VAJİNİSMUS BİTTİ: )

Vajinismus belirtileri nelerdir?

Halk arasında cinsel ilişkiye girememe(ilk gece korkusu) olarak bilinen vajinismusun en tipik belirtileri nelerdir? Ülkemizde genellikle ilk cinsel denemesinde ortaya çıkan. Vajinismus kızları neler hisseder nasıl tepki verirler? Vajinismus hakkında merak edilenleri Sentez Psikolojik Danışma Merkezi'nden Aile ve Evlilik Terapisti & Cinsel Terapist Güldane Işık Kavgacı Kadınlar Kulübü TV'ye anlatıyor.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye ziyaret desteklerinizi bekliyoruz. Haydi bakalım kadın dayanışması deyip sizleri sayfamıza davet ediyoruz :) https://www.kadinlarkulubu.tv/

Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıları hastanesinde vajinismus terapisi yapılıyor.
182 yi arayıp Psikiyatri Uzmanı Dr. Özge Şahmelikoğlu Onur' dan randevu alırsanız eğer dışarda binlerce liraya olacağınız tedaviyi bedava olabiliyorsunuz. Hem cok bilgili hem de cok sıcak kanlı bir doktor kendisi. Ne olduğu bilinmeyen tedavilerle zaman kaybedip iyileşme vaadi ile cinsel hayatınızı ve sağlığınızı riske atmayın, paranız da cebinizde kalsın..

Kızlar bana da yardımcı olun lütfen yoksa çıkılmaz yollara giricem

arkadaslar bende 1.5 yıl boyunca bu işkenceyı çektım sizleri çok iyi anlıyorum . bır klınıge gıttım normal konusuo kadın abuk subuk ve o konusmaya da 250 lira para aldı benden . bende çok agır seyler yasadım internetten plastik boyutları da var ama adını bılmıorum arastrrsanız bulursunuz . onun en küçüğünden baslayarak kendımı alıstrdım ve yavas yavas büyük olana gectim zateb tek sıkıntımız kendımızı kasmamız . bana inanın lütfen bu forumlara binlerce kere baktım acaba bende buraya yazabılecekmıyım dedım ama şimdi yazıyorum lütfen deneyım ben yapabıkdıysem herkes yapar .

Merhabalar bana özelden yardımcı olabilirmisiniz

Bende doktora gtmei düşünüyorum hangi doktira gitmisdnz acaba ben cigfem tezcani düşünüyorum

Çok şükür yendim. Çalışarak başardım dilator yardımıyla eşim dilator kullandı benim üzerimde başka türlü yapamazdım çünkü canım çok yanıyordu kendı canımı yakmak istemediğimden geri çekiyordum.
Bir haftanın buna ayırdım yeri geldi sabah aksam üçer saat çalıştım dilator ile tabi eşimin yardımı ile canım çok yandı ama hiç pes etmedim bu sefer. Ben petahanten kullandım bir de. Biyolin anestetik krem ile karistirip kullandim ilk benimkine surerken uyustursun diye. Ne kadar faydasi oldu bilmiyorum. internetten satılan şu pembe kutudaki dilatorler ile yaptım üçüncüye kadar.
Kendime 1 hafta süre verdim eğer yapamazsam kesinlikle doktora gideceğim diye. Ama gerek kalmadı.
Bir de hep şöyle bi isteğim vardı kendimce içki içeyim veya bi hap içeyim geçsin gitsin diye. Onları da en başta kullandım ağzına içki sürmeyen ben farklı denemelerde viski ve şarap içtim. Onlar da boş. Belki kaslarınızı rahatlatır ama ilk aşamada kesinlikle hiç dokumdurtmadıgim için bende faydalı olmadı bence.
Kadınlar kulübünde yazılanların da çok faydasını gördüm yazılanları okudum bir kısmını da uyguladım ama bende en etkili en son çözüm bu yazdıklarım oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…