Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

arkadaşım hala bir küçümseme telaşı içindesiniz bende bunu anlamıyorum. arkadaşlarımızdan biri gayet saf duygularıyla sizin sayfanıza da yazmış doktor beyden memnun kaldığını olayı ne hale getirdiniz. emin olun durumu iyi olupta bu tür şeylerden haberi olmayan insanlarda vardır onların bunu öğrenmesi çokmu kötü sizce. ben daha öncede defalarca yazdım gerek egzersiz sayfasında gerekse burda. ben parmak egzersizi yapamıyorum hatta bunu duyunca bile bacaklarımı kapatıyorum diye. ne yapsaydım yani evliliğime bu şekilde devammı etseydim. durumum vardı veya yoktu ben diğer yolu tercih ettim zaten işin maddi kısmıda yanlız beni ilgilendirir. isteyen kredi çeker isteyen arabasını evini satar gider. olay sadece bu illetten kurtulmuş olmaktır. sizede düşen bunu sizinle paylaşan arkadaşlarınızı hatta kaderdaşlarınızı sadece tebrik etmektir. olayın diğer boyutu kişinin sadece kendisini ilgilendirir. ben defalarca yazdım hatta ordada teşekkür mesajımı yazdım doktor ismi vermeden. benim için doktora gitme düşüncesi bile büyük bir adımdı çünkü. belki bu sitede egzersiz için adım atamadım ama doktor için burdan cesaret aldım. geçmişte yazdıklarımı okursan sizleri kırmamak için , yanlış anlaşıldığımı anlatmak için birsürü mesaj yazdım sayfanıza. ama baktım ki olmuyo birdahada sayfanıza girip mesaj yazmadım. şu an sadece bu sayfayı takip ediyorum belki birileri bişey sorar diye. arkadaşlar çoğunuz hamilesiniz bebek bekliyosunuz. allah sizlere hayırlı sağlıklı ve kolay doğumlar nasip etsin. çocuklarınıza da uzun ömürler versin. artık bunu uzatmanın anlamı yok. aslına bakarsanız amiyane tabirle hepimiz aynı otobüsün yolcularıyız. kimimiz doktorla, kimimiz kendi gayretiyle yendi. ama önemli olan neticedir. bu işide artık uzatmayalım ve önümüze bakalım bence. şunuda belirtim son kez bazı akadaşlarımız tembihlenmiş gibi konuşmuyorsunuz diye sitem ediyor. anlatılacak bişeyolsa tabiki paylaşırız ama adamın yaptığı hipnoz seanslarının ben nesini paylaşim burda. lütfen biraz mantıklı olun. paylaşılacak bişey olsa neden paylaşmayalım insanlara faydamız dokunur hiç olmazsa. ama malesef yok üzgünüm. umarım bu son olur ve bu konu kapanır artık. allah herkesin yardımcısı olsun. egzersizle veya doktorla umarım herkes bu dertten bir an önce kurtulur.

ilknurcum özelden yazamıyorumda bişi sorcaktım sana. murat ulusoy tedavide kullandığı aparatları kendisimi kullanıyo. yoksa bizmi deniyoruz. bunu soramadım murat beye:KK43:. eğer çözemezsem bende kesin bi randevu alıp mecbur gidicem . yardımcı olursan sevinirim. şimdiden teşekkürler.

ilknurcum özelden yazamıyorumda bişi sorcaktım sana. murat ulusoy tedavide kullandığı aparatları kendisimi kullanıyo. yoksa bizmi deniyoruz. bunu soramadım murat beye:KK43:. eğer çözemezsem bende kesin bi randevu alıp mecbur gidicem . yardımcı olursan sevinirim. şimdiden teşekkürler.

hayır canım aparatları murat bey kendi kullanmıyo. uyguladığı seansların sonunda aparatları denemeniz için sizi kaldığınız yere gönderiyo. 3 boy aparat var 3 seans sonunda da zaten sorun çözülmüş oluyo. başka sorun olursa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım canım.

