Unutma Beni - Fox Tv

ılkay da pek saf anacım beya. hep tuzağa düşüyor, biliyorum havasına yat eve gelince sor hesabını Ali'ye.illa şu Nazlı'yı sevindircek allahım ya.

kızlar çatırt diye çatlycam bugn bowlinge gittik bizim tayfayla :KK70: kusura bakmayın unutma beniyi izleyemedğim biri anlatsın noluuu

bi de yarın benm yüksek lisans derslerim başlıoo pofff yaa artık p.tesi ve çarşamba izleyemycemm :'(

(nermn nazan rauf cephesinde neler yaşandı) :KK70:

kızlar çatırt diye çatlycam bugn bowlinge gittik bizim tayfayla :KK70: kusura bakmayın unutma beniyi izleyemedğim biri anlatsın noluuu

bi de yarın benm yüksek lisans derslerim başlıoo pofff yaa artık p.tesi ve çarşamba izleyemycemm :'(

(nermn nazan rauf cephesinde neler yaşandı) :KK70:

aslında fazla bişey olmadı
nermin yok gözükmüyor nermin rauf ile ilakyın peşine adam takmış...ilkayın peşine adam niye taktı anlamadım...rauf da nerminin peşine adam taktı....şerif eminenin yanında uyudu...ali kızının kimliğini çıkardı...aliyle nazlı bara gitti o sırada ilkay ali yi aradı nazlı telefonu açtı yapacağını yaptı yine nazlı...başka ne oldu şerifle mehtap yine aynı konuşup duruyorlar....biraz karışık oldu kusura bakma

aslında fazla bişey olmadı
nermin yok gözükmüyor nermin rauf ile ilakyın peşine adam takmış...ilkayın peşine adam niye taktı anlamadım...rauf da nerminin peşine adam taktı....şerif eminenin yanında uyudu...ali kızının kimliğini çıkardı...aliyle nazlı bara gitti o sırada ilkay ali yi aradı nazlı telefonu açtı yapacağını yaptı yine nazlı...başka ne oldu şerifle mehtap yine aynı konuşup duruyorlar....biraz karışık oldu kusura bakma

bozocum bebeimsiiinn saol vala =) alla alla yalan rüzgarına döndü bu iş arapsaçı mübarek :eek:lmaz:

nermin dedektife gitti işte dedi kii "ilkay ve raufu takip et birbirleryle görüntülenmeleri benm için çok önemli (nazanın rauftan vazgeçmesi için yapıo bunu" yerimseniben

ama benm anlamadığm rauf niye nerminn peşine adam taktı ki puhahahaha :roflol:

allahümme salli alaa... şutarafagitti

rauf nerminin nere gittiğini bilmioo kiii nasıl adam takcak allah aşkına :KK70: hayy allam yaa

şerif yavaş ayavaş yaptıklarından pişmnlık duymaya başladı oohh beter ol :kızgın:

kim kime dum duma kafamçokkarıştı süprizzzzz

bu aralar rauf ilkay la uğraşmayı bıraktı fırtına öncesi sessizlik gibikaydirigubbakcemile3

nermin istanbulda arkadaşının yanındaymış resimlerini getrdi raufun adamı

hasbinallaah =) ya nasıl da buldular hemen, bak sen allahın işine :KK70:

ayy bozocum kuzucum bu rauf bi hinlik yapmasın nerminee eyvah eyvah bugun nerminin yerini öğrenen, yarın nerminin raufun peşine adam taktığını da öğrenir abboooo :'(

ayhh çok üzgünüm şuann yaa yine mi kötüler kazancakk ammaaaan senağlama

Kızlar yaaa bençee rauf kısa zamanda nerminin kendisinin peşine adam taktığını da öğrenir, bi de tel açar ilkaya bole bole nermn bizi takip ettirio dikkat et filan u heyecan da burda biter

raufun ipliğini pazara çıkarsa çıkarsa nermin çıkarır derken, olacak iş mi bu. Senaristler uyuyoo muuuu kötükedihüso

adam olun yetti gariii action forever :lepi
:

bu aralar rauf ilkay la uğraşmayı bıraktı fırtına öncesi sessizlik gibikaydirigubbakcemile3

saplantılı rauf yaa, ayh ne iğrençç bööö, bi kere ilkay başkasına ait artık sen daha ne diye istersin ki bu kızı demii :KK70:

hayır madem istiodun, kaçırıvermiştin ya geçen bölümde bi zahmet hallediverseydin o işi, ne o insanlığın mı tuttu rauf efendii :roflol:

