Unutma Beni - Fox Tv

kızlar dizideki borisle eminenin gerçek hayatta karı koca olduğunu biliyor muydunuz??ben yeni öğrendim çok şaşırdım.

kızlar dizideki borisle eminenin gerçek hayatta karı koca olduğunu biliyor muydunuz??ben yeni öğrendim çok şaşırdım.

:1shok:neeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyy :1shok::1shok: ay inanmiyorum sok oldum resmennnnn :1shok:
emine demisken saclar fln degisince hic gzl olmadi bence yaa, eski hali ne kadar güzeldi siyah saclarla
boris ilkay olayi bitti simdide cigdem ali basladi ay ne garip bi dizi kim kimle belli dgeil sempatiksalakcinni cidden sacmalamakta rekor kiriyo bu dizi yaaa iyice abarttilar
ay bu arada sok sok sokkk emine sonunda kaseti gördü, hayret senaaristler nasil olurda böyle bisey yaparlar uzattikca uzatirlardi kaydirigubbakcemile3

kızlar bu emine evine dönmüyo anladım tmm
herkes onu öldü biliyor
neden millete acı çektiriyorki bbu eminee anlamadım bi türlü
bu arada yeni denk geldide bakyıorum diziyi

kızlar bu emine evine dönmüyo anladım tmm
herkes onu öldü biliyor
neden millete acı çektiriyorki bbu eminee anlamadım bi türlü
bu arada yeni denk geldide bakyıorum diziyi

emine evine dönecekti ailem merak eder üzülmesinler dedi eve gitti evde şerifle mehtabın nikah davetiyelerini buldu.nikah salonuna gitti evlenırken gördu onları.bunun üzerine eve dönmekten vazgeçti.çünkü eminenın ölüm haberini alalı daha 3 gun olmuştu emiene nıkahta görunce ailesini kımse benı sevmıyor ölüm haberımı alır almaz evlenmışler dıye kızdı ve gitmiyor eve.
şerifle mehtabın kım olduğunu bılmıyorsan onuda anlatırım...

eminenin evindeki cd'de ne vardı.dünkü bölümdeydi sanırım.çocuk emineye gösteriyor davetiyenin yanındaydı falan diye.ondan sonrasını izleyemedim.merak ettim ya.ne vardı c^'de yoksa şaziye'nin ölüm anı mı?
Ne?

eminenin evindeki cd'de ne vardı.dünkü bölümdeydi sanırım.çocuk emineye gösteriyor davetiyenin yanındaydı falan diye.ondan sonrasını izleyemedim.merak ettim ya.ne vardı c^'de yoksa şaziye'nin ölüm anı mı?
Ne?

evet şaziyenin balkondan düşme anı vardı.mehtap ittiya balkondan o görüntüler vardı.eminede izledi bugün bakalım neler olacak.

emine evine dönecekti ailem merak eder üzülmesinler dedi eve gitti evde şerifle mehtabın nikah davetiyelerini buldu.nikah salonuna gitti evlenırken gördu onları.bunun üzerine eve dönmekten vazgeçti.çünkü eminenın ölüm haberini alalı daha 3 gun olmuştu emiene nıkahta görunce ailesini kımse benı sevmıyor ölüm haberımı alır almaz evlenmışler dıye kızdı ve gitmiyor eve.

yok şerifle mehtbı biliyorum
diziye geçen yılda bakardım ara ara
ordan aşinayım herkese ama emine neden dönmedi onu anlamamıştım
tşkler cnm a.s.

evet şaziyenin balkondan düşme anı vardı.mehtap ittiya balkondan o görüntüler vardı.eminede izledi bugün bakalım neler olacak.

