Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

çok sevindim canım.Biz sözer otelde kaldık Dr beyle arasında 1 aprtman var zaten.yani gün içinde tek seans olmadığı için sözer oteli öneririm.otel yerden ısıtmalı sıcak şu mevsimlerde gideceksen ideal.yemekleride güzel.çok lüks değil ama bizimde çok lüks otele ihtiyacımız yok böyle bir durumda.genelde herkes orda kalıyor.Birde otobüsle gideceksen ve otobüs kuşadasına gitmiyorsa aydından kuş adasına son otobüs akşam 19.00 da bitiyor.Bileti ona göre almayı unutma.Murat beyin sitesinde ulaşım linkinde ayrıntılı açıklama var.Oteldede Murat Ulusoya geldik derseniz indirim yapıyorlar.Birde otelde akşam yemeğinide alın bence dışarda yakında çok yer yok fiyat olarakta otelde yemek daha uygun.

canım sözer otel temizmi bide 1 gecelik fiyatı nekadardı

canım tedavi sürecin nasıl gecti biraz nlatabilirmisin başarı daha yazmadın sanırım

canım her seanstan sonra bana bişey olmadıki diyosun yapamam diyerek otele geliyosun o sırada eşin yapoarsın ben sana inanıyorum diyor.dr.biliyorum kafanda hala soru işareti var diyor.otele geliyosun ve yapıyosun ve şaşırarak bir sonraki seansa gidiyosun.hipnozda zaten öyle uyutma falan yok o konudada rahat ol.her seansta biraz daha çok rahatlıyosun.doktor hasta ilişkisinden çok sana güven veren bir ortam var.

canım her seanstan sonra bana bişey olmadıki diyosun yapamam diyerek otele geliyosun o sırada eşin yapoarsın ben sana inanıyorum diyor.dr.biliyorum kafanda hala soru işareti var diyor.otele geliyosun ve yapıyosun ve şaşırarak bir sonraki seansa gidiyosun.hipnozda zaten öyle uyutma falan yok o konudada rahat ol.her seansta biraz daha çok rahatlıyosun.doktor hasta ilişkisinden çok sana güven veren bir ortam var.

canım sen o aparatları kendin rahat yapabildinmi yoksa ilk dr mu yaptırdı bide özel olacak ama sen daha önce eşinle hiç birlikte olabildinmi yoksa bu ilkmiydi benim hala zar duruyoda ondan soruyorum

canım sen o aparatları kendin rahat yapabildinmi yoksa ilk dr mu yaptırdı bide özel olacak ama sen daha önce eşinle hiç birlikte olabildinmi yoksa bu ilkmiydi benim hala zar duruyoda ondan soruyorum

ben kendim yaptım.bak hipnoz sırasında boğazım kurudu yutkunamadım nerdeyse kalkıp koltuktan su isteyecektim çıkınca eşimede dedim kesin ben yapamam bide boğazımla uğraştım hipnoz sırasında dedim ama yaptım.otele dönünce verdiği telkinleri düşün ve derin nefes al ver oluyo yarıya gelincede pes etme nefes olayını tekrar yap başarırsın.diğer sorunun cvbı evt olmuştum.ama kafana takma dr o konudada seni bilgilendirir.
Ben tedavi olmadım daha önce gitmekde istemememiştim şimdiye kadar Murat beyi internetten ben buldum eşimede ben gösterdim benim için son umuttu o yüzden yapmak zorundaydım.zaten hipnozdan sonra korkun kalmıyo bunuda aparatı eline alıp işleme başlayana kadar farketmiyosun soru işareti oluyo hep kafanda ama rahat ol yani herkes böyle hissediyor.sende başarırsın ben inanıyorum

ben kendim yaptım.bak hipnoz sırasında boğazım kurudu yutkunamadım nerdeyse kalkıp koltuktan su isteyecektim çıkınca eşimede dedim kesin ben yapamam bide boğazımla uğraştım hipnoz sırasında dedim ama yaptım.otele dönünce verdiği telkinleri düşün ve derin nefes al ver oluyo yarıya gelincede pes etme nefes olayını tekrar yap başarırsın.diğer sorunun cvbı evt olmuştum.ama kafana takma dr o konudada seni bilgilendirir.
Ben tedavi olmadım daha önce gitmekde istemememiştim şimdiye kadar Murat beyi internetten ben buldum eşimede ben gösterdim benim için son umuttu o yüzden yapmak zorundaydım.zaten hipnozdan sonra korkun kalmıyo bunuda aparatı eline alıp işleme başlayana kadar farketmiyosun soru işareti oluyo hep kafanda ama rahat ol yani herkes böyle hissediyor.sende başarırsın ben inanıyorum

canım sen bir kere birlikte olabilmişsin peki sonradanmı böyle oldun ben daha hiç birlikte olamadım kanama çok olurmu acaba

canım sen bir kere birlikte olabilmişsin peki sonradanmı böyle oldun ben daha hiç birlikte olamadım kanama çok olurmu acaba

kanama çok olmuyo zaten bu kanaman gelir şöyle olur böyle olur denen hurafeler yüzünden böyle olmadıkmı...hyr bende sonradan olmadı ilk gece yapamamıştım bir hafta sonra falan bi anda tmm dedim ama kastım kendimi geri itme hepsi vardı zorladım kendimi oda ilk ve son oldu.bende senin gibi çok detaycıyım ama böyle şeyleri kafana hiç takma sadece yapabileceğine odaklan gerisi zaten olup gidiyor.

