Unutma Beni - Fox Tv

berracığım , senin kadar ballandırarak ve yorum katarak anlatamıyorum, o yetenek yok bende ama idare edersin artık canım...

canmm benmm şaka yapıosun dimii :KK70: o kadar güzel anlatmşssn kii ellerin dert görmesin, ben de bugun izlerken kafam karışmıştı zaferle ilgili filan şmdi her bi şey yerli yerine oturduu allah razı olsun ipekciim bitanemsiin yaa alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ya bende bugun ızleyemedım ıns ozet gecen olur
yanlısmı anladım rauf la ılkay bıgecemı gecırecek

Hiç merak etme fıstık :)

Bak şmdii bu zafer gömnleğini filan yıkatıp ütületti mehtaba soraa evden çıkmya hazırlanırken, neden bir odanın kapalı olduğuna kafayı taktı. Evin altını üstüne getirdi en sonunda fortmantoda buluverdi anahtarı eee anacım herifin boyu uzuun tabi bir çalımda aldı anahtarı soktu cebine sonraa gidiomuş gibi yaptı :KK70:

Bu sırada tabi mehtap da gözledi perdenn arkasından zafern gidişini, sora telefonuna baktı şerif 50 kere aramş mesajlar bırakmş "mehtap nerdesn seni çok merak ettm" filan falan, en sonncu mesajda da "özgür sana gelcek nerdesn" diyodu. Şerifi aradı ama şerfiffin telfonu kapalıydı mehtap da tabana kuvvet şeker halalara gitti. Çünkü eğer özgür gelirse zaferi görecek, bu adam kim bizim evmzde ne işi var fgibi sorular sorup şerifin de bunu öğrenmesini sağlayabilrdi.

Gitti şeker halalara herşeyi çarpıta çarpıta anlattı yok şerfiten yardm istedm o da kabul etmedi gibisinden. Emine ve şeker halann da içi rahat etti.

Sonracıma mehtabn gittiğini farkedince zafer geldi eve özgürün odasına girdi, mehtapla özgürün bebeklk fotosunu gördü: Aynen şoyle dedi koptmm "Ulan şmdi bu karı özgürün anasıysa, öbür hanım nesi" Sonracıma mehtap geldi ama tabi zafer saklandı, şerifle konuşuodu o sırada mehtap. İşte şmdi anlatamam gibilerden bişi soyledi şerife, şerif de dedi ki hep benm yüzümden gelio başına böyle işler, eminedn boşanırsam bunlar kalmaz gibi bişiy derken mehtap susturdu onu hayır şerf olmaz dedi.

Ali işçilerin parasını dağıtmak için şantiyelerden birine gitti. Meğer bizim öküs rauf işçilerin parasından çalıp yiyomuş ay nası sinirlerimi hop hop ettirdi öğlen vakti sinirr oldumm anam bu herif bildiğin öküss mal mal :eek:klava: Sonracıma rauf öküsü de bastırdı parayı çıktı tabi, arabaya uyuşturucu koyanı polisten önce sen bulucaksn yaşar dedi ve görüntüleri izlemeye başladı yaşar ve güvnlk görevlisi. Rauf da alinn yüklü miktar bir parayı çektiğini öğrennce kıyameti kopardı şantiyeye gitti hemen alinin arkasından..

Kızlarr yaa orayı görmelydinizzz haa süperdii, rauf ali bir dövüşmüşler allaah allaaah hihoyyyt önce rauf alinnn ağzını burnnunu dağıttı alnn burnu kanadı, rauf da yedi bi kaç yumruk ama bişi olmadı eee adam öküss yanii insan deil kii yerimseniben

İlkay aliyi aradı elinde o silah varken içim rahat deil filan dedi. Ali de dedi ki ilkay şmdi hiç sırası deil ve kapattı telefonu. İlkay b,işiyler ters gidio dedi ve şirkete gitti. Denzle konuştu ali burda mı dedi yooo, peki rauf?? O da hemen ali beyn arkasndan çıktı şantiyeye gttiler filan falan.

