Uzaktan ilişkim ve sevgilime güven sorunum...

Ayrıldım kaç kere ben en baştada bırakmadı ben yoluma bakarım haklısınız tabi benimde vicdanım rahat degil 1 yasinda bebeği var

Bu adamla devam ederseniz bir geleceğiniz olmayacak. Yarı öbür gün evlenirseniz çok büyük ihtimalle tekrar boşanırsız. Ayrıca adamın boşandığını da sanmıyorum bence sizi oyalıyor. Çıkarın hayatınızdan, düzgün birini bulun kendinize. Bakın ne güzel bir bebeğiniz de varmış, ona odaklanın.

Cok atraksiyonlu bu hayat mesela
Uzaktan bir iliski icin cok fazla aşık görünmüyor musunuz?

Show yapilan uygulamayi tlfdan gorebilmeniz icin yanyana olmaniz lazim bunu biliyorsunuz degil mi?

Bazı yerler eksik anlattiklarinizdan...

Cok atraksiyonlu bu hayat mesela
Uzaktan bir iliski icin cok fazla aşık görünmüyor musunuz?

Show yapilan uygulamayi tlfdan gorebilmeniz icin yanyana olmaniz lazim bunu biliyorsunuz degil mi?

Bazı yerler eksik anlattiklarinizdan...
Bildirim gelmiş sordum söyledi bana hangi uygulama diye zaten benim hiç birsey kullanmami istemiyorken snap vs bildiriminde vardı

Merhabalar. Uzun zamandır kimseye danışamadığım bir konuyu sizlere danışmak istedim. Benim 4 aydır uzaktan bir ilişkim var. Sosyal başka bir uygulama üzerinden tanıştık.Başlangıçta kendini başkası gibi gösterdi. Medeni hali işi adı vs sonradan ortaya çıkınca kabul etti özürler diledi ve gidip boşanma davası açtı evini ayırdı ama bunların hiç birini ben istemedim. Herşeye rağmen devam ediyoruz geçenlerde bu kadınların cam da show yaptığı bir uygulama kullandığını daha gördüm bir anda açık verdi güvenim sarsıldı ve benden kendi ayrıldı.Daha 24 saat geçmeden yine özürler vs.barıştık onu çok seviyorum yada alıştım bilemiyorum. Ama artık çok huzursuz ve bir yanım güvensiz hissediyor fikirlerinizi bekliyorum sadakatsizlik saymıyor kendince hata yaptığını söylüyor . Sizce bu durumu affetmekle hatamı yaptım?
Umarim devam eder evlenirsiniz ve bu hiyar senide aldatir ve bosar.

Bu adamla devam ederseniz bir geleceğiniz olmayacak. Yarı öbür gün evlenirseniz çok büyük ihtimalle tekrar boşanırsız. Ayrıca adamın boşandığını da sanmıyorum bence sizi oyalıyor. Çıkarın hayatınızdan, düzgün birini bulun kendinize. Bakın ne güzel bir bebeğiniz de varmış, ona odaklanın.
Onun bebegi var 1 yasinda benim değil sözde haftada 1 gün görmeye gidiyor onu

:KK43: bitiremiyorumki şuan diyeceğim yakacak yıkacak yine yoruldum artik
Tam olarak nereyi ve neyi yakıp yıkacak o kadar mesafeden ? Ben anlayamıyorum da !
Haklisiniz bunun altında eziliyorum zaten ama o yalanlarına bir şekilde inandırıyor
Engelleyip konuşmadığınız zaman yalanlarını da duymamış olacaksınız zaten .

Konu tam çıldırmalık ya !
Hadi size yaptığı herşeyi geçtim, karısına ve bebeğine yaptıklarına nasıl sabredebiliyorsunuz? Daha 1 yaşındaki bebeğini haftada 1 görmeye gidene adam mı denir ?
Benden öncesinde de sorumsuz club bilmemne gezen ortam seven bir adammış bunların hepsi benim beynimi yaktı inanın ben diyorim burada aptal oldum diye ben nasil inandım bilmiyorum ki

Adam boşanmamış şuan toplum nazarında düştüğünüz konum ve anılacağınız sıfatın farkına varın bence bir an önce. Yok ayrı yaşıyormuş bilmem ne eminim ayrı yaşıyordur. Boşanma davası da açmıştır. Hadi bir ihtimal doğru söyledi diyelim karısı istemezse en az üç sene boşanmaz ve siz de o sıfat ile bol bol kulağınız çınlatılır. Buradan bakınca çıplak kadın programı devede kulak kalıyor.

Adam boşanmamış şuan toplum nazarında düştüğünüz konum ve anılacağınız sıfatın farkına varın bence bir an önce. Yok ayrı yaşıyormuş bilmem ne eminim ayrı yaşıyordur. Boşanma davası da açmıştır. Hadi bir ihtimal doğru söyledi diyelim karısı istemezse en az üç sene boşanmaz ve siz de o sıfat ile bol bol kulağınız çınlatılır. Buradan bakınca çıplak kadın programı devede kulak kalıyor.
Hiç bu yönden dusunmemistim haklısınız bu konuma kendime soktuğum için utanıyorum kendimden şuan

Artık önce başlığa ardından kaç sayfa yorum yazılmış ona bakıp direk geçeceğim konuları. Üyeler sayfa sayfa işin olmazlığını yazmıştır doğru yolu göstermiştir ama konu sahibi bir türlü anlamak istemiyordur diyeceğim.

