Uzaktan ilişkim ve sevgilime güven sorunum...

Saolun bende yaşamak istemiyorum inanın çok yoruldum çok huzursuzum

Evini falan ayirmamistir .
Nasıl bu kadar emin olabilirsiniz pes

Vallahi ne yapacağım inanın yardım arar duruma geldim

Uzaktan ilişki istemiyorum yallah diyeceksin bekar adamlara kıran mı girdi ne yakışıklı adamlar var bekar kendi şehrinde kimbilir.
Allah aşkına prim verme ya. Evli barklı adamı ne yapacaksın boşansa da dahil.
Beni bırakmıyor demişsin bak ortadan bir kaybol hemen başkasını bulur.
Hayatında hiç sevilmedin sanırım. Uzaktan ve kısa süre de kimse kimse için parçalamaz kendini. Kaç kişi söylemiş. Aklını başına al.

Haklisiniz ama beni bırakmıyor bir türlü fırsat dahi vermiyor kendi yazıyor çiziyor hatta bitti bile diyor ertesi gün olcem bitcem bilmemne gerçekten mantigimi kaybettim
Yahu daha adamla yuzyuze gelmemişsiniz ..tanımıyorsunuz birbirinizi ne ara askinizdan ölecek bitecek...saçma sapan şeyler bunlar ya..engelleyin heryerden basın geçin ..neyin davası bu bukadar buyutulecek

Nude atmışsa görmüş olabilitesi vaar hahah neyi seviyor anlamadım anı yok yaşanmışlık yok üstüne yalan makinesi bende dedim altın mı bu gardaş hayırdır?
Böylesi attığı resmi bile netten bulur, ona bari dikkat etsin eğer böyle bir şeye tav olduysa

Yani ne zaman istesem görüntülü arıyorum acıyor saat kaç olursa olsun gece saatlerce açık telefon ona keza her sabahfa oyle:S
İyi o zaman kesin boşanma davasini açmıştır. Bundan büyük kanıt olamaz
Yok hiç birsey yok yani öyle konulara dahi girmiyor benimle ozeliymisim kiyamiyormus vs
Ya cidden bu yaşına kadar nasıl geldin , şaşkınım şu an.
Bu sevgiye aç kadınları kandırmak ne kadar kolay. Yalandan iki laf duy hemen inan.
Eski bir iş arkadasimla buluştuk gecen hafta, kız depresyondaydi. Evli barkli (ama tabii ki eşiyle ilişkisi olmayan, çocuklar için devam eden, aynı evde iki yabanci olan ) amiri buna yürüyordu zaten, iltifatlar , masumiyetine methiyeler, kibarliklar, terfi vaadleri... Arkadaşıma ne desem de 'is için konuşmak zorundayim' diyordu, 'ben mesafeliyim,o samimi olmaya calisiyor' diyordu alttan alta iltifatlarla mutlu oluyordu. Adam kız raporluyken laptopunu verme bahanesiyle gelmiş sonra olanlar olmuş. Daha da kizin yüzüne bile bakmamış, aynı iş yerindr yok gibi davranıyormus.
Kız intiharın eşiğine geldi.
Yani böyle bile bile ateşlere yuruyor korkmuyorsunuz. Sonra her şey iyice b.ka sarınca 'ben ne yaptım' diye kahroluyorsunuz.
Zor mu cidden şu şeref haysiyet yoksununu engellemek???
Ne kaybedersin mesela bugün konuşmayı kesersen?
Kalabalık arasinda görsen belki taniyamayacagin adam için neden bunca stres? Neden Elin kocasıni geceleri görüntülü arayasin? Hiç mi korkmuyorsun ilahi adaletten, karmadan, ileride senin kocanı da gece görüntülü arayacak kızlardan?

Yok cidden yani anlayamıyorum şuan sizide açıklarsanız sevinirim benim çünkü mantığım sirazem kaydı

ablacım bu adama şirazen nasıl kayabilir ya? gün ışığı görmeyen mağarada mı büyüdün ömründe hiç erkek mi görmedin? buluşmadığın, evli, yalancı, çoluklu çocuklu adamla ne işin var? boşanmışsın eski evliliğinden hiç mi ders almadın?

Onu düşünüyorum bende ama nasıl bir insan 24 saat görüntülü aramami açabiliyor:S

Çok mu boş vaktin var hep görüntülü arıyorsun? 24 saatin hepsinde tel mi açık sanki bu kadar emin olma Allah aşkına ya. Suya giderken susuz getirir seni bu adam. Ruhun duymaz.
Belki de eşi umursamıyor. Nasıl bir ilişki yumağında olduğun belli değil inşallah eline koz geçirecek birşeyler olmamıştır.

Saolun bende yaşamak istemiyorum inanın çok yoruldum çok huzursuzum
Arkadaşım inanmış güya güvenmiş. Belli bi süre sonra
Birliktelik yaşamışlar. Hamile kalmıştı. Hemde bekarken birlikte olduğu adamın evli olduğunu sonradan anlamış öğrenmiş. Tabi ki adam asıl karısıyla ayrılmamış.
Kız mecbur bebeği aldırdı. Gene kızın kız kardeşleri destek olmuşta ilk önce kürtaj işi hallolmuş anne babaya sadece kizliginin bozulduğunu yanlışlıkla kandırıldığını söylemişler (bebek konusunu hiç duyurmamışlar gizlemişler. 3 kız kardeş arasında) sonra kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmışlar. Kız 3 yıl sonra evlendi görücü usulü tabi .
Hayatı bi düzene binene kadar baya bedel ödemiş oldu .

Çok acı ya

Böylesi attığı resmi bile netten bulur, ona bari dikkat etsin eğer böyle bir şeye tav olduysa

Aayy evet bence de dolandırıcı herif herşeyi fake bir noktadan sonra konu kalmıyor ki evriliyor cinselliğe. Bu tip adamlar aksiyon alamazlarsa konuşmazlar bile. Derdi o zamparanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…