Unutma Beni - Fox Tv

bugünün özeti (faceden kopya çektim :)

Adalete Asu'nun ciğer vereceği söz konusu olur Adalet bunu kabul etmez ben yaşadığım kadar yaşadım kızım daha çok genç der
ve İlkay'ın bu duruma engel olmasını söyler.Ali odaya gelir ağlayarak Asu seninde uymuyor der.
Asu da ağlar Adalet ağl...amayın bu duruma sevindim eğer uysaydı daha çok üzülürdüm der.
Emine Kenan'a gidip gerçekleri Şeker Hala ile Hikmet'e anlatmak istediğini söyler.Kenan bu durumdan hoşlanmasa da Emine gidecektir
.Kenan sert bir şekilde akşam eve geri gel elif ile seni bekliyor olacağız der.
Emine Şeker Hala'ya gelir evdeki bir kaç eşyanın yerini bularak şaşırtır.
Şeker Hala ağlamaya başlar Menekşe hanım derken Emine;Emine Hala ben Emine'yim der.Şeker Hala şok olur çok ağlar Emine'ye sarılır.
Şerif cafede gerçekleri Hikmet'e anlatır Hikmet bu durumu kabullenmez.Özgür eve gelir Şeker Emine'yi söyler.
Özgür donup kalır ne yapacağını bilemez odasına çekilir.Şeker ile Emine dertleşirken Hikmet ile Şerif gelir.
Özgür gelmiş Emine'ye bakar ama yanına gitmez.Emine Baba diye Hikmet'in elini öpecekken Hikmet kendini geri çeker.
Şeker o Emine Hikmet der.Hikmet biliyorum Şerif gerçekleri söyledi git kızım bu evde senin yerin yok der.
Herkes şasırır.Emine kötü olur.Hikmet neyin intikamıydı bu Emine sen kimden intikam aldın bizden mi.
Neden bize söylemedin.Biz ağlarken acı çekerken öyle karşımıza geçip bizimi izledin?
Git kendine bir yol çizmişsin kocanın evine geri dön der.Emine çok ağlar koşarak evden çıkar
Kenan aşağıda Emine'yi bekliyordur gelir alır arabaya bindirir.Şerif arkadan koşar ve biter.

elvana bende sinir oldum.insanda akıl olmalı biraz zorla hastaneye götürüyor üvey annesi hala açıklama peşinde elvan.kaç kurtar kendini salak.ayyy kürşata da ayrı uyuzum.bir insan ancak bu kadar krooo bu kadar it-ici olur.özellikle seçiyorlar böyle tipleri sanırım.üvey anne yerine mehtapı izlemeye bile razı oldum bügun.dayanamadım kapattım diziyi yarıda.kenanın ekmeğine yağğ sürüldü hikmet kabul etmeyince oh olsun salak emineye şerifte şerif diye ölüyordu ohhh içim soğudu...

elvana bende sinir oldum.insanda akıl olmalı biraz zorla hastaneye götürüyor üvey annesi hala açıklama peşinde elvan.kaç kurtar kendini salak.ayyy kürşata da ayrı uyuzum.bir insan ancak bu kadar krooo bu kadar it-ici olur.özellikle seçiyorlar böyle tipleri sanırım.üvey anne yerine mehtapı izlemeye bile razı oldum bügun.dayanamadım kapattım diziyi yarıda.kenanın ekmeğine yağğ sürüldü hikmet kabul etmeyince oh olsun salak emineye şerifte şerif diye ölüyordu ohhh içim soğudu...

Aynen bende katılıyorum canım sana, Şerifin yapmadığı kalmadı halen Şerif diyor bu nasıl aşk, herşey onun yüzünden oldu. Gene de vazgeçmedi Şerifi sevmekten.

emineninki hastalıklı bi aşk yoksa normal bi insan bi daha şerifin suratına bakmaz,kenan bunu pavyonlardan kurtardı,varını yoğunu önüne serdi,bunun için canını tehlikeye attı,emine yüzünden az daha kızından oluyordu ama hala emine şerife gidiyor ne kadarda manasız,ya hikmete ne demeli emine annesinin katillerini ortaya çıkarmaya uğraşırken pat diye nasıl ortaya çıksaydı kenan olmasa zaten emine mehtapla zaferin yaptığını biraz zor bulurdu,bu elvan meselesinede çok sinirlendim neymiş bekaret raporu falan yazık işte başında sahip çıkan kimse olmayınca kızı ezdilerde ezdiler hele o üvey anasına illet oluyorum kırmızı rujuda sürüyo çok güzelmiş gibi sanki,mehtabı çıkmasıda ayrıca iyi olmuş mehtabın bundan sonra pekte bi rolü kalmamıştı zaten

elif ogrenirse nolcak diyor kenan ama evde kavga gurultu herkes emine diye bagiriyor.bide kahvalti falan yapiyorlar elif yok.

elif ogrenirse nolcak diyor kenan ama evde kavga gurultu herkes emine diye bagiriyor.bide kahvalti falan yapiyorlar elif yok.

benimde aklıma aynı şey takıldıhani elif hasta ve odasında yatıyordu.okadar kavga gürültü emine emine diye bağırmalar nedense elif duymadı,sanırım kaçırılınca kulakları hasar gördü kızın

kürşat çok salak yolda elvanın kız arkadaşını gördüklerinde kıza ' düğünde inek kestiricem pilav üstü et dağıttırıcam allah sana da benim gibi koca nasip etsin ' dedi yaa o an allahın öküzü seni kesmek lazım dedim içimden.
emine saçları boyattı yine liseli kız moduna geri döndü.iyilik yap denize at boşuna dememişler kenan bıraksaydı da emine pavyonda şerif için şarkılar söyleseydi:)yazık kenana adam tüm servetini kaybetti kızı ölüyordu az daha ne için sümüklü emine sümüklü şerifine kavuşsun diye:)

evet diziye yenı uyuzlar katılmış elvan ve kurşat:KK70:yalnız elvanın üvey annesi çok cilveli ölüyü bıle canlandırır yılan bakışlı

merhaba kızlar benim anlamadığım bu elvan gülerin kızı ama babası kim,neden o aileye anne baba diyor,
biri açıklsarsa sevinirim...güler de maşallah civciv yavrusu gibi çocuklarını oraya burays saçmış,,,,şerifle ilkayın habire kardeşleri ortaya çıkıyor,habire ürüyorlar vallaha....

merhaba kızlar benim anlamadığım bu elvan gülerin kızı ama babası kim,neden o aileye anne baba diyor,
biri açıklsarsa sevinirim...güler de maşallah civciv yavrusu gibi çocuklarını oraya burays saçmış,,,,şerifle ilkayın habire kardeşleri ortaya çıkıyor,habire ürüyorlar vallaha....

o adam gerçek babası güler bırakp gtmiş galiba kızı babasına... anne dediği kadın üvey annesi, salak kız anne anne diyip duruyor cadı kadına:KK47::KK47:

Kızlar Raufun oğlu Yavuz yerine şimdi Eray Çakırer diye bi model katılıyor ve şu anda kendisi karşı masamda yemek yiyor...:KK9:

Hikmet beye gıcık oldum, Emine' ye yapmadıklarını bırakmadılar, sürekli Şerif' i korudular Mehtap' ı eve kadar soktular kızın burnunun dibine şimdi de suçlu çıkarıyor resmen...Dönüpte kendi doyumsuz oğlunuza bakın, Şerif' i de salak Emine' den başka kimse istemez zaten:KK9:

X