Uzaktan ilişkim ve sevgilime güven sorunum...

Şu mesaja kafasının dank etmesi lazım valla okudu mu ki? adam görmediği biri için ölcekmiş adamın öleceği tek şey var "sekssizlik" ondan ölebilir bak. Konu sahibi de kendini birşey sanıyor vazgeçilmez olduğunu vs. pembe bir senaryo yaratmış kendine. büyük ihtimal konu sahibi yoklukta yoksa hiçbir kadın bu duruma düşmez kolay kolay.
Anneymiş sanırım ekstra dikkat etmesi gerekir hayatına alcak kişiyi o adam kendi çocuğuna bile bağlı değil rezil pislik biri sana mı bağlanacak? Ne ulvi bir özelliğin var Allah aşkına ya aÇ gözünü biraz.

Haklisiniz yaşadığım yıpratıcı şeylerin etkisinden sanırım böyle aptalca bir duruma inanmayı seçtim kapıldım.belkide kot oldum bilemiyorum. Mesajlarınızı okudukça kendimi dahada toparlamaya çalışıyorum duygusal boşlukta olduğumu biliyordum bu kadar içine çekileceğimi tahmin edememistim

Yokluk değil aslında boşluktayım yani bu yaşadığım şeylerin ağırlığından oluyor diye düşünüyorum oturup sakin kalınca.evet aptallık ettiğimin farkindayim kendime saygımı kaybetmiş olmak çok acı geliyorbu yuzden cirpiniyorum.kusurluk bir durumunuz yok haklisiniz

O boşluk çok karanlık nasıl sisli yerde göremezsen öyle kalırsın ortada. Etraf çakal kaynıyor. Mutsuz toksik bir ilişki sadece acı ve yıpranmışlık bırakacak sende. Böyle sacma sapan bir ilişki yüzünden değmez mintoni lakabı almaya. Reelde birşey yaşanmasa da çok onur kırıcı duruma düşürüyor seni.
O kadının yerine koy kendini. Kendine saygısızlığı bırak.
Sert söylüyoruz ama anla diye. Yoksa cidden devam ediyorlar.Manipule edilmemen için kendi ayakların üstünde dur sosyal bir çevre oluştur kendine kurslara vs git insanlarla kaynaş.
O sanal kişileri arkadaşım dediğin hepsini engelle kapat hesaplarını. Bağımlılık içinde olduğunu düşünüyorum bende diğerleri gibi.

Haklisiniz işime gücüme dahi odaklanayamacak seviyeye geliyorum bazen herkese kendimi kapatır vaziyete geldim. Ben böyle bir insan değildim normalde sadece dediğiniz gibi kendime saygımı kaybettirdi bana.Dunden beri herkes aynı şeyi diyor ve ben buz gibi hissediyorum içimde birseyler koptu ama bunu yapacak cesareti dahi kaybetmiş hissediyorum kendimde

Silkelenin ve kendinize gelin. Herkes kendinden mesuldur. Hiçbir halt yapmaz o adam kendine merak etmeyin. Yapsa da bu insanlık adına bir kayıp olmaz, bundan emin olabilirsiniz. Acilen çıkın bu kuyudan.

Yuva yıkanın yuvası da olmuyor. Evli barkli adamla görüşmeye devam ederek zaten ilk hatanizi yapmışsınız. Bosansa da kişi vaktiyle karısına bunları yaşatan size de benzerini yaşatır zaten. Bir kadına en büyük kötülüğü yine başka bir kadın yapıyor olması çok acı.

İnanın bunları bende düşünüyorum benimde çocuğum var kimsenin gunahina girmek değil derdim birseyler başladığında bilmiyordum dahi bunları benim tek hatam öğrenip göz yummam oldu bunuda kendime yakistiramiyorum suan ağır geliyor artık iyice

Yorumlarda yazmışlar zaten. Adamın karısını bulup durumunu anlatırsın. Eline de güzel kozlarını verirsin ki kadın donuna kadar alsın. Merak etme öyleleri kendini öldürmez. Adam kadın düşkünü belliki seni sosyalden bulmuş. Senin gibi başka kimleri buldu belki? Kimlerle görüşüyor ? Cinselliğini şuan karısıyla yaşayacak hali yok ya kim bilir kimle neler yapıyor.. sana da duygu sömürüsü yapıp aglaniyor. Kendi çocuğunda varmış madem. Boylesinden size ne fayda olacak?

Bazen bazı konuları yazan kişilere sesli olarak okunsa diyorum kendi yazdıkları... Ne kadar saçmaladıklarını fark ederler mi

Gören yıllardır birlikte olduğunuz biri sanır karşınızdakini.
Daha yüz yüze bile gelmediğiniz, evli barklı bir adam için şu hallere girmeniz çok acınası kusura bakmayın.
Çocuğu olan belli şeyler yaşamış bir kadinsiniz üstelik. Cesaret bulamıyormussunuz. Tek iletişim kanalınız sosyal medya ya da telefon. Bir engele bakar her sey.
İşinize geliyor, cesaret bulamıyorum demeler. Hayır adamın sizinle konuştuktan sonra boşanma davası açtığına inanmamız falan nasıl bir akıl tutulmasıdır? Gayet evli bir adamla yazışıp, telefonundaki uygulamada. Güven problemi yaşıyorum diyecek seviyedesiniz.
Kendinize falan geleceğinizi sanmıyorum. Yokluk böyle bir sey demek ki.

Son düzenleme:
Hiç bir fayda olmayacak biliyorum benimki artık nasıl bir hale geldi bilmiyorum evet sosyalden tanıştık haklisiniz

Tiktoktan falan mı buldunuz nerden buldunuz ki anlayamadım ben nasıl bir uygulamadan buldunuz
Şarkı üzerine bir uygulama idi bazen canlı yayınlar vs de aciliyormus ben tanistigimda hiç birsey bilmiyordum ama bu adam önceden orada baya canlı yayın açan sohbet eden biriymiş herkesin tanıdığı sonradan öğrendim ama bu yalanları çıkana kadar dank etmemisti

Çevremdeki arkadaşlarım kendime yazık ettiğimi defalarca söyledi bu adam sürekli kandırmayı başarıyor normalde bu kadar aptallasan eyvallah eden biri değildim ama çok güzel rol yapabiliyor demekki ki ben bunu yeni görüyorum bu yüzden uğraşıp edecek cesareti bulamadığımı soyledim teşekkür ederim yorumunuz için çok haklısınız

Evli adamla konuşmak rahatsız etmemiş, eşine yaptığını size yapıyor niye şaşırdınız Siz bulunmaz Hint kumaşı ya da çok özel değilsiniz . Karısına acimayan adam size niye acısın . Hoş sizin gibilere müstahak .....

Sen öyle zaman geçirmeliksin adam karısına dönecek ondan herseyi saklıyor hatta şuan karısının koynundadır o. Karısına acıdım ikinize denk gelmiş. En az o adam kadar suçlusun sende bildiğin halde devam ettiriyorsun aç gibi köşede bekliyorsun. Ülkede bekar adam mı kalmadı? Kızlar evli olduğunu bildiği halde ilişkiyi devam ettirene ne diyorduk biz ?

Evli, yüzyüze gelmediğiniz bir adam sizi nasil kaldırabiliyor?
Karısını aldatan bir adam var karşınızda.
Sizin de medeni durum hassasiyetiniz falan yok demek ki.
Olsa engellerdiniz her yerden.
Normalde söyleyim böyleyim, geçin bunları.

Aynen kardeşim altına imzamı atıyorum bin beter olsun inşallah adam da bu da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…