vajinismussuz günlere merhaba demek için....

ayy ne güldümm yaa o kadar degıldırr canımm:) belkı byümez o kdr .d

minyonsan çok almazsın, bazılarının arkadan baksan hamile olduğu anlaşılmıyor ya hayret ediyorum canım onlara, sadece bebeğe kilo aldıracak şekilde dr yemek önerisi yapıyormuş, o zamana gelelimde hayırlısıyla bebeğe yarayac yemekleri öğreniriz

aynen canımmm o günler gelsinde düşünürüzz :))

kapatmayalım canım belki gelen giden olurr ben dükkanı açık bırakdım arada yazan oluyoo hafta sonlarıı bızım kızlarr girmiyoo . ben yınede açık bırakıyorum kapatma kalsn

öyle mi diyorsun :44:, tamam canım kapatmayalım madem, ama kötü niyetliler gelyor, bak orda telefonun kalmış onuda al unutma

öyle mi diyorsun :44:, tamam canım kapatmayalım madem, ama kötü niyetliler gelyor, bak orda telefonun kalmış onuda al unutma

bizi görende ne diyorr bu çatlakalr diyeecekk D hadi gidelimm canom msj atarım ben sana durumaa göree :) olursamda olmazsammda belkı dedıgın gibi geçen ay 5 gibi leke geldıdee gece söküldü yaa bellii olmazz normal saatinii geçtii ama gece de sökülebilir :)

aman eğleniyoruz işte canım salla herkes ne derse desin =), haber ver canım olumlu yada olumsuz hadi gel gidelim canım :80: görüşürüz

Son düzenleme:
ya kızlarrr... neden hep böyle olur.. tam gaza gelirim ama ya bir aksilik çıkar ya bişiy olur deneyemem bile... bu haftasonu bu iş olacak dedim kaç gündür dilimde kendimi matıve edip durdum.. şimdi hiç bir aksilik yok.. bizi oyalayacak hiç bişiy yok ama ben hiç moda giremiyorum ya.. hiç canım istemiyo gibi.. nasıl motive edicem kendimi ..şuan olsa da olur olmasa da olur durumundayım .. ama yarın böyle düündüğüm için çok ğişman olacağım onu da biliyorum..

canım mesela bizim yarışmamız başladı ismini eklersek yine birşey değişmez mi?bak şuan canının istememesi normal ama ılık bir duş al hatta eşinde yardımcı olabilir sana moda girermisin acaba.bu arada çıkıyordum bir bakıym dedim arkadaşlar yarın gelemesemde pazartesi görüşrüz Allaha emanet olun.

YARIŞMAMIZ BAŞLIYOR. BU HAFTA Kİ YENMEYE YAKIN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ....

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka

ekleme yapalım başka kimler vardı

Son düzenleme:

:)) güzelmişş.. inşllh duş iyi gelir..

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka

yenmeye yakın kulağa ne güsel geliyor... sınavlarda listelere giremiyoruz diye ağlıyorus o geldi aklıma.. hem de 6. sıradayım..:)

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka

aman yarabbim listede 3. sıradayım ve bende hiç icraat yok :) sen benden umutlusun kaderim ama ben pek değilim :) cecoş ta 2 de :) biz bir yıldır burayı okuyoruz buradayız gelen gitti gelen gitti biz hala burdayız inşallah bu liste gerçek olur....
canlar hepinize merhaba ben sürekli yazmıyorum genelde okuyorum.salı günü doktorda randevum var psikiyatride sizlerede anlatıcam inş hepimize faydası olur.......

arkadşlar umarm yenersiniz cecem yenmemişmydi yanlş mı hatrlıorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…