Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya korkunc görünüolar acaba foto cekiminden mi öyle yoksa cidden mi öyle :S:S

neyse bu fotoları erk arkıma gösterim de eldekinin kıymetini bilsin :p hahahahhahaha:KK70::KK70:

Süper olmuşlar, çok şaşırdım. Özellikle son fotodaki kız mükemmel, bebek gibi.
Kocaman gözlerin hsatasıyım. :lepi: Bir de mincik dudaklar. Enfess... boshayallersmile

kaydirigubbakcemile3

bunlarında gozlerı dudakları burunları hep aynı haaa,cıltlerı ve dudakları cıdden guzel

o çekik gözler nasıl böyle iri görünebilir ya =) ama çok yakışıyor bence bu tür makyaj onlara, bir de kahkül varsa tamamdır. anime.

Gerçekten takdir ettim hırslarını. Yani kirpik, kaş, göz itibariyle bir çok insandan şanssız doğmuş olabilirler. Ama en azından kendileri için çaba harcıyorlar. Belki lensler biraz fazla ve sağlık açısından tehlikeli. Ama bazı kişiler lens kullanmadan da kendilerini olabildiğince güzelleştiriyorlardı bazı videolarda.

sonuncu çok güzel. ama genel olarak bir gariplik ürkütücülük var hepsinde:KK43: anime karakterine benzemeye çalıştıkları için sanırım. çünkü oradaki erkekler de kız anime kahramanlarına hasta oluyor. ben animeleri hiç sevmem, o yüzden kızları da pek sevemedim. ama şu gözlerini makyajla nasıl büyüttüklerini merak ettim çünkü benim gözlerim de küçük.

lachesis evet bi an için baktım hepsi aynı olmuş makyajdan sonra ve inanılmaz şekilde sanki anime gibi duruolar
ve yine katılılıorum ürkütücü ama hiçbirine lensi yakıştıramadım :)

X