Unutma Beni - Fox Tv

ay Malibu cum o kadar izledim diziyi Asu yu görmedim...
yaz geldi diye saç kestirdii demekki :)))

nihayet sonunu gördümmm pilav yanmasın diye gitgel izledim...
ilkay rauf beni kaçırdı dedi ve ali duydu... aynen yaniii ara polisi önce dinlesinler telefonunu...
sim card olmadan bile polis aranıyor kızlar Allah düşürmesin tabi de...

Nilim canım bence de Asu güzel....

ama bazen şımarık oluyor ya.. değişiyor.. Tugce boylu fizik iyi...

ama asu daki kaş göz yeter sanırım.

yaa ikiside zaman zaman güzel oluo..fizik olarak tugce yüz olarak asu
ama saç gitmemiş büyük durmuş bence

ay kızlar görmedim asunun yeni saçını demek o ara baska bişeye bakıyodum ama merak ettim acayip yarın görürüm inşallah ya gecen gun kızın saçlarına ay ne kadar guzel upuzun dedim kız gitti kestirdi vallahi gözum yoktuu :KK70:

ay kızlar görmedim asunun yeni saçını demek o ara baska bişeye bakıyodum ama merak ettim acayip yarın görürüm inşallah ya gecen gun kızın saçlarına ay ne kadar guzel upuzun dedim kız gitti kestirdi vallahi gözum yoktuu :KK70:

bak nası gözün kadıysaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bebişim bugunun can alıcı noktalarını anlatıyım sana ilkay raufun elinde kendi telefonunu gördü raufun bi boşlugunu yakalayıp o teli raufun ceketinin cebınden aldı ama rauf cin gibi hemen anladı ilkay bıcı bıcı yapmaya gitmişti fırsat bırakmadı gitti ilkaydan teli zorla aldı sonra ilkaya vay be bende değiştigini dusunmeye baslamıştım dedi telefonuu pat diye fırlattı sonraa cıktı gitti odadan ilkayın da kurnazlıgı tuttu telefonu tamir etti denedi bişeler yaptı calıstı telefon sonra alicigini aradıı ali dıyoki nerdesın bizim saftirik diyoki cok şükür ulaştım en sonunda alii rauff benı kaçırdıı yett sevgülümm dedii ali şok oldu orda bitti ben en can alıcı noktayı anlattım şimdi tırı vırı yerleri özet geçeyim yaşardan şüphelenen ali yaşarı polise götürdü ama bişey cıkmadı şimdilik şerifte kardesinin kacırıldıgına inanıp insafa geldi aliyle işbirligi yapıp ilkayı kurtarma calısmalarına basladılar sonra barbar mehtabın özgürün annesi oldugunu ögrendi ama onu gecen bölumdemi ögrenmişti acaba tam bılmıyom neysee olanlar bunlarr haa bide adalett ilkayın arkasından ilkayaa gelinlik provası var ona bile gelmedi nasıl dugun olcaksa dedi bide ilkaya koca popolu dedikaydirigubbakcemile3

nilcimmmmm mehtap ,şerifin evine geldi :) şeker hala iile karşılaştılar :))) bunu atlamışsın :))

ayy kesin ali duymazzzzzzzzz ,bir önceki başka bir adamla konuşurken sesi gitmişti ,ali ile konuşurken kesin ses ile sorun yaşanır ..ayy şerif de birdennnnnnnnnnn ali ile kardeş canlı ballı oldu :)) ay ne saçmaydı offf .. mehtap ise barbara yalvardı yaa özgürü kaçırıyordu ki barbar arabanın arkasından koşmasaydı özgür de kaçırılacaktı ,halası yetmiyormuş gibi yeğen de kaçırılıyordu :)))))))))))))

off ben raufcuumun eski halini özledim yaa ,ne bu saçmaladılar iyice .. ilkay ,yaşarı ayartmaya çalışırken rauf yine duydu :)) aliş de hep konuşmasını kapısı açık yapıyoooooo :KK66:) nazlı da hep duyardı ,kulakları çınlasın :))))))))))))))))

kızlarr sizce asu mu daha güzel tugçemi ben yavuza asuyu bırakınca cok kızmıştım cunku asu bana daha sempatik daha guzel gelıyor

Kesinlikle asu güzellik açısından ama yeni saçını bende beğenmedim uzun saçına tokalar falan taktığında çok şeker oluyodu,şimdi olgun göründü birden yaşına gitmemiş,tuğçede güzel ama fiziği boylu poslu mesela çok düzgün ama ne yalan söyliyim yavuz ikisinede yakışmıyoalkisalkisalkis

kızlarrrrrrrrr slmmmmmmmmmmmmm epeydir takıklmıyodum sizee nasılsınız yaa özlettiniz kendinizi........2 haftadır diziyede bakamıyordum son 2 gündür bakmaya başladım......gesmelere gitmekten bakamıyorumkiiii yaa neler olmuş dizide.....iilkay kaçırılmış ...salak asu ve tuğçe yine başbaşa rauf yine yapıyo yapacağını güçlü erkek:))))))))))

hoşgeldin gülüm :)) :1hug: :1hug:

ay melishcim evet atlamışım o kısmı ben gerçi ben bu ara rauf ilkay olayına odaklandıgım için diğer olayları gözum görmuyor demekki hayırlısıyla bi bulunsaydı şu ilkaykaydirigubbakcemile3

ya kızlar ben epeydir yoktum
izleyemedim
nazlı pırtlattımı?

