Unutma Beni - Fox Tv

bence de canım ..ee olsun raufcuumun gülüşüyle noktalandı ,süperdi ...ay bu kadar zevkli bi bölüm olamazdı ancak tatilleri bitene kadar umarım unutmayız saçmalıklarını :))))))

nazlı da bebek muhabbetine kilo aldı ,aldırdılarkıza ,ama zor verir ,yzık yaa

Süper bi bölümdü cidden meliscim keşke her bölüm bu kadar heyecanlı olsaydı,unutulmaz mutlaka başlayınca izlersek hatırlarız heralde:KK66:
Nazlı zor verir kiloları benim bile daha 9 kilo fazlalığım var veremiyorum,alması kolayda vermesi çookkk zor:KK43:(

Dizi tatile girdi diye bırakmayın buraları gelin arada görüşelimsenağlama

nazlıyla alinin düğünüde böyle olaylar içinde olmuştu yine o da kır düğünüydü sanırsam aynı mekan ama gelin ve damat birbirini hiç sevmiyolardı nazlı nasıl olduysa sonradan aşık oldu

aynı mekan değil nazlı nın ki evlerinin bahçesinde olmuştu

ankara da da o kadar mekan varki.... hem de uygun istanbul a göre....
ama işte paraya kıyamamışlar... insan bi dans müziği felan çalardı...
zaten 30 kişi vardı düğünde.. organızesı basit..

ya benim anlamadigim sey aliyle nazi evlenmede selcuktan hamile kalmisti simdi bide nazli alidende olabilir diye soyeyince kafam karisti.evlenmeden aliyle iliskisi oldumuydu nazlinin??????

oldu şekerim ..oldu da gitti aliiye dedi ,selcuğa kızdı hasbam bebiş senden dedi ..ama yine anlayamadığım bir şey .berna demişti ki nazlıyaaaaaaaaaaaaa : nazlı bu bebeğin kaç aylık olduğunu sorarsa ali ben ne diecem ali anlar demişti ..sonra da yan çizdiler işteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .. ama belliydi ki alişten olduğu ,ee nasıl uzatcaklardı ki olayı ....merale geldi bebek selçuktan dedi ,selçuğa bebek senden dedi , aliye itiraf etti ,msj yzdı hatta ali böle bilcek diye ..ayy hangi kadın kimden kaldığını anlamaz allah aşkınaaaaaaaaaaaa.. kaydirigubbakcemile2

senaristler tatilke girmeden önce saolsunlar bol bol malzemee yaratıp girdiler tatilee ohh seneye rahatlarr konu cok nasıl olsakaydirigubbakcemile3
Rahat rahat tatillerini yapar bronzlaşıp gelirler:))nasılsa bizi geriyolar konuda bol oohh oyuncu olmak vardı valla:nazar:
hehehheheheheeeeeeeeee :)) bence de ..kızım yaa bi de aynı şarkı çaldı durdu hem kına da hem de düğünde ..off benim de böle olmuştu kırıkkaledekinde :)))))))))))))) bay gelmişti ..bi de gelsinler de görsünler izmirdeki kır düğünleri ,yapımcılar paraya kıyamamışlar yahu ..basitti çok :))))))))))

ay ben şimdik kimle dalga geçeceğim 2,3 ay, nese artık fan grup larına sararım ben deeeeee kötükedihüso

Mekan ve düğün hiç güzel değildi bide herkesin bi derdi vardı sedatın,asuyla tuğçenin,leventle yavuzun,adoşun,şerifin düğünden başka herşeye benzedi tabi en sonunda ilkayla aliye oldu olan

Son düzenleme:
hersey olabilir.... kızlar hakkaten biz de izler dururuz.....

ayy melişş kızzz olsun teyze oluruz bizde ....

senağlama hayırlısı inş tubacım

vala şekerim , ben belki alinin kızıyım ,hehhehee .:) ben şimdik dizide rol alsam ,kesin yıllar öncesine ait kızı olurdum heralde :))))

tabi burdayız kız dream :)) hehhehe

nazlı nasıldı ne hale geldi ,dizi uğruna .) şimdi bunun kızı adsız yaa ,birkaç ay da ad bulmaya çalışır babasıylaaaaaaaaaa :)) bi de kız büyür ,baksanıza camdaki başka çocuk kucaktaki başka ..yeni doğan çocuk öyle mi olur :)))))))
:1no2:

oldu şekerim ..oldu da gitti aliiye dedi ,selcuğa kızdı hasbam bebiş senden dedi ..ama yine anlayamadığım bir şey .berna demişti ki nazlıyaaaaaaaaaaaaa : nazlı bu bebeğin kaç aylık olduğunu sorarsa ali ben ne diecem ali anlar demişti ..sonra da yan çizdiler işteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .. ama belliydi ki alişten olduğu ,ee nasıl uzatcaklardı ki olayı ....merale geldi bebek selçuktan dedi ,selçuğa bebek senden dedi , aliye itiraf etti ,msj yzdı hatta ali böle bilcek diye ..ayy hangi kadın kimden kaldığını anlamaz allah aşkınaaaaaaaaaaaa.. kaydirigubbakcemile2

