Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

bende çok sevindim canım, tebrik ediyorum. yazdıklarımla kimseyi üzmek istemedim, yanlış anlamayın.

???????????????

Son düzenleme:
kızlar evet oldu ve ben de BAŞARDIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMM. hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Tabi öcelikle murat beye sonsuz sabrı ve güler yüzlülüğü için bir kez daha burdan teşekkür etmek istiyorum. Allah razı olsun...Bana korkularımla baş etmeyi öğretti... Allah tüm bu hastalıkla uğraşan herkesin yardımcısı olsun herkes bu mutluluğu tatsın... Şimdilik çıkıyorum. size haber verebilmek için cafeye geldim. Halen adadayım eve gidince tekrar görüşürüz...

SELAMLARRR

çok çok sevindim canım,biliyodum başaracağını.allah mutluluğunu daim etsin tatlım

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrr cnm.çok çok sevindim.başaracağına inanıyordum artık rahatladın bir kaç gün sonra dahada çok rahatlayacaksın.aramıza hoşgeldin.darısı diğer tüm hastalara

çok sevindim tebriklerrrrrr...........

merhaba kızlar.
bende 6 aylık evliyim.bende tamamen başaramadım bu işi.hastamıyım onu bile bilmiyorum.şöyle anlatayım.p...si içime alıyorum ama çok az bir bölümü kalıyor.dayanılmayacak bir acım yok ama kendimi kasıyorum.bu hastalıkta hiç mi ilişkiye girilemiyor.benim içime boşalma da olabiliyor ama tamamen girilmesine müsade edemiyorum nedense.önerilerinizi bekliyorum çok sıkıntılıyım..

evvvetttt işte bu kadardı. bir varmış bir yokmuş geçti gitti işte hepsi masal gibi. seni çok çok tebrik ediyorum Allah başka dert sıkıntı vermesin işallah ama şunuda unutma ki bu sonucu zaten hepimiz biliyoduk kendine çok iyi bak bundan sonra evliliğinin tadını çıkarmaya bak
TEBRİKLERRRRRRRRRR BU KUPALARI HAKETTİNN

canım senin yaşadığın pek vajinismus gibi gelmedi bana çünkü ben kendi yaşadığımdan yola çıkarak cevap verim ben ilişkiye hiç müsade etmiyodum. senin en azından böle bir sorunun yok acıda hissetmiyomuşsun. acaba kayganlaştırıcı kullanmayı denedinmi hiç. ben murat beye gittiğimde durexin su bazlı kayganlaştırıcısını vermişti çok faydasını gördüm hatta bazı arkadaşlar ultrason jelide kullanıyolardı onunda bi zararı yokmuş.eğer kayganlaştırıcıyla hiç denemediysen birde öle dene diyebilirim sana bence çok faydasını görürsün.

kullanıyoruz canım nebilyim bende kendimi anlamadım.pskolojik gibi.napıcağımı bilmiyorum.

kullanıyoruz canım nebilyim bende kendimi anlamadım.pskolojik gibi.napıcağımı bilmiyorum.

hımmm anladım canım o zaman madem eşinle birliktelikte bir sorun yok ilişkiden önce sen aparatla kendin denesen daha sonbra ilişkiye girsen. çünkü aparatla yapınca kontrol sende olduğu için daha rahat oluyosun. murat bey 3 boy aparat veriyodu en son aparattan hemen sonra bana güven gelmişti ve deneme yapmamamız gerektiği halde hemen denedik biz o gazla ve nasıl olduğunu bile anlamamıştım. aslında çok hassas bir konu yanlışta yönlendirmek istemiyorum seni ama aparatı güzelce jelle önce onunla dene 10- 15 dk egzersiz yap sonra hemen eşinle dene bence daha kolay olabilir. bunun dışındada önerebilecek hiçbişey gelmiyo aklıma dediğim gibi yanlışta yönlendirmek istemem tatlım

canım bizimde hastalık dediğimiz psikolojikti zaten bende yeni kurtuldum acı falanda olmadı senin yarıda yaptığın kasılmayı biz en başında yapıyoduk sadece.senin durumun o kadarda kötü değil.ilknurun yazdıklarını dene bakalım belki olur.dediği gibi hassas bi konu bişey söyleyip doktorculuk yapmak ne kadar doğru olur onuda bilemiyorum ama derin nefes al ver o sırada ama aparat olayını bi uygula bakalım.

sağolun kızlar çok teşekkürler yorumlarınız için.bir jinekoloğa gitmek istiyorum gidip başarırısam haber veririm iigeceler:)

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrr cnm.çok çok sevindim.başaracağına inanıyordum artık rahatladın bir kaç gün sonra dahada çok rahatlayacaksın.aramıza hoşgeldin.darısı diğer tüm hastalara

çok teşekkürler canım inan hala inanamıyorum eve geldik uyuduk sabah uyandığımda eşime soruyorum rüya falan görmedim değilmi gerçekten bitti değilmi diyorum düşün artık kendime gelemedim daha

çok teşekkür ediyorum canım gerçekten masal gibiydi hala inanamıyorum okadar hızlı geliştiki herşey ama murat bey olmasaydı ben bunu asla başaramazdım allah razı olsun ondan ona gitmekle en doğru şeyi yaptım beni yarıyolda bırakmadı bana çok sabır gösterdi allah herkese biran önce hayırlı birşekilde kurtulmayı nasip etsin sende bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…