VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Nasil yendiklerini aciklayici bur sekilde yazsalar parmak egzersizi olmadan nasil yenilir bu problem maddi imknlar yuzunden ozel bi dr a gidemiyoryz bari yardimci olaydiniz iyiydi)))

Nasil yendiklerini aciklayici bur sekilde yazsalar parmak egzersizi olmadan nasil yenilir bu problem maddi imknlar yuzunden ozel bi dr a gidemiyoryz bari yardimci olaydiniz iyiydi)))
Ben aparatla calisarak egzersiz ile yendigimden calismadan nasil yenilebilecegi konusunda yardimci olamayacagim maalesef size

Aynen ya atlattiniz bizede soyleyin bizde kurtulalim bu lanet durumdan
Yani kızlar bu işin bi sihirli bi formülü olsa da yardım etsek ama yok işte. İş sizin inanmamızı, kararlı olmanızda ve tabi egzersiz yapmanızda bitiyor. İnanın yendipinizde (Aa bu muymuş) diyip boşa zaman geçirdiğinizi anlayacaksınız. Hayatın ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz

kızlarrrr 3yıldır burayı takip ediyorum ama dışardan okuyorum ama bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim ben ikihafta önce tedavi olmaya karar verdim ve tavsiye üzerine bir doktora gittim 3günde bitirdik çoooook mutluyum hikayemi yazmak istiyorum ben evleneli 3yılı geçti nerdeyse ve hemşireyim bunu niye belirtiyorum kadın doğumda bile çalıştım yani bilmekle hiç ilgisi yok , ben anatomik olarak fizyolojik olarak herşeyi biliyorum ama yapamıyodum kimseye de diyemiyodum dalga geçerler ya da herkesin yaptığını mı yapamıyorsun derler diye ama bugun olur yarın olur derken 3 yıl geçti birde bakmışım evliliğim elden gidiyor herkes çocuk bekliyor, biz daha işi yapamamışız. neyse bu arada ben herşeyi denedim alkol içen biri değilim ama birileri dedi iç sarhoş yapmayı dene onu bile denedim ama olmadı uyuşturucular kas gevşeticiler daha neler neler ama olmadı ve tedaviye karar vermemle gidip iyileşmem bir oldu arkadaşlar çok mutluyum darısı hepinizin başına

Nerede tedavi oldunuz?yontem nasildi ve ne kadara mal oldu? Merak edenler icin..tebrik ederim bu arada:)

ne mutlu size. böyle şeyleri okuyunca çok mutlu oluyorum ama kendi halimi düşününce umutsuzluğa kapılıyorum. bende 2.5 yıllık evliyim. deneme aşamalarımız oldu ama ben artık çok yoruldum. başlamaya bile cesaretim isteğim kalmamamış

ben ankarada reyyan özcan diyebi hoca var ona gittim 2300e verdik , benim için uyguladığı tedavide gevşemeyi kullandı erotik masajla rahatlamayı öğretti bu kadının ilişkiden zevk almasınıda sağlıyan bi masajmış hakkaten çok iyi geliyor tabi kendi anlatıyor evde eşimle ben yaptım , uzun bilgilendirme ve eğitim konuşması yaptı ben kafamdakileri anlattım yaşadığım bikaç olay vardı onu paylaştım sonra genital bolgeme duyarsızlaştırma yönteminini kullandı bide biz ilişkiye girdikten sonra zevk almayı artıran kamasutra ve tantrayla ilgili eğitim verdi çok eylenceli bir süreçti hep merak ve heyecanla gittim

Sorunun çözümü için kalıcı ve rahatsız etmeyen yöntemler uygulamış demek ki. Bem tedavi olsam bile sanki kalıcı olmaz her seferinde aynı şeyi başa sararız gibi geliyor

yok hastalık sırasında oyle hissediyorsun ama bi acıldımı rahatlıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…