bugun biraz görebildim
rauf madem bu kadar istemiyordu
bintane fırsat geçmişti eline
saçmaladılar heeee!

nazlı pırlatmadı ama senaristler fırlattı onu kazuletcim..

nilcim şimdi ilkay bulununca raufun tüm foyaları su üstüne çıkacak eeeeeeeeeee ne anladım entrikadan :))) yaa çok sıradanlaşacak dizi yaa ,hoş gerçi hala öle ama ..basit çekilen bir dizi de olsa izlios :))

nazlı pırlatmadı ama senaristler fırlattı onu kazuletcim..

nilcim şimdi ilkay bulununca raufun tüm foyaları su üstüne çıkacak eeeeeeeeeee ne anladım entrikadan :))) yaa çok sıradanlaşacak dizi yaa ,hoş gerçi hala öle ama ..basit çekilen bir dizi de olsa izlios :))

aaa dert ettigin şeye bak entrikadan cok ne var şekerim bak bu isteginii hemen iletiyim senariste bulur çeşitli arızalı seceneklerrr kendisinin bu konuda üstüne yokturr

ay bu arada asunun sacını acayip merak ettim yav nası bişeykii klasik kısa saçmı yoksa önleri uzun arkası kısa tarzında bişeymiii

bebişim bugunun can alıcı noktalarını anlatıyım sana ilkay raufun elinde kendi telefonunu gördü raufun bi boşlugunu yakalayıp o teli raufun ceketinin cebınden aldı ama rauf cin gibi hemen anladı ilkay bıcı bıcı yapmaya gitmişti fırsat bırakmadı gitti ilkaydan teli zorla aldı sonra ilkaya vay be bende değiştigini dusunmeye baslamıştım dedi telefonuu pat diye fırlattı sonraa cıktı gitti odadan ilkayın da kurnazlıgı tuttu telefonu tamir etti denedi bişeler yaptı calıstı telefon sonra alicigini aradıı ali dıyoki nerdesın bizim saftirik diyoki cok şükür ulaştım en sonunda alii rauff benı kaçırdıı yett sevgülümm dedii ali şok oldu orda bitti ben en can alıcı noktayı anlattım şimdi tırı vırı yerleri özet geçeyim yaşardan şüphelenen ali yaşarı polise götürdü ama bişey cıkmadı şimdilik şerifte kardesinin kacırıldıgına inanıp insafa geldi aliyle işbirligi yapıp ilkayı kurtarma calısmalarına basladılar sonra barbar mehtabın özgürün annesi oldugunu ögrendi ama onu gecen bölumdemi ögrenmişti acaba tam bılmıyom neysee olanlar bunlarr haa bide adalett ilkayın arkasından ilkayaa gelinlik provası var ona bile gelmedi nasıl dugun olcaksa dedi bide ilkaya koca popolu dedikaydirigubbakcemile3

tşk cnm bayağı güzelmiş dün demekki repimide yolluyorum cnm:icecream:

nilcimmmmm mehtap ,şerifin evine geldi :) şeker hala iile karşılaştılar :))) bunu atlamışsın :))

ayy kesin ali duymazzzzzzzzz ,bir önceki başka bir adamla konuşurken sesi gitmişti ,ali ile konuşurken kesin ses ile sorun yaşanır ..ayy şerif de birdennnnnnnnnnn ali ile kardeş canlı ballı oldu :)) ay ne saçmaydı offf .. mehtap ise barbara yalvardı yaa özgürü kaçırıyordu ki barbar arabanın arkasından koşmasaydı özgür de kaçırılacaktı ,halası yetmiyormuş gibi yeğen de kaçırılıyordu :)))))))))))))

off ben raufcuumun eski halini özledim yaa ,ne bu saçmaladılar iyice .. ilkay ,yaşarı ayartmaya çalışırken rauf yine duydu :)) aliş de hep konuşmasını kapısı açık yapıyoooooo :KK66:) nazlı da hep duyardı ,kulakları çınlasın :))))))))))))))))

barbar iyiki yetişmiş valla şimdi bide özgürün kaçırılması çekilmezdi.

Ali ve Şeref, Yaşar' ı karakola götürürlerken neden Rauf' u aradılar hiç anlamış değilim....
Rauf kesin İlkay' ı oradan başka bir yere götürür....
Birde şu Rauf hiç aynaya bakmıyormu ya İlkay hiç onun dengi mi :kızgın:

yaa önce ne dedilerrauf tan şüphelendiğimizi belli etmeyellim :))) sonrada caponumun dediği gibi aradılar senaristler ne yazdıgını unutuo heralde :)))

ya anlamadığım rauf ,ilkaydan nefret ediyordu sevgi yoktu ona karşı .birden aşık kesildi başımıza ..hem de ne aşık ,yemekleri fırlattı üstüne bi de gitti kıyafet aldı ,eski yeşilçam klasikleri işte ....

X