çok sağol canım. inş doktora gitmedende çözerim. ama eğer gitmeme gerek kalırsa senden bilgi alsam iyi olur. nerde kaldın nasıl gittin vs diye. eşim şuan burda değil. gelsin. son kez deneyecez:) olmazsa gideriz sanırım. ama sanırım şimdiden randevu almam gerek. olmazsa yarın arayım doktoru. sanada çok teşekkür ederim tekrardan. görüşürüz yine...

Vajinismusu yenen kızlar, murat ulusoy'un tahterevan etkisi dediği sorunu yaşadınız mı?şimdi ben hazırım ama bu kez de eşimim ereksiyon hali daha birleşme olmadan kayboluyor, çok sinir bozucu bir durum.sertleşmesi uzun sürmüyor böyle olunca da sertleştirici ilaç almadan birleşme olamıyor ama ilacı da fazla kullansın istemiyorum,herşeyin doğalı.

çok sağol canım. inş doktora gitmedende çözerim. ama eğer gitmeme gerek kalırsa senden bilgi alsam iyi olur. nerde kaldın nasıl gittin vs diye. eşim şuan burda değil. gelsin. son kez deneyecez:) olmazsa gideriz sanırım. ama sanırım şimdiden randevu almam gerek. olmazsa yarın arayım doktoru. sanada çok teşekkür ederim tekrardan. görüşürüz yine...

işallah canım kendi başına çözersin bi yere gitmeye gerek kalmadan. ama olmazsa da tek başına çok uzatmadan yardım almanı tavsiye ederim çünkü ben 5 yılımı bugün çözülür yarın çözülür diye kaybettim. dilerim başkaları yaşamasın bunu. istediğin zaman ne istersen sorabilirsin yardımcı oluruz canım. görüşürüz

Vajinismusu yenen kızlar, murat ulusoy'un tahterevan etkisi dediği sorunu yaşadınız mı?şimdi ben hazırım ama bu kez de eşimim ereksiyon hali daha birleşme olmadan kayboluyor, çok sinir bozucu bir durum.sertleşmesi uzun sürmüyor böyle olunca da sertleştirici ilaç almadan birleşme olamıyor ama ilacı da fazla kullansın istemiyorum,herşeyin doğalı.

evet bunu bende duymuştum ama allahtan bizde öle bi sorun yaşamadık baştan beri. ama bunun geçici bir durum olduğunuda biliyosundur herhalde çünkü biz kendi derdimize düşüyoruz ama erkekler içinde aslında çok kötü bir durum bu. bütün psikolojileri ve dengeleri bozuluyo. düşünsene yıllarca seni sürekli iten bir kadın var ve bir anda herşey değişiyo kadın düzeliyo ve istekli oluyo. bunlarda kukla değilki bize göre hareket etsinler. hiç canını sıkma bence kısa zamanda düzelir canı. moral bozmaya gerek yok.

bu konuyu ilk kez gördüm ve okudum..bende vajinismusum..yalnız benim anlamadığım hipnozu anlatamayız demişsiniz nesini anlatamıyorsunuz sanki uyuyomusunuz hipnozda hipnozda kendinde oluyosun ne yaptığını hatırlıyosun yani..hayır gidemeyenler de olabilir yardımcı omak açısından herşeyi açık açık anlatabilirsiniz bence..aparatla egzersiz yaptık demişsiniz.mesela be gitsem 1.gün şunları yaptık 2.gün şunları diye detaylı şekilde anlatırımki okuyanlar da faydalansın bu konuyu açmaktaki amacınızı anlayamadım...inşallah büütün burahatsızlıktan çekenler kut-rtulur bende dahil...

bu konuyu ilk kez gördüm ve okudum..bende vajinismusum..yalnız benim anlamadığım hipnozu anlatamayız demişsiniz nesini anlatamıyorsunuz sanki uyuyomusunuz hipnozda hipnozda kendinde oluyosun ne yaptığını hatırlıyosun yani..hayır gidemeyenler de olabilir yardımcı omak açısından herşeyi açık açık anlatabilirsiniz bence..aparatla egzersiz yaptık demişsiniz.mesela be gitsem 1.gün şunları yaptık 2.gün şunları diye detaylı şekilde anlatırımki okuyanlar da faydalansın bu konuyu açmaktaki amacınızı anlayamadım...inşallah büütün burahatsızlıktan çekenler kut-rtulur bende dahil...