ha öyle mi?iyi o zaman ya.dizi ilerlesin biraz?olan mehtaba olcak yine muzo yine masumakannehir
of off doğru dürüst bi şekilde yürüsün bu dizi ya

hastaneden cikinca gidiyodu ama kenan emineye ölmeidgini anlarlarsa seni kaciranlar yine kacirir saklanman lazim dedi o yüzden gitmedi sonra dedigin gibi oldua.s
bide eminenin serife aldigi bütün seyler cöpteydi mehtap atmisti cöpe emine serif nasil atarsin bunlari fln diye baya üzüldü, ondan sonra tamamiyle menekse olmaya karar verdi

bulancak28 .!.:
ha öyle mi?iyi o zaman ya.dizi ilerlesin biraz?olan mehtaba olcak yine muzo yine masum akannehir
of off doğru dürüst bi şekilde yürüsün bu dizi ya
ohoo ne mehtapa bisi olmasi cnm ya kasetin tümünü izleyemediler, kenan kaseti istanbula yolladi baktirmak icin eger kaset calismazsa herzamanki gibi yine mehtapla muzaffere bisi olmaz
ya bide kasette saziye muzaffer ve mehtapla konusmalarinida cekmisti acaba muzo o bölümleri kesmis mi :uhm:

şerifte hep salya sümük ağlayıp duruyo emineye,
muzo kendini yakmamak için kesmiş olabilir o bölümleri bence.ama cd yi okumadı takılıp kalıyodu.
ayyy hele ilkay.sinir oldum iyice.onun aklı hangi ara geri geldiki kafasını taşa vurmuştu ali den kaçarken acaba ozamanmı?
şu borisle nazlıda sonunda karşılaştıracaklarmış çiğdemi babasıyla ilk defa iyilik yapacaklar.
şahin mehtabın resmini görse tanımazmı pavyonda çalışıp çalışmadığını çünkü eminenin kaçırıldığı pavyonda boy boy resimleri vardı mehtabın adıda sevtap diye yazıyodu.

evet kesmis olabilir ama saziye düstükten sonra mehtap yerde aglarken muzo onun yaninda oldugu sahneyi kendi laptopundan izliyodu bilmiyorumkismile
boris ilkayi kacirdi cigdemle ali yattiktan sonra hipnozla boris hayatina girdigi andan itibaren olanlari unutturdu aliyi geri hatirlamasini sagladi
cigdemle babasini iyilik yapmak icin karsilastirmiyolarki, nazli cigdem yani ilkayin kizkardesinin ve alinin yattigini ortaya cikarsin ve ilkayla ali kavusamasinlar diye karsilastircak onlari, intikam aliyo güya
evet belkide tanir kenan emineye baya yardim etcek bundan sonra birazda ipler eminenin elinde olcakmis gibime geliyo

Uzun zamandır izlemiyorum bu diziyi, eskiden sadece saçmalıyorlardı şimdi iyice uçmuşlar. Senaryoyu yazmadan önce ne içiyorlarsa artık. -tatlicadiarzu- Hafıza denen şey lego sanki, 5 dakikada istediğin parçayı tak çıkar. Dizi iyice dram-bilim kurgu olmuş. delikafadulden

Uzun zamandır izlemiyorum bu diziyi, eskiden sadece saçmalıyorlardı şimdi iyice uçmuşlar. Senaryoyu yazmadan önce ne içiyorlarsa artık. -tatlicadiarzu- Hafıza denen şey lego sanki, 5 dakikada istediğin parçayı tak çıkar. Dizi iyice dram-bilim kurgu olmuş. delikafadulden

haklısın senaryo yazmaya başlamadan önce bir kaç kadeh içip kafalar kıyak olunca yazmaya başlıyorlar sanırım zira bu dizidekiler ayık kafayla ortaya çıkacak şeyler değil..şu lego olayınada bayıldım çok güldüm sağol güldürdün beniolumunekankayizsmiledelikafadulden

bu kız her açtığımda yeni birşeyi hatırlayıp, farklı birini unutuyor.. gel-git akıllı oldu kız iyice sempatiksalakcinni

X