Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

inşallah canım.duların bizimle olsun....

leylakcım ben daha randevu alamadım. eşimin izin problemi var. bide haftasonları hasta kabul etmiyomuş dr. bey. mayıs gibi düşünüyorum ama belli bir tarih yok malesef. haftasonu olsa işim çok kolaylaşacaktı

bizim kimse bilmiyo ama şu çocuk ne zaman muhabbetinden sıkıldım sadece. birde insanlar olmuyomu acaba diye düşünüyolar biliyorum bakışlarından anlıyorum. o saçma sapan acıyan bakışlarından nefret ediyorum.

anı fikirleri paylaşıyoruz leylak ama demekki orda bi kuvvet geliyo insana. bu kadar insan yapıyosa bizde yaparız merak etme canımcım.

benim eşim randevuyu aldığımız günden beri bana tek şey söylüyo.(yapamam deme,zaten oraya yapamadığın için gidiyosun ve doktorun tedavisi de sana korkunç gelen,yapamayacağını sandığın şeyleri yaptırmak...rahat ol diyo ama ne mümkün

aynen kaldığım yer küçük bir yer
herkes olmuyo diye düşünüyordu
ne kadar takmasamda çok rahatsız oluyodum bu söylemlerden
bizim gitmeye 2 ay kala öğrenildi
kayınvaldem annem kardeşim biliyodu sadece
ama hiç tepki görmedim hep destek oldular
kayınvaldem bile

eşlerimizinde desteği olmasa zaten ölmüşüz bizbu arada sen kaç yıllık evliydin canım ya da kaç aylık diyim herkesi kendim gibi yıllardır evli zannediyorumda

canım bende bizimkilere sölesem eminim destek olacaklarından ama sadece annem 5 yıldır neden beklediğim için çok ama çok kızar banao yüzden korkuyorum valla

aynen canım.ben 2,5 yıllık evliyim

iyi bari canım senin en azından erken gelmiş aklın başınada uğraşıyosun inan ben daha bu sene araştırmaya başladım adam akıllı. hep erteledim bu zamana kadar. şimdi kafamı vuruyorum ama neye yararrrr

kızlar ben kaçıyorum malum yemek vakti. lütfen buraya zaman ayırın. hepinize mutlu günler kendinize iyi bakınnnn

iyi bari canım senin en azından erken gelmiş aklın başınada uğraşıyosun inan ben daha bu sene araştırmaya başladım adam akıllı. hep erteledim bu zamana kadar. şimdi kafamı vuruyorum ama neye yararrrr

ben evlenmeden önce de çok korkuyodum zaten,bile bile evlendim yani.benim 2,5 yıl beklememin tek sebebi para.evliliğimin ilk aylarında ben murat beye gideceğimi kafaya koymuştum ama maddi durum iyi değildi o zaman

ben giden arkadaşlara bişey sormak istiyorum.murat bey in orada jinekolojik muayene olmuyoruz dimi?bir de aparatları biz kendimiz otelde deniyoruz,eğer onları yapamazsak murat bey kendi denemiyo dimi?

ben giden arkadaşlara bişey sormak istiyorum.murat bey in orada jinekolojik muayene olmuyoruz dimi?bir de aparatları biz kendimiz otelde deniyoruz,eğer onları yapamazsak murat bey kendi denemiyo dimi?

jinekolojik muayene yapmıyor
aparatları size veriyor otelde deniyorsunuz
zaten yapamazsam diye birşey olmuyor merak etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…