eğer burayı ilk sayfadan beri okusaydınız birçok arkadaşımızın olabildiğince detaylı anlatımını bulabilirdiniz.ayrıca hipnozun ayrıntılarına kadar bildiğinize göre tedavinin de kişisel olduğunu bilmeniz gerekirdi sanırım.çünkü vajinismus ortak sorun olsa da bunu yaratan sebepler kişeden kişiye değişir.o yüzden hipnoz tedavisi de öyle sanırım.doktor önce sorunu bulur sonra oradan çözüme gider.ben burada benim vajinismus olma sebeplerimi yazsam ve bunun sonucunda doktorun hipnozda bana söylediklerini size anlatsam ne fayda sağlayacak?sonuçta sorun da çözüm de kişiseldir.ayrıca bu konunun açılmasındaki amaç murat beye gidecek olanlara yardım etmektir.cesaret vermektir...........

bende bu yazıyı yazmaktaki amacınızı tam olarak anlayabilmiş değilim açıkçası. ilk kez gördüm ve okuyorum dediğiniz konuya daha öncede murat beyin ücretini sormuşsunuz zaten. onu geçelim herneyse unuttunuz galiba. söylenecek ve önerilecek tek şey eğer murat beye gitmeye karar verdiyseniz tamamen rahat olmanızdır çünkü bu derttten kesinlikle kurtulldunuz demektir. eğer giderde sorununuzu çözerseniz 1. gün 2. gün şeklinde yapılanları madde madde siz anlatırsınız tabi eğer anlatacak kelimeleri o geniş dağarcığınızda bulabilirseniz. böylelikle açılan konuya da muhteşem yorumlarınızla bir anlam katmış olursunuz...

Merhaba kızlar nasıl başlıcamı ne söyleyeceğimi inanın bilmiyorum o kadar farklı bir mutlulukki bu tarifi yok benzeride yok inanın bana dünyaları verseler bu kadar mutlu olmazdım. artık bende vajinusmusun üstüne en kocamanından bir çizgi çektim. ama ben değil doktorum eşsiz insan murat ulusoy yaptı bunu o çok farklı biri içinde zerre kadar birşüphesi olanlar varsa hiç düşünmeden tereddüt etmeden gidin Mrat Beye hatta düşünün gitmenizede gerek yok ben net üzerinden tedavi oldm. doktorumu çok uğraştırdım ama biran bile benden bıkmadı hep yanımdaydı moral verdi destek oldu ve onun sayesinde kurtuldum. Murat Bey hkkında kötü düşünenlerde sakın yorum yapmayın asla paracı bir doktor değil bana her konuda yardımcı oldu. allahım onu hertürlü sıkıntıda korusun nefes aldığım sürece hep Murat Beye dua edicem. O benim sıkıntımı aldı rabbimde onun tüm sıkıntılarını alsın.

İlknurcum sanada ayrıyeten teşekkür ediyorum hep yanımdaydın destek olduun artık bende senin gibi başaranlar arasındayım. soru sormak isteyen tereddüt edenler her türlü sorularınıza açığız. başaranlara bişey sormak istiyorum hafif ağrı ve yanma oluyor o ne zaman geçiyor???

yanma ağrı kendini tamamen konsantre ve rahat hissetmenle gecicek ne kadardır bu sorunun var

çalışma paketi gönderdi aparat falan vardı içinde msn görüşmeleri yaptık adım adım yanımdaydı her aşamadan haberi vardı ve sürekli bana yön verdi. yolunu kaybetmiş bir insana yol verdi eşim ve benim yolumuzu bulmamızı sağladı eğer vajınusmussanızz düşünmeden tek adres murat ulusoy gidin. inanın pişman olmazsınız.

