vajinismussuz günlere merhaba demek için....

biliyorum canım önemli olan 1 yıl sonra kalamamakmış ozaman sorun olabiliyormuş..oyle yapmaya calısacam zaten bu hafta doktr kontrolüne gidicem bakacam ne var ne yok :) neden bünyem huysuzluk yapıyor bana

bak stres yaparsan tutacağı varsada tutmazmış mesela, rahat olun keyfini çıkarın ayaklarını havaya kaldır deneme sonrası hemen banyoya koşma yarım saat falan daya biryere ve afedersin eşin rahatladıktan sonra hemen çıkmadan bir iki dk durun öyle.

farkındayımm canımm bellı edıyodun yazışmalardann:)))) aman neyse kurtuldumm yaaa geçti gitti kardesım bıle delı oldu düşün :)

hadi ya o kadar mı belli oldu ama bu kadar pişkin olunmaz ki canım kızarım tabi, benim kuzumu üzüyorlar orda, belki hamile o

Son düzenleme:
hayıııır sakın heveslendirme canım tutku yu bilirim bu defa hasta olursa çok üzülür heveslenince, hemen kaptırmasın kendini stresten bile gecikir ki, bugün onun yeterince sebebi vardı

yaa iştee öleee

Son düzenleme:
tutku alttaki msj ını sil tatlım çok açık bilgi verdin olmaz ya es kaza görmesinler, bugünün özetini geçtin.

hahayttttttttttttt sildim gitti

Son düzenleme:

denedikkk cano bunlarıda denedikkkkk hepisini denedik ama inat etti işte

cetrina sende alıntını sil canım ben fazla pimpirikliyim belki ama olsun belki anneleri buraya üyedir de tesadüf görmesin vajiliymiş buuu demesin =)

tam dayakklıklar o zaman bende sigara içiyorum ama ben olsam sigarayı elinde sondururum ver bu benim pcim derim yok saka yapmam da gitmelerinide dört gözle beklerdim tutkucum gozun aydın valla

yaa bu msjı sıldım ama sende görünüyoo canımm sendeee silsene :d ben sıldım sende kaldı :)

yeniyılın ilkk günü vaybee :) çok üzülmedin dmii bebegm.9

yok canım asıl tutsaydı cok uzulurdum cunku bu ay yerimde oturmadım ne agır eşyalar taşıdım artı cok yoruldum hatta içimden Allah ım nolur tutmamış olsun bile dedim..cunku dediğim gibi cok yordum kendimi ve cok agır seyler taşıdım agrı kesicide almıştım zaten bu ayda tutmamış

denedikkk cano bunlarıda denedikkkkk hepisini denedik ama inat etti işte

canım yumurtlama tarihine dikkat et belki denk gelmemiştir sorun etme hiç ben regl tarihimden itibaren 10 12 14 . günler denediğimde olmuştu. sende bebek istiyorsan sende folikasit al tatlım.

üzülmemenee sevindim kuzucumm o zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…