Uzaktan ilişkim ve sevgilime güven sorunum...

Bahane bulmayın lütfen. Gerçekten ayrılmak isteyen insan gerekirse numarasını değiştirir bi şekilde keser bağlantıyı. Nasıl yapacağım ne demek dümdüz bitti diyeceksiniz ve engelleyeceksiniz bu kadar.
Numaramı degistim bir kere sürekli gelirim vs oldurcem kendimi bir şekilde haberini yolladı ben aptallasiyorum bu adamla:S

Başak

Ya evet o durumda biraz alengirli sözde boşanmayi benden önce kafasına koymuş aile durumları iyi değilmiş falan şuan yalnız yaşadığını biliyorum ama inanın beynim.durdu artik
Adam dünyanın en saçma insanı ama sen de ondan daha mantıklı değilsin
Hiç yüzyüze geldiniz mi bari?

Adam dünyanın en saçma insanı ama sen de ondan daha mantıklı değilsin
Hiç yüzyüze geldiniz mi bari?
Hayır sözde bosanmadan yakıştıramam bu durumu falan dedi bana zaman ver şu iş bitsin vs dedi ya nasıl oluyor bilmiyorum.bir şekilde ona hak verirken buluyorum kendimi

Ben ne yapacağını biliyorum. Bütün delilleri karısına göndereceksin ve kadın donuna kadar alıp öyle boşayacak.
Karısını bilsem ailesi hakkında hiç birsey bilmiyorum hatta bir uygulamada araştırdım şuan adini buradan yazmayayim bana söylediği soyadı bile yalan cikti bir insan neden soyadını saklarki

daha en başında size kendisini farklı tanıtmış. Sadakatsizlik zaten burda başlamış. Dikkatli olun. Sosyal medyada ki kişiler pek güvenilir olmazlar .
Böyle biriyle barışmak hata . Ben olsam bi daha yüzüne bakmam .

Haklisiniz ama beni bırakmıyor bir türlü fırsat dahi vermiyor kendi yazıyor çiziyor hatta bitti bile diyor ertesi gün olcem bitcem bilmemne gerçekten mantigimi kaybettim

Sizin uğrunuza kendini öldürecek adam kadınların camda show yaptığı sitelerde takılıyor öyle mi saf olmayın bu kadar
Kavga etmişiz de uyuyamista boşlukta imis falan filan yanlışlıkla gonderdigi ekran resminde cikti o.uygulamanin bildirimide öyle öğrendim yoksa soylemicekti

ablacım gerçekten bu kadar aç mısın? bu aşk sevgi falan değil yani başka bir problemin izdüşümü ama anlar mısın bilmem
Yok cidden yani anlayamıyorum şuan sizide açıklarsanız sevinirim benim çünkü mantığım sirazem kaydı

Hayır sözde bosanmadan yakıştıramam bu durumu falan dedi bana zaman ver şu iş bitsin vs dedi ya nasıl oluyor bilmiyorum.bir şekilde ona hak verirken buluyorum kendimi
Safsin biraz da (lütfen kibleme ama) salaksın, ondan bence.
Adamı görmemissin bile 'beni asla bırakmıyor, ayrilamiyorum,ikna ediyor' tiriviri.
Aşka bak aşka Adamı bugün engellesen yarın adını unutur. Bunu da aşk sanmissin, ne denir ki?
Sevgi böyle bir şey degil

yaşınızı bilmesemde genç olduğunuzu tahmin ediyorum.. yani böyle üzücü moral bozucu olaylar konular yaşamayın. uzun bir zaman var önünüzde . yanlış kişiye ayırdığınız vakit zaman bi değer kaybı olur.

Karısını bilsem ailesi hakkında hiç birsey bilmiyorum hatta bir uygulamada araştırdım şuan adini buradan yazmayayim bana söylediği soyadı bile yalan cikti bir insan neden soyadını saklarki
Onun hakkında hiçbişey bilmiyorsunuz,peki o size nasıl ulaşıyor? Telefon ve sosyalmedya dışında bağlantısı var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…