Unutma Beni - Fox Tv

Unutma Beni'de Bugün:Kenan Emine’yi Şerif’le konuşması için sıkıştırmaktadır. Emine Şerif’le buluşur, ona Kenan’a döndüğünü söyleyebilecek midir?
Rauf yine fenalaşır ve ameliyata alınır, Rauf ameliyattan çıkabilecek midir?
Menekşe Elif’in ölmediğini anlar. Kapatıldığı yerden kaçar ve Kenan’la görüşür. Bu sır karşılığında Kenan’dan ne isteyecektir?
Çiğdem yine evden kaçar, gidip ne yapacaktır?
Elvan İlkay’larda kalmaktadır. Şeker ve Hikmet Elvan’ın Güler’in kızı olduğunu öğrenirler. Hikmet’in tepkisi ne olacaktır?Menekşe Kenan Ev’in önünde ne görüp şoke olacaktır:97::97::97::97:

Unutma Beni'de Bugün:Kenan Emine’yi Şerif’le konuşması için sıkıştırmaktadır. Emine Şerif’le buluşur, ona Kenan’a döndüğünü söyleyebilecek midir?
Menekşe Elif’in ölmediğini anlar. Kapatıldığı yerden kaçar ve Kenan’la görüşür. Bu sır karşılığında Kenan’dan ne isteyecektir?
Elvan İlkay’larda kalmaktadır. Şeker ve Hikmet Elvan’ın Güler’in kızı olduğunu öğrenirler. Hikmet’in tepkisi ne olacaktır?Menekşe Kenan Ev’in önünde ne görüp şoke olacaktır:97::97::97::97:

Diziye bak yavv amma karma karışık olmaya başladı oyyy. Bir haftadır izleyemiyorum bu bölümü kaçırmamam lazım çok merak ettim:82:

Diziye bak yavv amma karma karışık olmaya başladı oyyy. Bir haftadır izleyemiyorum bu bölümü kaçırmamam lazım çok merak ettim:82:

İlkay'a gıcık oluyorum yaa...mübarek iyilik meleği :KK70: Çiğdem zaten tam psikopat gerçi normal biri pek yok dizide :KK70:

ali de ilkayın kardeşi diye her gelene evini açıyor.....şimdi de elvana kol kanat germeye başlamş,,inşallah bunun da sonu çiğdem gibi olmaz..............

Vee Azra geldi. Dizi iyice sarpa sarmaya başladı. Bu Azra her kimse hem Menekşe'nin hemde Kenan'ın korktuğu biri.

azra kenenın eski karısı birlikte dolandırıcılık yapmışlar zengin olmuşlar

rauf yine birşeyler karıştırıyor

çiğdem kafayı yedi

Bu dizide saçmalık diz boyu be Emineye kızıyordum sünepe şerife döndü diye
Kenan da karışık işlerin adamı çıktı be
Dizide doğru düzgün yürüyen bir ilişki yok
Hepsi laçka :KK31:

‎707.Bölüm Özeti:İlkay doğuma alınır. Kendisinin ve bebeğin durumu risklidir. İlkay bu doğumu atlatabilecek midir? Çiğdem hastanede hemşire kılığına girer. Çiğdem’in İlkay’la ve bebekle alakalı aklından neler geçmektedir? Herkes Çiğdemi aramaktadır. İlkay’a zarar vermeden onu yakalayabilecekler midir? Emine ve Azra sohbet ederler. Emine Kenan ve Şerif’le ilgili Azra’ya neler anlatacaktır? Emine Azra’nın Kenan’la gerçek geçmişini öğrenecek midir? Azra Kenan’ı baştan çıkarmaya çalışır. Kenan bu oyunlara kanacak mıdır? Azra Kenan’ı ne yapıp çok şaşırtacaktır? Rauf çok hastadır. Bunu Asuman’a belli etmemek için nasıl bir oyun tezgâhlayacaktır?

‎707.Bölüm Özeti:İlkay doğuma alınır. Kendisinin ve bebeğin durumu risklidir. İlkay bu doğumu atlatabilecek midir? Çiğdem hastanede hemşire kılığına girer. Çiğdem’in İlkay’la ve bebekle alakalı aklından neler geçmektedir? Herkes Çiğdemi aramaktadır. İlkay’a zarar vermeden onu yakalayabilecekler midir? Emine ve Azra sohbet ederler. Emine Kenan ve Şerif’le ilgili Azra’ya neler anlatacaktır? Emine Azra’nın Kenan’la gerçek geçmişini öğrenecek midir? Azra Kenan’ı baştan çıkarmaya çalışır. Kenan bu oyunlara kanacak mıdır? Azra Kenan’ı ne yapıp çok şaşırtacaktır? Rauf çok hastadır. Bunu Asuman’a belli etmemek için nasıl bir oyun tezgâhlayacaktır?

tüm soruların cevabını ben vermek istiyorum.ilkay doğumu tabiki atlatacak esas kıza hiçbir zaman bişeycik olmaz.çiğdem iyice suyunu çıkarmıştır ben söliyim intikam almaya çalışır kesin ama yakalanır bakın görün:))saflıkla salaklık arasında yaşayan emine kesin herşeyi azraya anlatır şerife olan aşkını falan azrada bunları koz olarak kullanır.azra kenanı baştan çıkarmaya çalışır başarılı olamaz çünkü kenanın gözü emine safından başkasını görmez:))rauf ne yapacak onu bilmiyorum.bugünde izlemesem olur.kendi çıkarımlarımı yaptım diziyi izleyip boşuna sinir küpü olmaya gerek yok:))

dizi başlayalı bu 4. sezonmuş, ben geçensene izledim, ama bu sezon ilk kez bugün izledim, ama şu var ki diziyi dikkatle izleyen birisi bu sezon dikkatleri toplamak için,reyting için konunun tamamen değiştirildiğini, değiştirilirkende ya gerçekten farkında değiller yada bu millet aptal anlamaz nasıl olsa düşüncesiyle bir çok mantık hatası yapıldığını anlayabilir, ama şu var ki bu resmen izleyiciyi aptal yerine koymaktır :KK53: neyse bundan sonrada izleyeceğimi sanmıyorum zaten.... :63:

X