Merhaba kızlar nasıl başlıcamı ne söyleyeceğimi inanın bilmiyorum o kadar farklı bir mutlulukki bu tarifi yok benzeride yok inanın bana dünyaları verseler bu kadar mutlu olmazdım. artık bende vajinusmusun üstüne en kocamanından bir çizgi çektim. ama ben değil doktorum eşsiz insan murat ulusoy yaptı bunu o çok farklı biri içinde zerre kadar birşüphesi olanlar varsa hiç düşünmeden tereddüt etmeden gidin Mrat Beye hatta düşünün gitmenizede gerek yok ben net üzerinden tedavi oldm. doktorumu çok uğraştırdım ama biran bile benden bıkmadı hep yanımdaydı moral verdi destek oldu ve onun sayesinde kurtuldum. Murat Bey hkkında kötü düşünenlerde sakın yorum yapmayın asla paracı bir doktor değil bana her konuda yardımcı oldu. allahım onu hertürlü sıkıntıda korusun nefes aldığım sürece hep Murat Beye dua edicem. O benim sıkıntımı aldı rabbimde onun tüm sıkıntılarını alsın.

İlknurcum sanada ayrıyeten teşekkür ediyorum hep yanımdaydın destek olduun artık bende senin gibi başaranlar arasındayım. soru sormak isteyen tereddüt edenler her türlü sorularınıza açığız. başaranlara bişey sormak istiyorum hafif ağrı ve yanma oluyor o ne zaman geçiyor???

canım gerçekten çok sevindim başaracağını biliyordum zaten. allah başka dert sıkıntı vermesin artık evliliğinde yeni bir dönem başlıyor. bunun keyfini çıkarmaya bak. ağrı ve yanmaya gelince sakın dert etme bir kaç beraberlikten sonra onlardanda eser kalmayacak. tekrar tebrikler sana :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19:

tşkler ilknurcum inan dünden beri bile bunu fark ediyorum farklılaştı herşey sürekli yüzümde gülümseme sanki yeniden doğdum ve herşeyden daha zevk alıyorum işden eve gelince uğraşmak düşünmek acaba bugün olcakmı diye strese girmek gezmeye gittiğimizde akşamları eve gitsekde denesek olcakmı acaba diye düşünmek yok çok farklı bir mutluluk bu anca bu çileden kurtulanlar bilir. benim ilk başvurduğum yol murat ulusoy du iyiki de başka yol denememişim doktor seçimim çok iyiydi. şimdi dışarı çıkıp avaz avaz bağırmak bu dertle uğraşanlara murat beyi tavsiye etmek geliyor. TEK ADRES : Murat ULUSOY. Doktorumun bana çok emeği geçtibaşka bir doktor olsa bnei başaramıyorsun diye yarıda bırakırdı.ama doktorum pes etmedi ben değil doktorum başardı.

tebrik ederim canım:KK19::KK19::KK19:allah başka sıkıntı,dert vermesin inşallah hayatın boyunca.....

çalışma paketi gönderdi aparat falan vardı içinde msn görüşmeleri yaptık adım adım yanımdaydı her aşamadan haberi vardı ve sürekli bana yön verdi. yolunu kaybetmiş bir insana yol verdi eşim ve benim yolumuzu bulmamızı sağladı eğer vajınusmussanızz düşünmeden tek adres murat ulusoy gidin. inanın pişman olmazsınız.

mrb öncelikle tebrik eerm.net üzerinden oldu demisin bende düşünüyorum nasıl oluyor acaba ayrıntılı söyleyebilir misin.ücrei falan ne kagar.şimdiden tşk ederim cvbını bekliyorum.

mrb cnm sana tavsiyem murat beyle telefonda yada maille görüş seni daha iyi aydınlatır görüşmye başladığın gün vajınusmusu hayatından sildim say. çünkü sileceksin daha detaylı olarak murat beyle görüş derim ama aparatlarla msn görüşlmeleriyle bu iş inan çözülüyor çözülmese bneimki çözülmezdi ben belkide en zor ve en çok uğraştıran hastasıydım ama bak atlattım sende atlkatacaksın.

X