Unutma Beni - Fox Tv

şu şerifte iyice namus bekçisi kesildi başımıza ..annesini affdemiyormuş onları bırakıp gittiği için ...çok saçma bir senaryo olmuş mehtabı kabul etti ama kendisi emineyi mehtapla mehtabıda emineyle aldattı...şimdi şu yaptıkları çok saçma..

ben artık izlemeyeceğim sinir ediyolar beni bu kadarda entrika olmaz ki ya:eek:lmaz:. hele şu mehtapın fontodeni öyle ne ya yüzü mezardan fırlamış gibi:1shok:

Ee niye cigdemi evlatlik veriyo bi o mu fazlalik? Anneleri degilse serif bugun neden tanimadi kadini? Bu bizim annemiz degilki demedi anlamadim

ben artık izlemeyeceğim sinir ediyolar beni bu kadarda entrika olmaz ki ya:eek:lmaz:. hele şu mehtapın fontodeni öyle ne ya yüzü mezardan fırlamış gibi:1shok:

Ah sorma birde habire turuncu turuncu far sürüyor.Bayık bayık bakıyo öyle balık gibi:hulya:
Bir cd yi açamadı.Allahım ne varki bunun içinde ne varki? Ne varki? Artık küfredecektim neredeyse .:kızgın:

o kadın hikmetin 2.karısı galiba.ondan çocuğu olmamış.
ama çiğdemi ona evlatlık vermişler.
ve nedense kadına "bu sırrı sakla,yoksa sen çiğdemi biz ilkayı kaybederiz diyorlar.ortada başka bir sır var sanki ama açıklamadılar cnm..

saol canım ewt ortada bi sır var ama neeee inşallah çıkar yakında..

o kadın kendi teni çok beyaz.fondotenden değil sanırım.
bazen güneşte dışarıda falan gösteriyo hakkaten acayip beyaz ama gergin bir cildi var pürüzsüz hemdegamyoncuiremsu

bazen güneşte dışarıda falan gösteriyo hakkaten acayip beyaz ama gergin bir cildi var pürüzsüz hemdegamyoncuiremsu

Mehtap dizide bi güzelleşiyor bi bakımsızlasıyor.. Saçları fln cok güzel bncee

zannetmiyorum bazen sarışın oluyoı o doğum gününe gittiği gün ruh gibiydi resmen kadın.. güzel ona birşey diyemem ama çok beyaz oluyo mesela resmindede öyle sarışın

$nesebaykent.jpg

Mehtap dizide bi güzelleşiyor bi bakımsızlasıyor.. Saçları fln cok güzel bncee

evet. bilerek yapıyolar heralde bıkkın falan gözüksün

Son düzenleme:
levent'le Tuğçe iki ay sonraya gün almış gene:)
o kadar olay olmuş bassana yıldırım nikahını
günler mi dolu nikah dairesinde Ankarada:))
yok yok Adalet Teyze haklı
bu adama kız verilmez:)

levent'le Tuğçe iki ay sonraya gün almış gene:)
o kadar olay olmuş bassana yıldırım nikahını
günler mi dolu nikah dairesinde Ankarada:))
yok yok Adalet Teyze haklı
bu adama kız verilmez:)

hiç sorma.iki aya kadar daha kaaaç kez ayrılır barışırlar .sapık ve sorumsuz adamın teki.cafe açdı,sanki sahibi o deilde asuman...sinir oluyom levente..tabi bi de mehtaba.hele şşeeeşeriifff diye kekelemesi yok mu ,allahım sinirimden ölüyom ya.....
dizi karma karışık hal aldı.kim kimin kızı oğlu annesi...sardıkça sarıyolar.

pff bugün önemli bi gelişme oldumu izleyemedim bilmiyorumkismile

sadece kenan bey mahtapın pavyonda çalıştıgını öğrendi ama emineye söyleyemedi..baskada önemli bişi olmadı..bide çiğdem hesap sormak için nazlıya gitti kamera kayıtlarını izletip tehtid etti çiğdemi ,çiğdem cdyi alıyım derken kavga ettiler nazlıyı ittirdi heralde beyin kanaması fln gecirir bunlar oldu işte..

hiç sorma.iki aya kadar daha kaaaç kez ayrılır barışırlar .sapık ve sorumsuz adamın teki.cafe açdı,sanki sahibi o deilde asuman...sinir oluyom levente..tabi bi de mehtaba.hele şşeeeşeriifff diye kekelemesi yok mu ,allahım sinirimden ölüyom ya.....
dizi karma karışık hal aldı.kim kimin kızı oğlu annesi...sardıkça sarıyolar.

katılıyorumvereliniortakvereliniortak

sadece kenan bey mahtapın pavyonda çalıştıgını öğrendi ama emineye söyleyemedi..baskada önemli bişi olmadı..bide çiğdem hesap sormak için nazlıya gitti kamera kayıtlarını izletip tehtid etti çiğdemi ,çiğdem cdyi alıyım derken kavga ettiler nazlıyı ittirdi heralde beyin kanaması fln gecirir bunlar oldu işte..

Ayy neler olmuşşeyvahedigeldismile
Bigilendirdigin icin saol cnmm

ya bakarmısınız sinan'a ne kadar piskopat çıktı.
takıverdi bıçağı yaşar'a
inşallah bütün kervanlı ailesinin köküne kibrit suyu döker.
hatta sıra Mehtap'a da gelir belki.

X