Unutma Beni - Fox Tv

ewt yaa sinan halletsin su kervanlıları pek havalılar valla.. nazlı da sacma sapan intikamından vazgecsin artık diziye biraz huzur gelsin yaaa bıktırdılar iğrenç oyunlardan

şerif ve ilkay annelerinin adını bilmiyolarmı. nasıl anlamıyolar.dizi çok saçmalıyor artık.

şerif ve ilkay annelerinin adını bilmiyolarmı. nasıl anlamıyolar.dizi çok saçmalıyor artık.

ewt ya ne kadar saçmaladılar insan annesinin adını bilmezmi ben bunu gözden kaçırmışım valla..hem serif ilkaya göre büyükmüştü annesini hatırlamazmı??abarttılar..

evet şerif herşeyi hatırlıyor maşallah annesinin suretini hatırlamıyor adını bilmiyor
artık saçma oldu şerifi izlemiyorum çıkınca
sonrada önemli olayları kaçırıyorun:KK1:

ya bakarmısınız sinan'a ne kadar piskopat çıktı.
takıverdi bıçağı yaşar'a
inşallah bütün kervanlı ailesinin köküne kibrit suyu döker.
hatta sıra Mehtap'a da gelir belki.

ben bu sinanı pek bi sevdim
nazlınında saçını başını yolsaydı keşke hemen bıraktı:mymeka::mymeka:

Ali yani Osman Karakoç ece erkenle röportaj yapmış sabah seyrettim
onu bu adama benzettiler.
entourage dizisinde vincent karakteri

images

ya menekşe yani emineyle onu kurtaran adam var ya onla karı koca numarası yaptığı ay keşke ikisi arasında ciddi bi aşk başlasa ne güzel olur emınede sevilmeye layık ikisi çok yakışıyo ya

ya menekşe yani emineyle onu kurtaran adam var ya onla karı koca numarası yaptığı ay keşke ikisi arasında ciddi bi aşk başlasa ne güzel olur emınede sevilmeye layık ikisi çok yakışıyo ya

bence emine her şeyi öğrendiğinde yine şerifin kollarına koşar zavallı emine dünyaya sanki annelik yapmak için gelmiş özgüre annelik kenanın çocuğuna annelik

İlkay o elbiseleri nerden buluyor.ortaçağ stili tuhaf modeller kolları falan.

bi de emine nin yeni saçı peruk deilmiş.dipleri çıkmıştı

bence emine her şeyi öğrendiğinde yine şerifin kollarına koşar zavallı emine dünyaya sanki annelik yapmak için gelmiş özgüre annelik kenanın çocuğuna annelik

EMİNE ÇOK SAF YA ŞERİF ALDATTI EVLİYKEN EMINEYE NELER YAPTI EMINE HALA ORDA KALDI BENCEDE ŞERİFE DÖNER alsanaalsanasmile

rahmetli Zuhal teyzeyle Hikmet Amca evli falan deilmiş önceden ya:
kadın ölmeden önce söyledi de anladık.
sadece Hikmet amcanın kızını evlatlık almış.
Hikmet kendi vermiş karısını ağlata ağlata. ne kalpsizmişin be hikmet amca.
yakında anneleri de diziye girer.yeni bir karakter:)

X