Deniz de şantiyenn adresini verdi allah razı olsuun ilkay şantiyeye gitti.

Kavga ettiklerini gördü yeteeer dedi ikisi de birbriine silah çekmştii. İlkayı dinlemediler, ilkay da inşaatın kenarına gitti silahları bırakın yoksa atarım kendimi dedi :roflol::roflol::roflol: ay orda dedim kii aman allah aşkına at kendinii bitsin bu saçmlaıklar :KK70:

ama tabi diziii iştee rauf tamam dedi silahı beline koydu ali de ole, sonra aliyle ilkay brbrlerine sarıldılar, rauf bir morarmşş bir morarrmşş anlatamaam size o surat ifadesinii ohhhh sefaam olsuuun zemuszemus

o sırada raufun telfnu çaldı arayan yaşardı dedi ki abi uyşturuduyu koyan ali deil ilkay hanmmşş rauf ikinci morartııı laelaelaelaelae

aliye ilkay çok kzıdı sen hiç beni sevmiosun insan sevdiğine bunu yapar mı çok koktum dedi. Ali de dediki ilkay seni çok seviorm o nası söz aşkım, sadece ailemi korumaya çalışıoruum.Senin korumaktan anladığın bu mu ali? Ölmek ya da öldürmek mi filan falan sonra çekti gitti haspaa, bizim ali oğlan da kaldı ole dımdızlak

yaşarla rauf beraber izlediler görüntüleri rauf dedi ki "demek ilkay hanm arabama uyşturucu koyacak kadar çok seviomş aliyi"

sonra ilkay geldi raufun evinn önüne "aliyi rahat bırakacksın ve isteediğin bir geceyi alacaksın"

Geleliim benm yorumuma kızlar bence ilkay bi oyun yapıoo çünküü rauf salak deil oyle bişi olsa kesin ve kesin o geceyi videoya alır bu öküss ilkayn başı daha da beter bi hale gelr. Nermn hanıma haber verp bi kumpas ypçaklar gibime gelioo alkisalkisalkis

salak ilkay...şimdi ondan da hamiş kalır olay ömre bedele döner :))))

huhahaha ay sende benden çok yaşıycan meliisss :roflol:

hakkat bu diziler hep birbirinn ardı aynı gidio hee ömre bedelle deniz yıldızınn karıştrrsak karşımıza unutma beni çııkıo çok enteresan deniz yıldızındaki melih, unutma benideki raufun bir jenerasyon sonrası gibi puhahahha :roflol:

ordaki banu da bizim nazlı karakteri, aynı dizileri ısıtıp ısıtıp önümğüze koyuyuolar biz de süzgeçsiz seyirici edasıyla her birine balıklama dalıooss ne yazık ki :tomato:

:KK70:::KK70::KK70:: bugün neler olcak bilemiyorum.facebook ta oylama yapılıyor.ilkay raufla tek gece yaşasın mı yaşamasın mı diye :)) iyice zıvanadan çıktı o uyus ilkay..nasıl örnek oluyorlar yaa...yahu durduk yere gitti ,tamam dedi teklifine...

bugün izleyemiyorum.anlatırsınız artık..

gitti raufun yanına ama dinleme cihazı var yanında
nermin diger odada dinleyip hayıt edicek konusmalarını
ilkayda dag evinde olanları itiraf ettiricek
ama rauf bişi yapıcak gibi geliyo bana

Binbir gece dizisinden sonra da bu bir gece hikayesi moda oldu, biri oğlunun tedavisi için, biri kocasını öldürmesinler diye, şimdi de ilkay...Senaristler birbirlerinden kopya çekmeye başladılar artık.Yaratıcılık sıfır....