kanama çok olmuyo zaten bu kanaman gelir şöyle olur böyle olur denen hurafeler yüzünden böyle olmadıkmı...hyr bende sonradan olmadı ilk gece yapamamıştım bir hafta sonra falan bi anda tmm dedim ama kastım kendimi geri itme hepsi vardı zorladım kendimi oda ilk ve son oldu.bende senin gibi çok detaycıyım ama böyle şeyleri kafana hiç takma sadece yapabileceğine odaklan gerisi zaten olup gidiyor.

canım senide bunalttım sorularımla kusura bakma cvplar için teşekkür ederim inşallah yakında bebiş haberlerinide burdan duyurursun

ya niye kimse girmiyo artık buraya çok az bir zaman kaldı adaya gitmeme ogüne kadar biraz moral ve desteğe ihtiyacım var nerelerdesiniz leylak 84 seninlede hiç karşılaşamıyoruz:KK14::KK14::KK14:

merhaba kızlar ben geldim. İlknurcum tebrik ederim. inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşar ve bebeğini sağsalim kucağına alırsın rabbim isteyen herkese verisn. bence harika bir mutluluk. tereddüt eden arkadaşlar sakın düşünmeyin ben bundan 8 ay önce vajinusmustum. şimdi 7 aylık hamileyim. cumartesi doktor randevum vardı. bebğim o kadar belirignleşmiş ki artık tekmeleri bile fazlasıyla hissediyorum. doğum tarihimizde belli oldu 5 mayıs. tam 2,5 ay oldu. isminide belirledik. EYMEN :)
teşekkür ederim canım Allah sana ve eymen bebeğede sağlık versin
Leyla bende basardim.darisi en kisa zamanda senin basina
çooook tebrik ederim ama artık hiç şaşırmıyorum bu başardımmmm haberlerine çünkü murat beye güvenim hala sonsuz al bakalım kupalarınııııı bunları hakettinn Allah başka dert sıkıntı vermesin canım :KK19: :KK19: :KK19:
canım ya meraktan ölüyorum nasıl geçti biraz anlatabilirmisin bugünmü yendin yoksa dr gönderdigi 6 yıllık başarı maili seninmiydi canım başarı hikayeni anlatabilirsen çok sevinecem beni burda unutma sakın destegini bekliyorum:109::109::109::109:

evet canım:KK43: hergün burayı okudukça içimde küçükte olsa bi ümit yeşeriyo

canım tedavi sürecin nasıl gecti biraz nlatabilirmisin başarı daha yazmadın sanırım

canım ben size kısaca kendi hikayemi anlatim belki faydası olur. 6 yıllık evliydim ve hiç birliktelik yaşamamıştık bende burda çok zaman geçirip her gidenden ufakta olsa bir bilgi koparabilmek için çok uğraştım. sanki birebir konuşsam yazılanlara inanacakmışım gibi geliyordu. her başardım yazısına inanamıyodum malesef sizler gibi. acaba reklammı diye içimden çok geçirmedim desem yalan olmaz ama inanın burası gerçek hayat yalan yok nolur maddi durumu ayarlayınca hiç beklemeyin gidin. ben 27 mayısta gittim murat beye sabah başladık seanslara ve akşamına biz halletmiştik bile. inanılacak gibi değil biliyorum ama o günden beri herşey çok hızlı gelişti zaten bütün hayallerimi tek tek gerçekleştiriyorum. ne zaman istersen sorularınızı sorun burda olmasam bile girdiğimde mutlaka cevaplarım. kendinize eşinize ve murat beye güvenin BAŞARACAKSINIZZZZZZ:KK34: :KK34: :KK34:

ya niye kimse girmiyo artık buraya çok az bir zaman kaldı adaya gitmeme ogüne kadar biraz moral ve desteğe ihtiyacım var nerelerdesiniz leylak 84 seninlede hiç karşılaşamıyoruz:KK14::KK14::KK14:

fazla denk gelemiyoruz canım ama yazılarınızı okuyorum hep,sormak istediğin bişey varsa seve seve cevaplarım canım:KK16:

ya niye kimse girmiyo artık buraya çok az bir zaman kaldı adaya gitmeme ogüne kadar biraz moral ve desteğe ihtiyacım var nerelerdesiniz leylak 84 seninlede hiç karşılaşamıyoruz:KK14::KK14::KK14:[/QUOTE

canım sen ne zaman gideceksin murat beye istediğin moral olsun tatlım ben veririm sana :KK52: :KK52: :KK52: bak ben yaptıysam herkes yapar emin ol canım ve o kadar rahat oluyoki yemin ederim tereyağından kıl çeker gibi halloyo herşey sakın gözünde büyütme. sana olacakları kısaca özetlim okuduktan sonra gözlerini kapat ve sadece düşün.oraya gittiğinde rahat ol relax ol sadece başaracağını düşün eşinin gözündeki mutluluğu düşün ve başar. sonra buraya gel ve kocaman harflerle BAŞARDIMMMMM yaz gururla tebrikleri kabul et sende başkalarına moral vermek için ben yaptım sizde yaparsınız de. sürekli buraya girip başkalrına yardımcı olmak için resmen yanıp tutuş. zaman geçsin birgün buraya hamileyim kızlarrr diye sevinçle mesajını yaz. için içine sığmasın. olanlara hala inanamadığın ve bu kadar hızlı gelştiği için arada bir Allahım rüyamı diye düşün. bu sayfayı sakın ihmal etme ama azıcıkta hamilelik forumlarına takıl. vs vs vs
inan bunlar çok uzağında değil canım randevun ne zaman bilmiyorum ama işte ancak o kadar uzağında kendine iyi bak herşeyi sıkılmadan çekinmeden sor biz burdayız unutma:KK54:

X