Unutma Beni - Fox Tv

Emine İlkay'ın bebeğini aldırmasına engel olsa keşke. Mehtabın rimelide çok kalitesizmiş yüzü ağlayınca simsiyah oldu.
ayne bende diycektim bide nedense tek tarafına kalitesiz sürmüş heralde tek tarafı kapkara olduuu:KK1::KK1:
ilkay söyledi menekşeye tamam artık o çocuk doğacak hanımlar:KK9:

evet aynen...
hah şimdide menekşeye herşeyi anlatıyoooo:KK53::KK53:

kız bide ölürmüş ne bomba olur :)))))))))))))) levent gibi baska diziye transfer olmustur belki ...bu performansla:KK52:

Unutma Beni'de yarın; Ali, kredi kartlarında ki harcamalar yüzünden Ilkay'ın ondan habersiz hastaneye gittiğini öğrenmiştir. Şerif, nihayet kendine gelmiştir. Zafer, Şerif'i zehirlemesi için birini tutar.Asiciğim seni mi kırcam al sana yarın ki bölümün özeti.

O bebeği aldıramıyacak İlkay ama bugün en çok İlkayla Eminenin dostluğuna duygulandım. Allah herkese böyle dostlar nasip etsin inşallah. Tabi banada.

Son düzenleme:
yarın ne olcak bileniniz var mıııııı:26::26:

Bugünün Bölüm Özeti 669.Bölüm;Adalet, Sedat’ı görmeye gidecektir. Asu’yu da çağırır. Anne kızın arası sonunda düzelmeye başlamıştır.Ali sonundaİlkay'ın hamile olduğunu öğrenecek midir?Şerif nihayet kendine gelmiştir.Zafer bu sefer de Şerif'i zehirlemesi için birini tutar.Şeker ne için Mehtap'ın ağzını arayacaktır?Emine,İlkay'a destek olmak için hala otelde kalmaktadır.İlkay yakın davranışlarından,Menekşe diye bildiği kişinin aslında Emine olduğunu anlayacak mıdır?Sinan Kars'tan Çiğdem'i arar.Çiğdem'le konuşmak ister.

muzaffer çok komik biri aslında ali için kıllı kıvırcık dedi.güzel bir espiriydi:KK9:
şerif konusunda da iyice saçmalamışlar.dün bıçaklandı bugün koşarak hastaneden kaçtı.ayrıca şimdi farkettim çok kötü rol yapıyor:KK37:

Bugün bende izleyemedim, sanırım yarında izliyemiycem, off artık yaz geldi bundan sonra çok izleyemem galiba, iyiki sezon finaline erken giriyor.

Unutma Beni'de yarın; Güler, Şerif'i yaralı halde eve getirmiştir. Çağırdığı kaçak bir doktora, onu tedavi ettirmeye çalışır. Fakat Şerif zehirlenmiştir, kötü durumdadır. Polisler ise her yerde Şerif'i aramaktadır.

Unutma Beni'de yarın; Güler, Şerif'i yaralı halde eve getirmiştir. Çağırdığı kaçak bir doktora, onu tedavi ettirmeye çalışır. Fakat Şerif zehirlenmiştir, kötü durumdadır. Polisler ise her yerde Şerif'i aramaktadır.

şerif ne ara zehirlendi yaa.adam daha seruma ilacı koydu kendini açık etti şerifte daha ilaç damarına bile inmeden kopardı kolundakini.neyle nasıl zehirlenmiş ilginç durum.iyice izleyiciyi salak yerine koyuyorlar.2 saniyede kana ne kadar karışabilirki zehir.daha seruma karışmadan hemen damara mı geliyor.offf off bu dizi bitmezzz.

Son düzenleme:
bu dizide bir sürü saçmalık var:KK53:
gülerinde oğlu olduğu yeni aklına geldi

Son düzenleme:
X