Unutma Beni - Fox Tv

dun cigdeme accidim ya serife abi bebegim oldu diye aglarken .keske bebek degilde cigdem olseydi ya.bide cigdemin annesine bakin bi kizi daha varmissss.kenan gercek menekseyi kizina gitcek diye nereye gonderdi ?

kızlar hani şerifin emineyi hastaneye getirdiği sahne vardı ya ilk bölümde ne komikti yaa hemşireler siz oturun diye vurulmuş adamı kapının önünde bırakıp içeriye giriyorlar:)) saçmalıklarla dolu ama vazgeçemiyorum gene de büyülü gibi:):KK36::KK36::KK36:

kızlar hani şerifin emineyi hastaneye getirdiği sahne vardı ya ilk bölümde ne komikti yaa hemşireler siz oturun diye vurulmuş adamı kapının önünde bırakıp içeriye giriyorlar:)) saçmalıklarla dolu ama vazgeçemiyorum gene de büyülü gibi:):KK36::KK36::KK36:

haklısın saçmalıklarla dolu nereden tutsan elinde kalıyor ama bende izlemekten alıkoyamıyorum kendimi.muzaffer ağır yaralı arabasında baygın direksiyona koymuş kafayı yatıyor şerif tam vuracak vazgeçiyor ve diyor ki:" neyse nasıl olsa bir yere gidemezsin".adam yaralı çok çok ölür öbür dünyaya gider nereye gitsin başkaaaaaa diye düşünürken birde bakıyoruzz ağır yaralı muzo hemde ölümcül yarası olan adam kıytırık iki pansuman sonucunda iyileşliyor.birde hastanede eminenin kalbi durdu doktor hemen kıyafetini kesi eminenin,elektroşok uyguladı sonra doktor diyor ki:" ohh kurtuldu".bende doktor olmaya karar verdim bu bölümden sonra ne kadar kolaymış meğer ölümün eşiğinde olan insanları kurtarmak.:KK35:

:84::84::84::84: ben dün izleyemedim acba neler oldu ki.

Mehtap Elif'i öldürecekler diye acıdı kaçıp otele sığındılar ama daha babasına teslim etmedi nedense.
birde ilkay biryere gitmiyorum ben senin ablanım dedi çiğdeme.o gene "senden nefret ediyorum" diye hönkürmeye devam etti tabi :)

bu arada gülerin yeni kızı elvanın kötü bir üvey annesi varmış.kızı o serseriye vermeye söz verdi babasının borçlarını kapatma karşılığında..
yani o kızcağızında başı belada.halbuki hukuk kazandım okuyacam diye seviniyor ama bir yandan onun başına da çoraplar örülüyor anlıyacağın..

Mehtap Elif'i öldürecekler diye acıdı kaçıp otele sığındılar ama daha babasına teslim etmedi nedense.
birde ilkay biryere gitmiyorum ben senin ablanım dedi çiğdeme.o gene "senden nefret ediyorum" diye hönkürmeye devam etti tabi :)

bu arada gülerin yeni kızı elvanın kötü bir üvey annesi varmış.kızı o serseriye vermeye söz verdi babasının borçlarını kapatma karşılığında..
yani o kızcağızında başı belada.halbuki hukuk kazandım okuyacam diye seviniyor ama bir yandan onun başına da çoraplar örülüyor anlıyacağın..

Yuhh neler olmuş yavv gülerin bi kızı dahamı çıktı piyasaya bune yavv yalan rüzgarınıda geçti buu:KK68::KK68:

Teşekkür ederim özet için :KK54::KK54:

Çiğdeme gıcık olurken birde menekşe çıktı bir kadın bu kadar mı onursuz olur. Hem adamı aldat hemde hiç birşey olmamış gibi seni özledim de bu senaristlere bazen acıyorum. hayal dünyaları çok geniş.

off bu dizi alkol uyuşturucu gibi bişe yaa saçma oldugunu bile bile sinir ola ola izliyoruz:)) bu arada gerçek menekşe gerçekten onursuz gıcıkkkk bir kadınmış yaa, kendini ne sanıyorsa... haa bide asu nun saçlarını çok begendmmm:KK35::KK35::KK35:

mehtap mal gibi duruyo orda ama şerifle emine fark etmiyorlar diplerine kadar sokulmuş herşeyide duyuyor,yanlarında bile dursa yine fark etmeyecekler yani,sinir oluyorum hiçbişey değişmiyor hep aynı şeyler ilkay daha çiğdeme iyilik peşinde bence aliyide versin çiğdeme hatta onların hizmetçisi filan olsun of bazen bu kadarda olmaz dedirtiyor

Son düzenleme:
dun suna sinir oldum.serif polislerden kaciyo yakalanma korkusu var .emineyle bulusmaya giderken mehtap bunlari goruyo takip ediyo hemde serifin 5 adim otesinde ayrica serif hic saga sola bakmiyo polis var mi yokmu diye.

mehtap herseyi duyuyo tam serif herseyi zafer yapti methabi kandirdi dicem dinlemeden gidiyo.olumden donene emine dakka bir gol bir serifle park koslerinde bulusuyo.

ya annesine cemkiren slaak asuya nedemeli.salak demeli.yinede seviyorum izliyorum napiyim aliskanlikk

ilkayın çiğdeme gereksiz melek abla davranışı sinirimi bozuyor,sanki hiçbişey olmamış gibi canım kardeşim demesi yokmu ilkay gibisini yeryüzünde bulmamızda çok zor,bide elvan çıktı elvanın üvey annesi rolündeki kadında ne yapmacık öyle kabiliyetten eser yok kadında elvanı evlendireceğine kürşata kendisi varsın daha çok yakışır

ayy gerçekten o elvanın üvey annesi rolundeki hatun ne gıcııkkk... uzata uzata konuşuyo kelimeleri sinir geliyo bana... hele dünkü bölümdee mehttap eline bi aldı kezzap şişesini bölüm boyu öyyle bakıştılar alıp elinden döküveresm geldi:KK36::KK36::KK36:

ilkayın çiğdeme gereksiz melek abla davranışı sinirimi bozuyor,sanki hiçbişey olmamış gibi canım kardeşim demesi yokmu ilkay gibisini yeryüzünde bulmamızda çok zor,bide elvan çıktı elvanın üvey annesi rolündeki kadında ne yapmacık öyle kabiliyetten eser yok kadında elvanı evlendireceğine kürşata kendisi varsın daha çok yakışır

aslında kürşat kabul etse dünden evi terkeder üvey anne:))sanırım bu kadında tiyatro oyuncusudur.çok abartı duruyor televizyonda oyunculukları.tiyatroda tamam izlenir de televizyonda olmuyor malesef:))

X