evet bütün bunları niye yaptı o zaman sırf olaylar büyüsün diye bence malzeme çıksın diye ama bu kadar insanın kafasını karıştırmayada hakları yokki demi amakafamçokkarıştı

sezon finali tbikide sacmaliklarla bitti.raufu bir turlu pisliklerini ortaya cikartmamaya kararli bu senaryocular.cikartirlarsada dizinin bitecegini biliyolar.napsinlar kendi ekmegine yag yurermiler.eeeeeeeeeee bi sekilde uzayacak bu dizi degilmi?? kaydirigubbakcemile3

tugce bugun pek güzel olmuştuu ama ben asuyla yavuzu daha cok yakıştırıyom yaa yavuzcuk asuyla birleşse gerçi herif öldümü kaldımı

evet bütün bunları niye yaptı o zaman sırf olaylar büyüsün diye bence malzeme çıksın diye ama bu kadar insanın kafasını karıştırmayada hakları yokki demi amakafamçokkarıştı

yane ..ali birlikte olmuş tamam da ,selçuktan hamiş kaldıktan sonra aliye gitti söyledi bu nazlı ..sonra berna dedi ki anlar diye ama nazlı alişe yine yalan söyledi ..sonra da itiraf etti herkese ..raufun ısrarı üzerine söylediği yalanı inkar etti ..şimdi de aalişten ..

şimdi adoş nazlının yanında mı ?
nazlı adoşa torununuzu göstermicem demişti sonra nolcak?
İLKAY İLE raufcuum bir halt yediler mi?
yediyse ilkay da rauftan gebe mi kalcak?
yavıza neler oldu hafızamı gettü?
sedat şimdi oyuncakları ne yapcak?
alefe ne olduuuuu?
asu ile tuçee ye kim sevgili olcak şimdi ?
yavıızın annesi nazan nerdeeeeeeeeeeee?
rauf da iki yerden baba mı olcak hem ilkay hem nazanın yavızından?
şimdi şerif ile mehtap napcak ?
özgür seçim mi yapcak ?
ayyyyyyyyyyyyyyyy bunları merak edommmmmm :) siz cevaplayın bakem
...

bu sezon finali miydi hani haftaya dizi yokmu şimdi:KK43:tüüüüh....
bebek ali den mi şimdi ya ne gizemli bitirdiler olayı...
ya ben sene ye izleyemem de işe başlıyorum....artık anlatırsınız banabenneyaptımki

cok soru sormusun hangisinden basliycam kaydirigubbakcemile3 .ados nazlinin yaninda ilkayin burnundan fitil fitil getircek.nazli bebegini koz olarak degerlendircek adoslara karsi.ilkayla alinin arasi acilcak fotograflar var o geceye ait.serif oglunu birakmaiycak.hafiza kaybina ugruycak yavuz asuya geri doncek.ozgur annesini istemiycek.ama mehtap baslarina bela acicak ozguru kacircak bence.

cok soru sormusun hangisinden basliycam kaydirigubbakcemile3 .ados nazlinin yaninda ilkayin burnundan fitil fitil getircek.nazli bebegini koz olarak degerlendircek adoslara karsi.ilkayla alinin arasi acilcak fotograflar var o geceye ait.serif oglunu birakmaiycak.hafiza kaybina ugruycak yavuz asuya geri doncek.ozgur annesini istemiycek.ama mehtap baslarina bela acicak ozguru kacircak bence.

heheh :)9 ya bence rauf ilkayı lafta soydu ve resim çekti ,çünkü yaşar dans ettiklerinde yoktu meydanda ..demek ki resimler biraz nüüüüüüü ..)) yani yatakta çekti yaşar bence ...dimi amaaaaaaaa,,ilkay bayıldı :) rauf onu odasına götürdü orda bitmişti ..dahası var kesin ....

bence bisey yapmadi rauftanda hersey beklenir .bencede rauf bisey yapmis olabilir.merak ediyorumne olcak simdi.bence ilkayla ali bosanacaklar bu gidisle...salak soylemedi aliye raufun kacirdigini.ali temelli supelencek.bosanmaya varir bu is.

ya sezon sonu oldu ne zaman başlar yeni bölümler

ohhhh evlendiler dna sonucu selçuktur ama rauf bu sokmuştur parmağnı

güzel bi sondu bence başlatmasınlar yeniden ...... final olsaydı bugünkü bölüm keşke daha uzatacak bişey yok nasılsa ....

Deli oldum valla bugün izlerken....Başından beri Nazlı bebek Selçuktan diyordu nolduysa iki bölümdür bebek Aliden de olabilir test yaptırmaya korkuyorum ya Selçuk çıkarsa falan demeye başladı...Bebek zaten Selçuktan değil miydi? Senaryoyu neden değiştirmişler anlamadım....Ya ılkaya ne demeli? Aptal hala Raufu koruyor ya herşeyi hakediyor bence....Rauf da herşeyin içinden nasıl kolayca sıyrılıyor insan deli oluyor....Asu da çok gurursuz çıktı bence Yavuzla Tuğçeyi nasıl affetti ....Yavuzda bir ona bir buna...Bakalım seneye neler olacak....Arayı çok uzatmasalr bari...dizinin tadı kaçıyor araya zaman girince....

X