Uzaktan ilişkim ve sevgilime güven sorunum...

Merhabalar. Uzun zamandır kimseye danışamadığım bir konuyu sizlere danışmak istedim. Benim 4 aydır uzaktan bir ilişkim var. Sosyal başka bir uygulama üzerinden tanıştık.Başlangıçta kendini başkası gibi gösterdi. Medeni hali işi adı vs sonradan ortaya çıkınca kabul etti özürler diledi ve gidip boşanma davası açtı evini ayırdı ama bunların hiç birini ben istemedim. Herşeye rağmen devam ediyoruz geçenlerde bu kadınların cam da show yaptığı bir uygulama kullandığını daha gördüm bir anda açık verdi güvenim sarsıldı ve benden kendi ayrıldı.Daha 24 saat geçmeden yine özürler vs.barıştık onu çok seviyorum yada alıştım bilemiyorum. Ama artık çok huzursuz ve bir yanım güvensiz hissediyor fikirlerinizi bekliyorum sadakatsizlik saymıyor kendince hata yaptığını söylüyor . Sizce bu durumu affetmekle hatamı yaptım?
Neredeyse aynısını bende yaşıyorum. 3.5 yıl boyunca kandırıldım çok çektim çok canım yandı. Bende konu açmak istiyordum ama uzun olacak o zamanda okuyup cevap veren olmaz diye hala açmıyorum. Yüzyüze görüşün telefon numarası görüntülü arama kimliği ne aklınıza kalırsa herşeyini isteyin rahat olun kaybetmekten hiç ama hiç korkmayın. Her defasında yeni senaryolarla geldi bu zamana kadar çektirmesine izin verdim. Siz kendinize güvenin güçlü bir kadın olup sizi kullanmasına izin vermeyin. Tecrübelerim sonucu şahsi fikrim tabiki bu.

Safsin biraz da (lütfen kibleme ama) salaksın, ondan bence.
Adamı görmemissin bile 'beni asla bırakmıyor, ayrilamiyorum,ikna ediyor' tiriviri.
Aşka bak aşka 🧿 Adamı bugün engellesen yarın adını unutur. Bunu da aşk sanmissin, ne denir ki?
Sevgi böyle bir şey degil
Bi de intihar ederim ölürüm biterim demiş . Aynı anda birsürü kızla konuştuğuna yemin edebilirim ama ispat edemem🙄

Başak:KK43:

Ya evet o durumda biraz alengirli sözde boşanmayi benden önce kafasına koymuş aile durumları iyi değilmiş falan şuan yalnız yaşadığını biliyorum ama inanın beynim.durdu artik
Ay başak erkeği çok aldatıyor ya.. benim ki de başak… sevgilim yani

Başak:KK43:

Ya evet o durumda biraz alengirli sözde boşanmayi benden önce kafasına koymuş aile durumları iyi değilmiş falan şuan yalnız yaşadığını biliyorum ama inanın beynim.durdu artik
Başak mı, arkana bakmadan topuklarını kıçına vurarak kaç.

Bi de intihar ederim ölürüm biterim demiş . Aynı anda birsürü kızla konuştuğuna yemin edebilirim ama ispat edemem🙄
Geber yaz engelle çok mu zor?
Karısını bosamis çocuğunu bırakmış intihar etmemiş yüzünü görmediği, elini tutmadigi, slm yazıp tanıştığı üç aylık kız için ölecek 😂😂
Buna inanmak isteyenin psikolojik sorunları vardır ya da ömrü hayatında sevginin herhangi bir çeşidini tatmamistir

Hayır sözde bosanmadan yakıştıramam bu durumu falan dedi bana zaman ver şu iş bitsin vs dedi ya nasıl oluyor bilmiyorum.bir şekilde ona hak verirken buluyorum kendimi
Dedim ya bak,adam sağlam.kendisine bazı şeyleri yakıştırmayacak kadarda asil .söz dinle zaman ver şu adama,bak herşey yoluna girecek

Karısını bilsem ailesi hakkında hiç birsey bilmiyorum hatta bir uygulamada araştırdım şuan adini buradan yazmayayim bana söylediği soyadı bile yalan cikti bir insan neden soyadını saklarki
Allah'ım aynısı

Geber yaz engelle çok mu zor?
Karısını bosamis çocuğunu bırakmış intihar etmemiş yüzünü görmediği, elini tutmadigi, slm yazıp tanıştığı üç aylık kız için ölecek 😂😂
Buna inanmak isteyenin psikolojik sorunları vardır ya da ömrü hayatında sevginin herhangi bir çeşidini tatmamistir
İşte karısını bile boşamamış 🤦🏼‍♀️
Karısına delilleri gönder donuna kadar alsın dedim ama beyefendinin herşeyi yalanmış ve hakkında bişey bulamıyormuş 🤷🏼‍♀️

Dolandırılmışsın farkında mısın? İlla para kaptırmaya gerek yok. Aldatılmışsın kuzu bu ısrar neden? Altından bir uvza mı sahip? Ama been çok seviyorom eee yani> İyi devam öyleyse. Bakalım daha ne konu da tokatlayacak?
Uzaktan nasıl sevdinse? Soru işaretleri... 😅

Ayrıldım kaç kere hiç bir şekilde bırakmıyor beni
Nasıl bırakmıyor mesela?
Uzak mesafedeyiz dediniz, heryerden engelleseniz, silseniz size nasıl ulaşabilir? Siz kapıları açık bırakıyorsunuz muhtemelen, o da istediği gibi girip çıkıyor. Buradaki tek problem adam değil, onu bilin.

Nasıl bırakmıyor mesela?
Uzak mesafedeyiz dediniz, heryerden engelleseniz, silseniz size nasıl ulaşabilir? Siz kapıları açık bırakıyorsunuz muhtemelen, o da istediği gibi girip çıkıyor. Buradaki tek problem adam değil, onu bilin.
Haberini yolluyor bir sekilde evet haklısınız ben de düşünemiyorum vicdanen acı cekiyorum

Safsin biraz da (lütfen kibleme ama) salaksın, ondan bence.
Adamı görmemissin bile 'beni asla bırakmıyor, ayrilamiyorum,ikna ediyor' tiriviri.
Aşka bak aşka 🧿 Adamı bugün engellesen yarın adını unutur. Bunu da aşk sanmissin, ne denir ki?
Sevgi böyle bir şey degil
Haklisiniz:KK43:

Nasıl bırakmıyor mesela?
Benim uzak mesafe ilişkim her yerden engellenince bana mektup atmıştı 😂 barıştık şimdi yine beraberiz. Birkaç aya (birkactan daha çok aslinda) taşınıyor benim ülkeye

Neredeyse aynısını bende yaşıyorum. 3.5 yıl boyunca kandırıldım çok çektim çok canım yandı. Bende konu açmak istiyordum ama uzun olacak o zamanda okuyup cevap veren olmaz diye hala açmıyorum. Yüzyüze görüşün telefon numarası görüntülü arama kimliği ne aklınıza kalırsa herşeyini isteyin rahat olun kaybetmekten hiç ama hiç korkmayın. Her defasında yeni senaryolarla geldi bu zamana kadar çektirmesine izin verdim. Siz kendinize güvenin güçlü bir kadın olup sizi kullanmasına izin vermeyin. Tecrübelerim sonucu şahsi fikrim tabiki bu.
Bende bundan korkuyorum görüntülü konuşmada problemi yok ama diğer hiç birseyi bilmiyorum:KK43:

X