Uzaktan ilişkim ve sevgilime güven sorunum...

Hemen kurtar kendini bak söylüyorum yoksa çok pisman olursun

Eleştirmeyeceğim kapılmışsın artık ne yazsak boş

Evlenen kişinin hakkına girmiş neyse birşey demek istemiyorum. Tabular itiyor yalana. Ama bunun hesap vermesi de var. İbretlik bir olay.

Böyle olunca çok üzülüyorum . Yanlış kişilerle tanıştıklarında genç kızlar yani arkadaşım dahil..

Bence kandırmaca diye birşey yok. Tecavüz değilse herşey bile isteye. İnsan kendini bilir kanmasınlar efendim veya arkasında dursunlar yaşadıklarının. Erkeklere hiçbirşey olmuyor ya sıkılıyorum bazen bu yaşadığım coğrafyadan.

Beni kendi ailem uygun gördüğü birisi ile tanıştırıp ortak özellikler uyunca bende begenip sevdim öyle beni evlendirtiler. Şimdi diyorum ki genede iyi ki onlar secim yapmışlar . Sonuçta bi tecrübeye hakimler . Şükür mutluyum zaten bebiste yolda

Medeni hali işi adı vs sonradan ortaya çıkınca kabul etti özürler diledi ve gidip boşanma davası açtı evini ayırdı ama bunların hiç birini ben istemedim

Madem boşanmasını istemediniz neden devam ettiniz onunla? Çünkü sizinle devam ederse er yada geç sizinle birlikte olması için boşanacağını bal gibi biliyorsunuz. Pratikte değil fakat dolaylı olarak boşanmasına siz neden oldunuz. Bu davranışları sergileyerek hem ilerde bak ben onunla beraberdim ama boşanmasını istemedim diyip vijdaniznınızı rahatlamak için bu şekilde davrandınız. O kadar rahat olmayın %50 sebep sizsiniz.
Ayrıca adam boşanmasaydı diyelim ne yapacaktınız? hem ayrılmamışsınız hem boşanmasını istemiyordum diyorsunuz. Kuma mı olacaktınız?

Yinede ben kendi düşüncem tabiki
Ailelerin bi araya gelip geleneklere göre çocuklarını evlendirtmesi en sağlamı .

Haklisiniz bunun altında eziliyorum zaten ama o yalanlarına bir şekilde inandırıyor

Ayrıldım kaç kere ben en baştada bırakmadı ben yoluma bakarım haklısınız tabi benimde vicdanım rahat degil 1 yasinda bebeği var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…