Unutma Beni - Fox Tv

bu dizinin eski bölümleri ne güzeldi,selçuklu nazlılı,meralli bölümler...şimdi ne hale getirdiler diziyi...eski bölümleri yayınlansa keşke,şimdiki bölümlere tercih ederim izlemeyi...bir de mehtapın cırlaması gitti şimdi de eminenin cırlamasına tahammül edemiyorum.

‎714.Bölüm Özeti:

Çiğdem bebeklerle ilgili bir rüya görmektedir. Elvan sayıklarken duyar. Elvan Çiğdem’in bebekleri değiştirdiğini anlayacak mıdır?

Kenan’a sessiz telefonlar gelir, Kenan’ı kim aramaktadır?

Emine ve Şerif Özgür’ün okulunda karşılaşırlar. Şerif Emine’ye nasıl davranacaktır?

Kadir sonunda Feraye’yi ve bebeği bulur. İkisi de bebeğin kendi bebekleri olmadığını anlayacaklar mıdır?

Çiğdem bebek yüzünden yasta olan İlkay’ı arayıp, ne diyecektir?

Kenan Menekşe’yi öldürdüğü yere gider, onu kim takip edecektir?

Ali kimi öldürmeye kalkacaktır?

‎715. Bölüm Özeti:
Kenan ve Emine, Azra durumu anlamasın diye birlikte uyumaktadır. Aralarında bir şey yaşanacak mıdır?
Eray denen adam Menekşe’yi neden aramaktadır?
Emine Kenan’ı neden azarlayacaktır?
Kenan Emine’ye sinirlenip Emine evdeyken Azra ile birlikte olur. Emine onları görecek midir?
Kadir gene Feraye’nin kapısına dayanır, Feraye Kadir ile barışacak mıdır?
Asu’ya gelen hangi telefon Asu’yu çok sevindirecektir?
Elvan, Hikmet ve Güler’in karşısında Çiğdem’i savunur. Elvan neden Çiğdem’le yakınlaşmıştır?

‎716. Bölüm Özeti:
Azra Kenan’a yine yaklaşır ve birlikte olmak ister. Kenan’ın bu seferki tavrı ne olacaktır?
Azra Şerif’e aşık olduğu kişiyi anlatır. Şerif bu kişinin Kenan olduğunu anlayacak mıdır?
Azra’yı kim neden hüngür hüngür ağlatacaktır?
Elvan Çiğdem’in neler karıştırdığını öğrenmek için onu takibe başlar. Çiğdem hastaneye gider ve
Feraye’lerin adresini öğrenmek ister. Elvan ablasının bebekleri değiştirdiğini anlayacak mıdır?
Emine’lere gelen beklenmeyen misafir kimdir?
Emine Kenan’ın hangi yalanını yakalayacaktır?
Feraye bu sefer Kadir’i affedecek midir?
kimse uğramaz olmuş buralara sanırım benim gibi sizlerde bıraktınız izlemeyi bende faceden özetlerine bakıyorum izlemiyorum

İzlerken sıkılıyorum artık önceden merakla bekliyordum şimdi herkeste ayrı konu dizi içinde dizi var gibi kafam karışıyor.

kızlar izleyemedim ben çigdem bebekleri degiştirdi ya, ilkayın kendi bebegi sandıgı bebek öldümü peki?

Ölmüş :KK59:
Ama Elvan Çiğdemin bir şeyler çevirdiğini çözdü gibi bu bölümde bebeklerin bileklikleri çıktı cebinde
İnş. ilkay'a ve Ali'ye söyler kendi çözmeye çalışmaz :KK68:

bu arada bugün değişik şeyler oldu mu bari dışardaydım seyredemedim,genelde cuma günleri olaylar sonuçlanıyo da o bakımdan soruyorum seyreden arkadaşlar cevaplarsa sevinirim:KK42:

Ölmüş :KK59:
Ama Elvan Çiğdemin bir şeyler çevirdiğini çözdü gibi bu bölümde bebeklerin bileklikleri çıktı cebinde
İnş. ilkay'a ve Ali'ye söyler kendi çözmeye çalışmaz :KK68:

canım sen biraz ipucu vermişsin teşekkürler,elvanı da seyrederken ne kadar saf kız derdim şimdi maşallahı var:KK60:,ilkayın bebek olayını o çözecek :89:

Elvan Çiğdem'in bebekleri değiştirdiğini anladı.
Bebeklerin kol bantlarını buldu ablam bebekleri değiştirmiş dedi bitti.

Bir sezon biter ama gene kavuşamazlar onlar bebeklerine :KK47:o Çiğdem şeytanı buna izin vermez

‎716. Bölüm Özeti:
Azra Kenan’a yine yaklaşır ve birlikte olmak ister. Kenan’ın bu seferki tavrı ne olacaktır?
Azra Şerif’e aşık olduğu kişiyi anlatır. Şerif bu kişinin Kenan olduğunu anlayacak mıdır?
Azra’yı kim neden hüngür hüngür ağlatacaktır?
Elvan Çiğdem’in neler karıştırdığını öğrenmek için onu takibe başlar. Çiğdem hastaneye gider ve
Feraye’lerin adresini öğrenmek ister. Elvan ablasının bebekleri değiştirdiğini anlayacak mıdır?
Emine’lere gelen beklenmeyen misafir kimdir?
Emine Kenan’ın hangi yalanını yakalayacaktır?
Feraye bu sefer Kadir’i affedecek midir?
kimse uğramaz olmuş buralara sanırım benim gibi sizlerde bıraktınız izlemeyi bende faceden özetlerine bakıyorum izlemiyorum

siz bu özetleri facebookdan mı öğreniyorsunuz?ne yazınca çıkıyor acaba?

ali şerif hikmet kenan çalışmıyor evin masraflarını nasıl karşılıyorlar merak ediyorum doğrusu bi evin elektrik su tel mutfak harcaması olmaz mı alinin koluna ne oldu sargıda

ali şerif hikmet kenan çalışmıyor evin masraflarını nasıl karşılıyorlar merak ediyorum doğrusu bi evin elektrik su tel mutfak harcaması olmaz mı alinin koluna ne oldu sargıda

yemek yemiyorlar aylardır
tv izlemiyorlarrr hiç ,özgürr nerede haberleri bile yok
olay çözmekten evd eoturamıyorlarki ömürleri taksilerde geçiyor oraya buraya yetişmek için

Evet ya ben de hep onu merak etmişimdir,dizide kimse çalışmıyor ama hiç kimsenin de para sıkıntısı yok.ordan oraya taksiye atlayıp atlayıp gidiyorlar..hele çiğdemle anası,onlar ne iş yapıyor allah aşkına,neyle geçiniyorlar?çiğdem hanım Mamak'tan Çankaya'ya taksiyle gidip geliyor habire,ordan oraya taksi kaç para yazar Allah aşkına.bir de Elvan geldi,o da öyle taksilerde gezmeye başlamış.

X