Uzaktan ilişkim ve sevgilime güven sorunum...

letisya35

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
52
-16
31
Merhabalar. Uzun zamandır kimseye danışamadığım bir konuyu sizlere danışmak istedim. Benim 4 aydır uzaktan bir ilişkim var. Sosyal başka bir uygulama üzerinden tanıştık.Başlangıçta kendini başkası gibi gösterdi. Medeni hali işi adı vs sonradan ortaya çıkınca kabul etti özürler diledi ve gidip boşanma davası açtı evini ayırdı ama bunların hiç birini ben istemedim. Herşeye rağmen devam ediyoruz geçenlerde bu kadınların cam da show yaptığı bir uygulama kullandığını daha gördüm bir anda açık verdi güvenim sarsıldı ve benden kendi ayrıldı.Daha 24 saat geçmeden yine özürler vs.barıştık onu çok seviyorum yada alıştım bilemiyorum. Ama artık çok huzursuz ve bir yanım güvensiz hissediyor fikirlerinizi bekliyorum sadakatsizlik saymıyor kendince hata yaptığını söylüyor . Sizce bu durumu affetmekle hatamı yaptım?

Evet bu durumu affetmekle hata yapmışsınız hatta hatayı en başta yapmışsınız bence böyle biriyle ne işiniz var Allah aşkına şaka gibisiniz. Saçma sapan yerlerden tanıdığınız evli adamdan ciddi ilişki bekliyorsunuz. Sizce mantıklı mı? Yalanlarını öğrendiğiniz anda böyle birinden hayır gelmez diyip ayrılmanız gerekirdi. Evini ayırdı ben istemedim diyorsunuz ama hiiç inandırıcı gelmedi bence hoşunuza gitmiştir yoksa devam etmezdiniz.

Valla haklısınız normalde kimseye eyvallah etmem böyle şeylerde ama kendimi tanıyamaz haldeyim bir şekilde aklımı çelebiliyor. Ayrıldım kaç kere hiç bir şekilde bırakmıyor beni şuan kendime yakıstıramadiğim bir duruma batmış haldeyim. Ev konusu hiç sormadı bile evimi ayırdım dedi direkt o yuzden diyorum ben bir istekte vs bulunmadım diye.

Madem farkındasınız en azından bundan sonrasında doğru adımlar atmaya çalışın?

Boşanma davası açtı öyle mi?
Dosya no veya dava açılış belgesi fotosunu attı mı?

Baştan yalan ile başlayan bir ilişkiden medet ummayın. Zaten evliyken başlamış!
Kim bilir sizin gibi kaç kişiyle görüşüyor...

Uzak durun bunun gibilerden.

Adam Allah bilir hangi burç koç , aslan, terazi?
Başak
Karısını aldatan, sana yalan söyleyen adamda güvenin sarsilmiyor da webcam yapan kadın görmesine mi takildin , güvenin sarsıldı
Ya evet o durumda biraz alengirli sözde boşanmayi benden önce kafasına koymuş aile durumları iyi değilmiş falan şuan yalnız yaşadığını biliyorum ama inanın beynim.durdu artik

Nasıl yapacağımı kestiremiyorum ki bir türlü yani diyorum ya kıyamet koparan bir yapısı var yalvarıp eden
Bahane bulmayın lütfen. Gerçekten ayrılmak isteyen insan gerekirse numarasını değiştirir bi şekilde keser bağlantıyı. Nasıl yapacağım ne demek dümdüz bitti diyeceksiniz ve engelleyeceksiniz bu kadar.

Hayır sadece gününün resmini attı 29 Kasım diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…