Uzaktan ilişkim ve sevgilime güven sorunum...

Hiç bir fayda olmayacak biliyorum benimki artık nasıl bir hale geldi bilmiyorum evet sosyalden tanıştık haklisiniz
Sosyalden tanismaniz mühim değil. Önemli olan adamın kişiliği, karakteri. Sizden önce bunları yapan insan size de benzerini yapar. Manipülasyonlara gelmeyin. İletişiminizi kesin. Zaten uzaktan ilişki. Numaranızı hesaplarınızi değiştirin kapatın. Herkes yoluna baksin.

Burda kaç tane kadın daha birkere de çizgi çekiyorsa ne mal olduğunu anlıyorsa sende sorun var hiç öyle değildim vs deme adam klişe makinesi canım. Cesaret bulamamak ne kadar ürküttü beni bu laf çok talihsiz hemcinsim adına... Özgüven sorunun var demek ki ve yalnız kalmak istemiyorsun tek sebeb bu.
Dangaloz bir adam için yani ayy...
Kendine uygun birini bulsan iyi edersin ve herşeyden önce annesin düzgün ilişki kurman gerekli ilerde ondan utanmaman için. Evli barklı adamla konuşmak ne demek?

Konu sahibi düşünsün artık ne deniliyor. genelde vicdan rahatlatması için zaten evi ayırmış zaten yatak ayırmış boşucak bilmem ne zırvaları.
Adam hep melektir, iyidir karısı ise onun kenesi o bırakmıyordur.
O kadın ihtiyaçları karşılanmasa duygusal , maddi vs evli kalır mı bir dakika acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…