Unutma Beni - Fox Tv

bu kız her açtığımda yeni birşeyi hatırlayıp, farklı birini unutuyor.. gel-git akıllı oldu kız iyice sempatiksalakcinni

birde her unuttuğunda yeni birine aşık oluyor hemende evlilik planları kuruluyor..ilkay evlenip çoluk çocuğa karışsada bizde rahatlasak..

birde her unuttuğunda yeni birine aşık oluyor hemende evlilik planları kuruluyor..ilkay evlenip çoluk çocuğa karışsada bizde rahatlasak..

ay evet, geçen ay Emineyi sen öldürdün diye abisinin üstüne yürüyordu, dün de Eminenin öldüğünü öğrenip sinir krizi geçirdi sempatiksalakcinni dizi geri geri gidiyor sempatiksalakcinni çocuğu olsa bıraktığı yeri unutur bu kaydirigubbakcemile3

yarın ki bölümü merak ediyorum yani.şerifle emine istanbula gidecekler sanırım ama yine bir şeyler olur göremezler birbirlerini
kesin yani:KK1:

kızlar vya ben kaçırdım li ve çiğdem niye birlikte oldularşakkıdı
ali hani ilkayı seviyor ve aşıktı nasıl başka kadına gitti...:uhm:
ah bu erkekler hiç rahat durmuyor:mymeka::mymeka:

kızlar vya ben kaçırdım li ve çiğdem niye birlikte oldularşakkıdı
ali hani ilkayı seviyor ve aşıktı nasıl başka kadına gitti...:uhm:
ah bu erkekler hiç rahat durmuyor:mymeka::mymeka:

Hap içti Ali bir anlığına herseyi unuttu içkiyi içincede yattı Çiğdemle
Bu hapları merak ediyorum hap içiyorlar geçmişi unutuyorlar hap içiyorlar geçmişi hatırlıyorlar :KK1:
Bazen sinir oluyorum diziye saçmalığın daniskası yerimseniben

Bu hapları merak ediyorum hap içiyorlar geçmişi unutuyorlar hap içiyorlar geçmişi hatırlıyorlar :KK1:

hahakaydirigubbakcemile3:KK1: çok güldüm ya.süpersin sırnaşık şey

İnsanın psikolojisini bozan bir dizi olmuş iyice.
Eskiden bakardık annemle sonra devamlı kötü olaylar olmaya başladı.
İzlemiyorum artık.

emine inkar etti ben menekşeyim diyip durdu.
ne saçmalık yaa sesi aynı yüzü aynı sadece saç şekli değişikti kimi kandırıyolarsa

yine o kadarı da oldu ya sevindirici bişi.ben bi an şerif sadece aaa emineye ne kadar benziyo diyip peşine düşmeyeceğini sanmıştım :)))buna da şükür.çok saçmalamaya başladılar.

yine o kadarı da oldu ya sevindirici bişi.ben bi an şerif sadece aaa emineye ne kadar benziyo diyip peşine düşmeyeceğini sanmıştım :)))buna da şükür.çok saçmalamaya başladılar.

evet bende izlerken şaşırdım.sanki koskoca ankarada adam kalmadı bula bula şerifi buldu şansa bak.
şu çiğdemin anasıda bi iyileşemedi gitti kaç bölümdür hastane odasında.anasıda taş gibi hiç bişeyi yok.
diyabet teyzeyle hikmette mehtabı nasıl kabul ettiler kızımda kızım.
şerifte hergün ağlıyo eminede emine.
bide nazlıyla rauf kedi köpek gibiydiler nasılda iyi olmuş araları.

evet bende izlerken şaşırdım.sanki koskoca ankarada adam kalmadı bula bula şerifi buldu şansa bak.
şu çiğdemin anasıda bi iyileşemedi gitti kaç bölümdür hastane odasında.anasıda taş gibi hiç bişeyi yok.
diyabet teyzeyle hikmette mehtabı nasıl kabul ettiler kızımda kızım.
şerifte hergün ağlıyo eminede emine.
bide nazlıyla rauf kedi köpek gibiydiler nasılda iyi olmuş araları.

bence de başka adam kalmadı bula bula şerifi buldu.ama bişi söyliyim mi böyle tesadüflerde oluyo hayatta olmuyo deil.amcamların komşusu vardı yıllarca baba_kız birbirinden habersiz aynı binada oturdular :))
mehtabın sonu geliyo yavaş yavaş.tabi yine bişey olup da cd de bi pürüz çıkmazsa...yurtdışından sağ sağlim gelir inşallah :)
ya bu raufla asunun arasında şk yaşanacak gibi geliyo bana...

bence de başka adam kalmadı bula bula şerifi buldu.ama bişi söyliyim mi böyle tesadüflerde oluyo hayatta olmuyo deil.amcamların komşusu vardı yıllarca baba_kız birbirinden habersiz aynı binada oturdular :))
mehtabın sonu geliyo yavaş yavaş.tabi yine bişey olup da cd de bi pürüz çıkmazsa...yurtdışından sağ sağlim gelir inşallah :)
ya bu raufla asunun arasında şk yaşanacak gibi geliyo bana...

cd istanbula gidecekti yurt dışınamı çıkardılar
bencede raufla asu arasında bişeyler olabilir zaten kimin eli kimin cebinde.
asu yavuz tuğçe levent.

cd istanbula gidecekti yurt dışınamı çıkardılar
bencede raufla asu arasında bişeyler olabilir zaten kimin eli kimin cebinde.
asu yavuz tuğçe levent.

evet kenan istanbula yolladı.ama orda da yapmamışlar.o yüzden yurtdışına gittti...
kesin olacak bence.ama olursada adalat hanımı düşünemiyorum :))))

X