Aynen, siz onun özelisiniz kıymetlisisiniz, bazen sizin önünüzde ağlayarak uyuyor... Adamı tebrik edesim geldi. Bu kadar göz göre göre kabul ettiriyor size bunları. Mesela siz çat kesseniz kapatsanız iletişimi gider başkalarında dener şansını. Ama adama onu bile yapmıyorsunuz, niye? Çünkü yine yıkar döker ortalığı yazdınız, istemem yan cebime koy misali.

Merhabalar. Uzun zamandır kimseye danışamadığım bir konuyu sizlere danışmak istedim. Benim 4 aydır uzaktan bir ilişkim var. Sosyal başka bir uygulama üzerinden tanıştık.Başlangıçta kendini başkası gibi gösterdi. Medeni hali işi adı vs sonradan ortaya çıkınca kabul etti özürler diledi ve gidip boşanma davası açtı evini ayırdı ama bunların hiç birini ben istemedim. Herşeye rağmen devam ediyoruz geçenlerde bu kadınların cam da show yaptığı bir uygulama kullandığını daha gördüm bir anda açık verdi güvenim sarsıldı ve benden kendi ayrıldı.Daha 24 saat geçmeden yine özürler vs.barıştık onu çok seviyorum yada alıştım bilemiyorum. Ama artık çok huzursuz ve bir yanım güvensiz hissediyor fikirlerinizi bekliyorum sadakatsizlik saymıyor kendince hata yaptığını söylüyor . Sizce bu durumu affetmekle hatamı yaptım?
Yanlış mı anladım diye iki defa okudum ama sanırım yanlış anlamadım. Birincisi, sosyal medya üstünden tanıştığınız bir insana nasıl güvendiniz üstelik evli çıktığı halde. Noktayı orada koymanız gerekirdi. Boşandığına dair kesin kanıtınız var mı ? Haklı olduğunuz bir konuda sizden ayrılıyor sonra yine barışmak istiyor ve siz hala düşünüyor musunuz? Hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bence güvensiz ve huzursuz hissetmemek için ayrılmayı deneyebilirsiniz mesela. Sadakatsizlik erkek arkadaşınız için nedir çok merak ettim.

İmparator Neron mu o? 🤣🤣🤣 baya kendini çok değerli sanıyosun sen. Hoşuna gidiyor içten içe kurtulasın yok. Adamın hiçbir çabası yok ki sanal alemci zamparaaaa. 2 yalana kanman için ergen olmalısın diyeceğim de anne olmuş evlilik geçirmiş kadın adamı parmağında oynatırdı parmağında o seni oynatıyor.

Numaramı degistim bir kere sürekli gelirim vs oldurcem kendimi bir şekilde haberini yolladı ben aptallasiyorum bu adamla:S

Haklisiniz ama beni bırakmıyor bir türlü fırsat dahi vermiyor kendi yazıyor çiziyor hatta bitti bile diyor ertesi gün olcem bitcem bilmemne gerçekten mantigimi kaybettim

Biraz mantıklı düşünmeye mi başlasanız adam tehditlerle sizi manipüle ediyor sizde yiyorsunuz.
Neymiş kendimi öldürücemmiş geber de bırak kolay mı kendini öldürmek.
Ayrıl ararsada veya ulaşmaya çalışırsada savcılığa başvuracağını söyle.
Adam resmen sizi oyuncak etmiş kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor.

Neyine alıştın 4 ayda ? Seni şok çok sevmesine mi ? Sürprizlerine mi ? Her gece seni görmeden uyuyamamasına mı ? Evli olup bekarım demesine mi ? Para karşılığı sex show alıp pişmanım hata demesine mi ? Olan olmayan neye alıştın 4 ayda kendinizi şöyle gerzek şeylerle kandırmayın ya

Uzaktan ilişki böyle bir şey değil hanımefendi. Uzaktan ilişkide bir süre çiftler birlikte yan yana vakit geçirir, sonra da şartları gereği araya mesafe girer. Siz hiç yan yana gelmemişsiniz. Onu terk ettiğinizde yakıp yıkan, kendini öldürmeye kalkan adam bir kere bile sizi görmeye gelmemiş. Sizinki uzaktan ilişki değil. Olsa olsa sanal aşk olur. Tıpkı sanal seks gibi. Hem de en kaotik en toksik olanından. Adam evli, size sürekli kendisiyle ilgili yalanlar söylemiş, cam showa para harcayacak kadar uçkur düşkünü ve bayağı biri ama siz yine de bu adama aşıksınız. İnsanın biraz kendine saygısı olur. Sizin öz saygınız hiç yok. Bu kadar mu yokluktasınız? Ortak arkadaş dediğiniz de muhtemelen saçma sapan sosyal medya platformlarında veya online oyunlarda tanıştığınız sanal sosyal çevreniz. Gerçek yaşamda karşılığı olmayan, hiçbir biçimde yaşamınıza dokunmayan insanlar. Tüm bu saçmalıklardan sadece bir haftalığına modemin fişini çekip hücresel veriyi kapatarak bile kurtulabilirsiniz ama yapmıyorsunuz. Çünkü bağımlı bir kişiliksiniz. Adam da sizi bırakmıyor çünkü böyle manipülatif adamların daima elinin altında sizin gibi kullanışlı aptalların bulunması gerekir ki maaşallah sizin gibisi zor bulunur. Öz saygısı olmayan kadınlara tahammülüm yok. Kusura bakmayın biraz sert yazdım ama kendine saygı duymayana ben hiç saygı duymam.

X