Unutma Beni - Fox Tv

ayy söylemeyii unuttum: bu şeker hala habire emineye lokum ceviz filan yedirirken diyo ya "aç kızım ağzını aç güç olsun kuvvet olsun" :KK70: ben orda kopuyorum yaaa :KK70:

bu dizi ne olmuş böyle yaaa kafamçokkarıştı

işler biraz karıştı buzdevri yaa vala karışık karmaşuk ilerlios ne diyiim, nazlı perişan ipek bebek babaannesinde nazlının anası yok (acep turneye filan mı gitti) delikafadulden

sonracıma emine çocuk gibi, şerif hepten sapıttı. Yaşar halaa bekar laelaelaelaelae

asu yavuzdan vazgeçtii levente kanca atmaya çalışıooo

levent desen her gün orda burda sabahlıooo

hikmet baba şeker hala barbaros bildiğin gibii sırnaşık şey

nazan şirketteki işleri biraktı oğlunun evini temizliooo delikafadulden raufun hiç sesi çıkmıooo :roflol:

amaaaan senaryo hepten sapıttı bu ne biçim iş

ilkay desen zencileşti (solaryumdan sonra) :eek:klava: iğrençtii tiksinç olduu yanii ne diyiim

asu eskiden daha güzeldi o da salak solaryuma girenlerden, vala bi nazlı bi de nazan güzel gerisi beş para etmezz :dilcikar:

ohaya mehtapta emoşla şerifin gittiği restoranda oha dedim yani saçmalık ya
emoşda dört köşe safım

kızlar ya şerif emineden
ayrılmakmı istiyor
niye böyle yapıyor.
bunların arasında özel şeyler olmadı galiba
ondanmı böyle yapıyor çözemedim.

bence emine bu sefer yatar şerifle ama bu seferde şerifistemezse aho falan olurum artıkkaçan kovalanan durumları

vala emoşun işi zor ..adam mehtap ı kötü kadın diye ilan ederken yattı kalktı ..mehtap da birden iyi mağdur kadın oluverdi..emoş un o kadar tavizlerine yazık oldu..ee hani mehtap şerifii değil de özgürü istiyordu ? özgür ün yerinde yeller esiyor...

ee naparsın erkek işte tek bildiği o .D:KK70:::KK70:

vala emoşun işi zor ..adam mehtap ı kötü kadın diye ilan ederken yattı kalktı ..mehtap da birden iyi mağdur kadın oluverdi..emoş un o kadar tavizlerine yazık oldu..ee hani mehtap şerifii değil de özgürü istiyordu ? özgür ün yerinde yeller esiyor...

ee naparsın erkek işte tek bildiği o .D:KK70:::KK70:

:roflol::roflol:haklısın valla canım,sarhoş ayağıyla gitti hemen kadına emineyle fanfini yapamıyorum diye nasılsa mehtap hazırda bekliyo:)
bu arada ilkay ne öyle sabah kalkıyo kuafördn çıkma saçlarla falan biri galiba bu kıza biraz süslen bak kendine filan dedi malum dizinin en paspalıydı hatun şimdi bu hale geldi ama ne yapsan boş ilkayı boya kutusunada atsan bişey değişmiyo malesef:)

:roflol::roflol:haklısın valla canım,sarhoş ayağıyla gitti hemen kadına emineyle fanfini yapamıyorum diye nasılsa mehtap hazırda bekliyo:)
bu arada ilkay ne öyle sabah kalkıyo kuafördn çıkma saçlarla falan biri galiba bu kıza biraz süslen bak kendine filan dedi malum dizinin en paspalıydı hatun şimdi bu hale geldi ama ne yapsan boş ilkayı boya kutusunada atsan bişey değişmiyo malesef:)
dimi ilkay boyanıyor son iki bölümdür..ama ilkay aynı uyus işte ne yaparsa yapsın fıssssssssss o kız..

kızlar özet geçermisinizopuyorumnanaktan

gülüm naber ..anlatam sana kısaca..

bugün şerifin doğumgünüydü..emineyi dışarıya yemeğe götürdü şerif ,tabi emoş seviniyor hani buzlar eriyor diye ..ama hala ayrı yatıorlar kız buna dahi seviniyor çünkü evinde yatıyor en nihayetinde..nese yemekte mehtap ile karşılaşıyor ama çaktırmadan emoşun görmemesiyle mehtap gidiyor..

bu arada raufcuum da ilkaydan ipek i alıp nazana götürüyor.çünkü nazlı kızını özlemiş ve görmek istemiştir...giidyor ve görüp evine gidiyor nazlı..rauf da tekrar ipek i alıp aliye götürüyor..olay bu.

ama en can alıcı kısmı ise...emoş ile şerif yemekten gelince evde konuştuklarıydı bence...emoş şerif hapisteyken tek hediyesi varmış o da yanında olmak...ve başını yaslayıp şerife türkü yakmasıydı :KK70:

güzeldi aslında...yavız ile leventin çocuk sohbetleriyle devam etti tabe onları atlıyorum...

bide pijomasını değiştirmiş sonunda oneydi ya içine 2 tane daha ilkay girerdi delikafadulden

X