Unutma Beni - Fox Tv

ya şu muzafferın arkadasını polısler gotururken gazetecı yok mu gazetecı demesıne baya guldum muzaffer kılıklı:KK60:

Arkadaşlar en güzeli buradan sizinle yorum yapmak, inanın dizinin verdiği gerginliği buradaki esprili yorumlarla atıyorum. İyi ki varsınız.

bir bölümünü izledimde pek sevmedim ben ya

canım zaten tek bölümle anlaşılacak kadar basit değil olaylar.inan kimin eli kimin cebinde bunu biz bile karıştırdık artık:)) diziyi sevmek için önce bol bol vaktin olacakki hergün izleyesin birde sinirlerin kuvvetli olacak ki hiç gelişmeyen olaylar karşısında sakinliğini koruyup kanal değiştirmeyesin.diyceksin ki madem okadar çekilmez bir dizi siz neden izliyorsunuz?? hayatımda hiç içmedim ama sanırım sigara içmek gibi bir kere başlayınca kötü olduğunu bilsende bırakamıyorsun.biz tiryaki olduk bari sen kaç kurtar kendini:KK9:

canım zaten tek bölümle anlaşılacak kadar basit değil olaylar.inan kimin eli kimin cebinde bunu biz bile karıştırdık artık:)) diziyi sevmek için önce bol bol vaktin olacakki hergün izleyesin birde sinirlerin kuvvetli olacak ki hiç gelişmeyen olaylar karşısında sakinliğini koruyup kanal değiştirmeyesin.diyceksin ki madem okadar çekilmez bir dizi siz neden izliyorsunuz?? hayatımda hiç içmedim ama sanırım sigara içmek gibi bir kere başlayınca kötü olduğunu bilsende bırakamıyorsun.biz tiryaki olduk bari sen kaç kurtar kendini:KK9:

aynen valla tiryakilik bizimkisii

ilkay babasına çok güzel taş koydu sahtekar hikmet,ilkayda zamanında ben ölmeyeyim diye çiğdemi harcadın şimdi beni öldürüyorsun dedi valla ne adi adammış hele çiğdem hikmetin suratına bakmazken birden babası oluverdi,o güler cadısıda ayrı bişey Allah kimseye böyle ana vermesin neymiş bu çirkeflik hikmette ölmüş kadınsızlıktan başına vurdu heralde bunca sene gülerin o dişsiz haline bile hayran herif,ilkay iyi yaptı bence o rezilliğe bende dayanamazdım:KK37:

images

gülere bakın heleeeeee:KK53::KK53:

gülerin oyunculuğunu ben mi beğenmiyorum birtek kafa sallaya sallaya konuşuyo değişik hareketler yapıyo gözünü kısıyo
inandırıcı değil bence

ya bende gıcık oluyorum hiç gerçekçi oynamıyo çok yapmacık hareketleriiiiiii:KK20::KK20::KK20:

images

gülere bakın heleeeeee:KK53::KK53:

genclıgı guzelmıs ama kadının cıgdem de guzel kız ama içlerinin fesatlıgından guzellıgı gorunmuyo alının gözu ılkaydan baskasını gormez dunyanın en guzelı de gelse,annem ılk defa ızledı gulere gıcık oldu ınsan kızı boşattırır mı dıye oburu bu haltı yemeseydı dedı muzafferı cok sevdı ama ona cok guldu artık anneme zorla ızletıyom:KK53:

yaa bu ilkayada gıcık oluyorum yaaaa madem gidiyosun sevdiğinide al gitttt yok herşeyi biz diycezzz:63::63::63:

X