kızlar ben anlamadım şimdi neler oldu bu bölüm?? Tüüh izleyemedim pof derslerr aman yhaa :çok üzgünüm:

nerminin kafası çalışır o bulur yine bişiyler iişşaallaah

suat karausta (yaşar)
s783657529_7193.jpg

Son düzenleme:
buyrun taner rumelii hayranları :smiley-cool:

image705ig8.jpg

n5348941922142648009yc0.jpg

n534894192182360180zp4.jpg

47459125gi0.jpg

image914da8.jpg

image916yl8.jpg

856ohkl65wl2.png

986gdte412yb9.png

image990kz0.jpg

image052gi7.jpg

özel mesajla avatar isteyenler olmuştu taner rumeli için :) buyrunuzz

9709gh1hv44ln4da0dc9.jpg

9709gh1hj1pt3kg4ln4da0ow1.jpg

9709gh1hv45j1pt3kg4ln4daf2.jpg

hakkaten ilkay uyuz ya ilk baslarda seviyordum da şimdi bi kaşık suda boğasım geliyor kızı
orda burda önüme cıkarsa dövcem

ya bugunde guzel bı bolum cıktı karsımıza .....
ılkay cok aptal yaa tavırları cok sacma....alı nesını begenıyosa artık......
alıyle nazlı arasında bı etkılenme var sankı son bolumlerde

ay nluurr biri anlatsıın kızlarr izleyemedm ben :KK43: ama yarın evdeyim izleyebileceğim yarın da ben anlatırım çok merak ettm ne körü ne sakatı ay eski türk filmi gibi naman nallahm kör oldum ben :icecream:

ay nluurr biri anlatsıın kızlarr izleyemedm ben :KK43: ama yarın evdeyim izleyebileceğim yarın da ben anlatırım çok merak ettm ne körü ne sakatı ay eski türk filmi gibi naman nallahm kör oldum ben :icecream:

canım vala son anını göremedim ama ,annemlere gittim pek de anlamadım ama..anladığım kadarıyla aktarayım..:)

ilkay ile nermin ona mikrofon takıp sözüm ona raufun sesini dinleyip nerminle iş birliği yaptı..tabi rauf dayanamadı habire ilkaya dokununca mikrofonu gördü ,ilkaya saldırır gibi yaptı :)) ilkay uyusu da sprey sıktı sonra rauf yanlışlıkla bıçağa dokundu :KK66: bıçaklandı ama ilkay ben yaptım dedi ..hehehheh iyice saçma anlattım sanırım .ama napayım dizi saçmalıklarla doluydu..:KK70:::KK70::KK70:

nerminin yanına emoş da geldi tabii ..ay bunlar bir de karşılıklı dairedeydiler..hehehehe :))

tuçeee de yavızaa yumruk atttı :))) birbirine girdi onlar da bıçaklandılar :KK70::KK70:::KK70::KK70:: dermişim :))) yavız tuçeye bağırınca tuçe tokatladı ,ağladı falan ,yavız çok üzerine gitti ama kızın..hakaretler etti ,yok manken olursan bişileri yaparmışsın vs..tuçenin de ağrına gittii :KK70:::KK70::KK70:

mehtap ise bişilerin peşinde..sanırım mehtap pavyonda çalışıyor ya da o adam pazarlıyor kadını..ne bilim böleee annemin de konuşmalarından diziden pek bişi anlamadım :)) çorba oldu temelli ..:KK70: öle işteeeeeeeee..yarın anlarsın zaten kaplumbağa hızıyla sürdüğü için bişi kaçırmadın..öptüm..

ayy salak ilkay yakalandı demekki....
ben de bugun izleyemedim ama artık cok saçmaladı gercekten..... bir mikrofon u bile saklayamıyor..
ayrıca bir dizide ne zaman bıçaklanma sahnesi olsa,
masum olan kişi bıçagı eline alır... ya biz bile ögrendik parmak izi olmasın dokunmayın şuna......

X