Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
"michelle phan" hani barbie makyajıyla tanıdığımız kız.. youtube da süper makyaj videoları var.. izlemek çok zevkli...

ohaoldumsmile canım dedın vıdeoyu ızlemek ıcın gırdım neler cıktı neler bir sürü video vardı kaş almaktan manikür yapmak gibi bıicok video şaşırdım delikafadulden delikafadulden

Makyaj hadı yuzlerı degıstırdı de sasırdıgım şey o mınıcık gozler nasıl fal taşı gıbı olmus :1shok:

Ay ben de onu diycektim tam.sengözlerimebaksanab

Bu kızlar resmen evrim geçirmiş olmalılar. bilmiyorumkismile

En çok da bu ikisine şaşırdımmmmm pees doğrusuuu

Teşekkürler canımm Güzel paylaşım olmuş.

aynen yaa,bunlara pessss dedim yani:1shok:
Bence sadece lensle olacak şey değil bu gözlerin değişimi,acaba gözkapaklarını tutkalla falan yukarıyamı yapıştırıyo bunlardelikafadulden

normal lenslerden büyük lens kullnaıyorlar kızlar o yüzden gözleri açılıyo :))

Bir blog buldum kızlar
bu makyaj olayı ve tam anlamıyla değilşim bunlarda takıntı haline gelmiş
bulduğum bu blogta bu tarz uzakdoğulu kızların yapma bebk giib hallerinin olduğu blogları tanıtıyo
sırf yüzleri değil her yerleri yapma :)))))))))

aman Allah'ım bunlarda ne böyle şok oldum görünce ya :1shok: bunların ki makyajsa biz ne yapıoruz delikafadulden

cok makyaj, takma kirpik, gözleri büyütme cabasi, lens....sonuc bu:KK70: ama cok sasirdim ya...
sz birde beni bi makyajli bi görseniz, kücük dilinizi yutarsiniz.
hic unutmam, bi dügünden gelmisdik. cok güzel göründügümü cok kisi söyledi...eve geldik yüzümü yikadim. sonuc: ucuklu dudak, sari kirpikler, beyaz tenli oldugumdan dolayi ortaya cikan kirmizi lekeler, kücück gözler...yüz seklimin degismesi (allikla yüzümü sekillenidirmistim)..lenslerimi de cikartmistim...yüzümü yikamadan önceki halim cok güzeldi ama sonrasi da cok cok iticiydi

Son düzenleme:
ama canım makyaj videolarını izliorumda hiç kalem kullanıolar herşeyi fırçayla sürüolar linerde dahil rujuda :)) tek sorunları kirpikleri ve kaşları hiç yok:))

Circle lensler cıktı cıkalı çekik gözlü kızlar bayram etti:)) gercektende circle lensler cok tatlı duruyor, bende denemek istiyorum ama türkiyede yokkkk:/

Circle lensler cıktı cıkalı çekik gözlü kızlar bayram etti:)) gercektende circle lensler cok tatlı duruyor, bende denemek istiyorum ama türkiyede yokkkk:/

zaten yasaklanmış bi ürün sanırım
:KK1:

vaşşş bu ne böyle hem bunların kafaları nie büyük duruo

yani kizlar görün bakin iste makyaj sayesinde insani bin bir cesite sokabiliyorlar...

Ama yukarda Allah var eminim cogumuzun makyajsiz hali bile bu kizlarin makyajli halinden cok daha icten ve güzeldir...

:eek:

barbie gibi olmuşlar :1shok: ama diğer türlü at çöpe yanidelikafadulden

X