VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Merhaba yardımcı olur musunuz vajinada delik göremiyorum o yüzden parmağımı sokamıyorum nasıl yapacam[/QUOT
öncelikle seni çok iyi Anlıyorum ben de bir yıl çektim bu derdi.psikiyatri terapi vs derken baktım ki Boşanma aşamasına geldim.en son tedavi oldum kurtuldum. Bebek istiyorum inşallah..sana bi kaç tavsiye de bulunabilirim istersen eğer arkadaşım

vajinismusu yenenler Allah rizasi icin ysrdim edin sekiz aylik evliyim hala yapamadik cok çaresizim o noktada kitlenip kaliyorum parmak egzersizini hic dusunemiyorum bile napcam yardim edin hic basaramicak gbi hissediyorum
Yeni yenmis biri olarak ben sana destek olurum)

Cnm parmk egzersizini yapamıyorum birturlu korkuyorum

bn 1 parmak alabiliyorum hmde tamamini...en son ikinaran ustte sirtim donuk cok azda olsa ucunu acisiz alabildim ama devami gelmedi..lutf bana bi akil verin

Ben de Yendim bu illeti artık çok şükür çok mutluyum Rabbim herkese nasip etsin inşallah hatta Antalya ya tatile gidiyorum kendime söz vermiştim bu hastalık bittiğinde paraya kıyıp kendimi ödüllendireceğime dair. Ben bu hastalığın bilinç altı sebebi ile olduğunu öğrenince hep kendi kendime yendiğimi tekrar ettim egzersiz de yaptım ve zeytinyağı ile bitirdim bu işi. Bi yazı da vajinanın görevini yaparken acı olmayacağını tıpkı kulağımız duyarken kalbimiz atarken acı duymadığımız gibi vajina da kendi görevini yerine getiriyor diye bu benim aklıma çok yatmıştı hep düşündüm bunu. Tabii çok dualar ettim sıkıntı anlarda okunacak dualar okudum çok şükür dualarım kabul oldu ama yine de bu sorunu yaşayan herkese dua etmeye devam edeceğim Rabbim herkese yenmek nasip etsin

NASIl başardığınızı bizlerle paylaşırsanız çok mutlu olacağım

2 yıl boyunca eşiniz size hiç dokunmadımı ve sizinle evli kalmaya devammı etti helal olsun o zaman size demekki aşk 2 bacak arasında değil

2 yıl boyunca eşiniz size hiç dokunmadımı ve sizinle evli kalmaya devammı etti helal olsun o zaman size demekki aşk 2 bacak arasında değil

tabki dokundu dokumaz mı , bi aşamaya kadar geldik kan gelme durumu. ama sonrasına bir daha izin veremedim cesaretimi , özgüvenimi kaybettim tekrar denemek için

NASIl başardığınızı bizlerle paylaşırsanız çok mutlu olacağım
Tabii ki yardımcı olmak isterim, dediğim gibi ben olumsuz düşünceleri bıraktım ve hep yendiğimi tekrar ettim, yendiğimi hayal ettim. Sonra da zeytinyağı ile denerken oldu. Egzersiz de yaptım ama çok ilerlemedim, düzenli yapamadım.

mrb arkadaşım Allah rızası için bana yardım et şuan çok caresizim bana doktor pınar hanımın telefonunu ve adresini ozelden yazar misin bende adanadayim gerçekten cikmazdayim artık 9aylik evliyim eşim çok anlayışlı ama ben onu bu illet yüzünden mutlu edemiyorum ona bunu yaşatmaya hakkım yok boşanmayı bile düşünüyorum ama son çare bu doktora gitmek istiyorum iki günde yendim diye yazmissin ins sallah bende yenerim nolur bana cevap yazarsan sevinirim.

Eylulcum parmak egzeesizi olmadan nsl yendin anltrmsn braz nolur yardim et basaramynlea

Ben deilim canım o elakader yenmiş bende ondan cevap bekliyorm bi doktor sayesinde iki günde yendim yazıyor inş bizde yeneriz
Canım evet parmak egzersizi olmadan iki günde bitti canım ,Adana epc vajinismus merkezi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…