Uzaktan ilişkim ve sevgilime güven sorunum...

Başak

Ya evet o durumda biraz alengirli sözde boşanmayi benden önce kafasına koymuş aile durumları iyi değilmiş falan şuan yalnız yaşadığını biliyorum ama inanın beynim.durdu artik

Evet 2090 yılında bile işe yarayacak klişeler. Hemcinsim inanmaya bayılır. Hababam sınıfı gibi izle izle sıkılmaz dinle dinle sıkılmaz insan. bunlar çakal carlosların geçim kaynağıdır. Nasıl kandırcaklar yoksa.

Vallahi ne yapacağım inanın yardım arar duruma geldim

Yani bir şekilde o da bulur beni çıkar gelirim diyor bana hep
Çıksın gelsin madem
Ne şekilde bulur seni? Neyini biliyor Allah aşkına , ortak arkadaşınız kim? Tembihle 'evli cikti serefsiz,yazarsa engelle' diye.
Ne çok guveniyorsun alt tarafı sanaldan iki güzel söz söyleyen, soyadını bile sana yalan söylemiş adama ya.

Anlıyorum ilerde pişman olmayın. Sadece
Sizi nasıl etkiliyor romantiklikle falan mı ?
Konuşma tarzı ile mi ?

Evet soyadı meselesini söylemedim bile ben kadın halimle yeterince açık oldum o hersey degisik

Evet soyadı meselesini söylemedim bile ben kadın halimle yeterince açık oldum o hersey degisik
Soyadını sana söylememiş , hala bilmiyorsun. Bu da demek ki boşanma islemlerini baslattigina dair evrakı sana gondermemis.
Sen de serefsiz , güvenilmez bir adamın sözlü beyanıyla emin oldun ayrıldığına, di mi?

Hayır sözde bosanmadan yakıştıramam bu durumu falan dedi bana zaman ver şu iş bitsin vs dedi ya nasıl oluyor bilmiyorum.bir şekilde ona hak verirken buluyorum kendimi
Bence devam edin, muhtemel evlenirsiniz. Ama sonra sizi de başkasıyla aldattığında bir şekilde ona yine hak vermeyi unutmayın emi...

Yani ne zaman istesem görüntülü arıyorum acıyor saat kaç olursa olsun gece saatlerce açık telefon ona keza her sabahfa oyle:S

Nesini sevdiniz çok merak ettim.4 aydır uzaktasınız sosyal medyadan tanışmışsınız ve bu kadar da yalan söylemiş.neden engeleyip yolunuza bakmıyorsunuzda her defa şans veriyorsunuz.etrafınızda başka erkek mi yok ya da çok mu değersizsiniz kendinize böyle birini layik görüyorsunuz.

Karısını bilsem ailesi hakkında hiç birsey bilmiyorum hatta bir uygulamada araştırdım şuan adini buradan yazmayayim bana söylediği soyadı bile yalan cikti bir insan neden soyadını saklarki
Allah Allah neden acaba? Bir fikrim var aslında. Şuan hâlâ evli ve karısını aldattığı için olabilir mi?

Yani estağfirullah belli bi yaştasınız illaki sadece ben sonrası hatalar silsilesi olmasın diye bu çabam. Liseden bi arkadaşım oda biraz internette gezinirdi faceden biriyle tanışmıştı. Talihsiz olaylar yaşadı. Maalesef onada tabi kızmıştım uyarmıştım ama olan oluyor işte. Yinede dikkatli olun kolayca güvenmeyin .
Estağfurullah haklısınız ben her görüşe açığım bu kadar aptal bir kadın değilim normalde ama şuan acı cekiyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…