ayy bu erkekleri anlamıorm anlamıorm anlamıorm delikafadulden

bi de kızlar rauf nermine aşıkmış ya hanii aslında diziye action gelmesi babında bu konu işlenebilir heee :KK70: ne dionuzzz misal nermn başka adamla görüntülense, rauf köpürse ayhh actionun allahııı

sonracıma tesadüf ya, ali öğrense önceleri raufun nermne olan aşkınıı (gençlik hevesi mi artık adı her neyse) abbbboooo yihuuuu huhuhuuuuuu delikafadulden

edepsizleştim mi ne kaydirigubbakcemile3

bence kızlar bu ali biraz kaypak bi tip
sanki nazlıya meyil edebilir gibi geliyo bana
nasıl olsa film dallasa döndü :KK70:

erkek milleti değil mi ali ile nazlı arasında olur bişeyle...şerif bile mehtap için neler diyordu adını bile ağzına almıyordu ne oldu sonunda mehtap a olan aşkı depreşti

eğer dediğiniz gibi ali tekrar nazli ya dönerse iyice saçmalamış olurlar...
ben izleyemiyorum yaa sizden okuyorum artık:KK43:

şu emine bu gidişle şerifi hepten mehtapa kaptırıcak anlatmadığı kimse kalmadı hakkaten kocasıyla şey yapamadığını ondan bundan akıl alacağına en iyisi haydar dümene gitsin bence

bence nerminde seviyordu raufu...kıskanıyor rauf nazan la ilgilenince

nerminle raufun bir konuşmaları vardı geçen bölümlerde hatırlayın: herkesi kendin gibi sanıyosun rauf, ben selahattini gerçekten çok sevdim. onun mertliğine dürüstlüğüne aşık oldum. Seni seçmediğim için nazanla cezalandırdın beni.

Rauf: Sen babamla parası için evlendin Nermin Hanım, ama beş parasız ortadasın işte.
Nermin: Kendini kandırıyorsun, seni seçmediğim için. Babanda olup sen de olmayan tek şeyin para olduğunu sanıyorsun

Tam o sırada nazlı gelmişti anne gömleğimi nereye koydun, sabah burdaydı diye yerimseniben

Yani bozocum rauf hakkaten sevilcek adam diil :roflol: Nermin de kaç bölümdür veremedi bi ağzının payını ayy şu dedektif bişiler yapsa artık ne hareketsiz bi dedktif yaa :roflol:

Ali bana da nazlıyla birlikte olcak yine gibi gelio :jeyyar: hainn miyim nee

dallas mı o da kim unutma beni varken delikafadulden

şu emine bu gidişle şerifi hepten mehtapa kaptırıcak anlatmadığı kimse kalmadı hakkaten kocasıyla şey yapamadığını ondan bundan akıl alacağına en iyisi haydar dümene gitsin bence

puhahha kafamçokkarıştı haydar dümen mii hiiiç gerek yok anacım nette bi dünya hap satılıoo eczanelrde de varmşş araştrdm az önce kaydirigubbakcemile3

eee alsın bakalım bi de onu denesin sırnaşık şey bunu psikologlar pek tasvip etmez ama napaaalım yani tedavi olcak diye beklerken adam mehtaba kaçıvercek :umursamaz:

Kızlar, rauf hani nerminin peşine adam taktı ya peki nerden icap etti bu?

Yani nazan mı dedi "rauf ablama ulaşamıyorum çok endişeleniyorum" filan şeklinde. Yoksa nazlı mı soledi "abi, annem gitti napıçam ben" edasında.

Yoksa raufun içine azcık insanlık kaçtı da babasının emanetine sahip çıkmaya mı karar verdi delikafadulden

Çünkü önceki bölümlerde nerminin yokluğu işlenmemişti ne nazlı ne nazan hiç biri telefon filan açmadı nermine :KK66:

ali zaten ilkayı sevmiyorduki ilkayın ona olan aşkına hayran kalmıştı bence
ilkay ona ilanı aşk ederken nazlıyı tercih edecek kadar ilkayı görmezden gelmişti
heleki o şerif pislik herif delikanlıdan geçinir atladı kadının kollarına namert nolcek
ama bakın demedi demeyin heran hepsinin çiftleri çapraz baglantı değişebilir filmin başından hatırlarsak
tuçe bile asunun sevgilisini kaptı
geniş bunlar genişşş :KK70:

X