miydi :KK1:

kapatmayalım canım belki gelen giden olurr ben dükkanı açık bırakdım arada yazan oluyoo hafta sonlarıı bızım kızlarr girmiyoo .:KK70: ben yınede açık bırakıyorum kapatma kalsn

X