Unutma Beni - Fox Tv

bu bolumde de soylemedı ama ılkay guzel konustu anasına sankı sadece bı kızı var ya su cıgdeme cok gıcıgım ya Allahtan alı agzının payını verıyoda bıraz neşemız yerıne gelıyo ya bugun asuda nazlıda gozume guzel gozuktuler elbıselerı felan

Şerif ölmesin ya o ölürse meydan Muzoya kalır. Sırada Emine var dedi. Ya birde İlkay bebeği aldıracak galiba ama nolur aldırmasın.

acıtasyon yapan kim acaba gıcık çiğdem sen yapıyon herşeyiiiiiiiiiiiii acıtasyonuda pislikliğide acımasızlığıda gıcık oluyorum saannnnaaaaa çiğdeeeeemmmm :KK47::KK47::KK47:
şimdide bebeği aldırmaya gidiyo heralde ilkay salağıdaaaa:KK50::KK50::KK50:

bebeğimi aldırmaya gidiyo:KK53::KK53:
bişi sorcam tedaviylemi olmuştu bu ilkayın bebeği:KK49:

ayy aldırmasa ozaman yaa:KK59:
ben onun yerinde olsam tek başıma büyütmeyide göze alırım
benimde mucizem geldi şükürler olsun Allah herkese nasip etsin:KK31:

ayyy cnm çok sevindim senin adınaaaa gerçekten rabbim tamamına erdirsin inşaalahhhh sağlıcakla kucağına al nolur banada dua etttt:KK14::KK14:

evet cnm tedaviyle oldu ah ah ben kaçkere tedavi gördüm bi tanesi bile tutmadıııı :KK14::KK14:
nolur ilkay aldırmasın bebeği yaaaaaaaaaaaa:KK43::KK43::KK43:

ayyy cnm çok sevindim senin adınaaaa gerçekten rabbim tamamına erdirsin inşaalahhhh sağlıcakla kucağına al nolur banada dua etttt:KK14::KK14:

Allah sanada en kısa zmanda bi kuzucuk nasip etsin canım
seni o kadar iyi anlıyorumki:KK59:
dualarım hep sizler için kaç yıllık evlisin merak ettim
benim 2 neg. aşılamam oldu
bu ilk tüp denemem ve rabbim nasip etti
inşallah en kısa zamanda seninde yüzün gülecek:21:

Allah sanada en kısa zmanda bi kuzucuk nasip etsin canım
seni o kadar iyi anlıyorumki:KK59:
dualarım hep sizler için kaç yıllık evlisin merak ettim
benim 2 neg. aşılamam oldu
bu ilk tüp denemem ve rabbim nasip etti
inşallah en kısa zamanda seninde yüzün gülecek:21:

amin inşaallahh cnnm benim yaaaa inşaallah banada tattırır bu güzel duyguyu bende 2 sfer tüp bebek yaptırdım ama olmadııııı:KK59::KK59::KK59:
3 sene olcak temmuzda 21 yaşındayımmm

amin inşaallahh cnnm benim yaaaa inşaallah banada tattırır bu güzel duyguyu bende 2 sfer tüp bebek yaptırdım ama olmadııııı:KK59::KK59::KK59:

bende 22 yaşındayım 5 yıllık evliyim
yaşın daha ufak sende erken evlendin demek benim gibi:KK19:
en kısa zmanda müjdeli haberini verirsin inş.:KK49:

evet bende erken evlendimm ay inşallah bende birgün hamileyim diyebilirim allahın izniyleeeee
seninde meleğini rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hep iyi günlerini gör yavrunun :KK16::KK16:

ayy aldırmasa ozaman yaa:KK59:
ben onun yerinde olsam tek başıma büyütmeyide göze alırım
benimde mucizem geldi şükürler olsun Allah herkese nasip etsin:KK31:
çok sevindim allah uzun sağlıklı ömürler versin bebeğine.benim bir kızım var 1 yaşında sen doğum yaptın mı??

sanada allah bu duyguyu tattırsın inşallah canım.en kısa zamanda anne olursun inşallah.

yazdığınız gibi hanımlar bugün asu ve nazlı banada çok hoş göründüler.özelliklede nazlı saçları boyatınca birazda kilo vermiş sanırım hoş hatun oldu.
mehtap yine gözlerini devire deire konuşuyorya kekeliyor falan allahım yanında olsam üstüne atlayasım geliyor.öyle çileden çıkarıyor beni.
çiğdemin yüzünede ne sürüyorlarsa hoş duruyor.kendisini sevmem ama söylemeden geçmiyim dedim.

çok sevindim allah uzun sağlıklı ömürler versin bebeğine.benim bir kızım var 1 yaşında sen doğum yaptın mı??

sanada allah bu duyguyu tattırsın inşallah canım.en kısa zamanda anne olursun inşallah.

yok canım ilk hamileliğim 9+3 haftalık :KK31:

Aynı sitede Güler'in gençlik resmi var, ben bu ismi duydum diyordum ama kim olduğunu hatırlayamamıştım oysa Güler bayağı meşhurmuş. Yani Sevda AKTOLGA.

evet canım bende hatırlar gibiydim araştırdım eski türk filimlerinde bayağı bi meşhurmuş
gamzesi ileee
hababam sınıfında okula gelen 4 kızdan biri ve kemal sunalın bikaç filminde de oynamış
neşeli günler filminde de münir özkulun küçük kızı hani çıraklara öpücük atıp kaçannnn kızz
o filmlerde bayağı sempatik ti deeee şimdi bütün iticiliği ileee unutma benide:KK6:

X