Unutma Beni - Fox Tv

bugün ieyemedim şerifle mehtabı emoş görmedimi he şeker yüzünden emine dra gitti herke duydu ev müsait değilk emoşta sex kıyafet giyse şerif bak neler yapar

ayy kızlar berracım eline saglık ıyı yazmışsınız...

kızlar neler olmus neler... sormayın ben de anneme geldim misafir bayram bir bölüm bile izleyemedimki....

neler olmuşş demek şerifle mehtap yattı hee...

ayy özgür e kardeş gelirse şaşırmayalım o zaman... cocuga da salak emine bakar...
bence emine bu şerif i terk etsin... güzel kız ona koca mı yok :)

Rauf şimdi de Nazlı'nın bebeğini kullanarak Ali ile ılkay'ın arasını bozmaya uğraşacak gibi görünüyor.Bir insan nasıl bu kadar vicdansız olabilir? Küçücük bir bebeği bile kullanmaktan çekinmiyor.

poff yaa evet rüya gibi gösterdiler amaaa sonuçta emine iyi kız kalbi temiz ne diyosa çıkıyoo :KK70:

şerifle mehtap yattı ok ama rüyada diyo ya hani şerif mehtaba artık seni bırakmam canım filan:KK70: ben orda koptmm hiç de ole olmadı gerçekte şerif naaptim ben allahm diye söylendi durdu emineye çok acıyoo hayatta boşamaz emineyi ben soyliim :KK66:

rauf resmen kardeşini sattı yaa yuhlar olsun ona :mad: çok sinirlendim yavuza da ne diye nazlı ablanı bırakıp gidiosun kız zaten sarhoşş o şerefsizn teki de diyo "hadi güzelim seni eve götüreym" töbeee nası anne bu kadın adoşşlar daha iyi bakar nermn de nazana kızdı gitti kadın ne bilsin nazlnn kötü yola düşeceğini :'(

adi rauf herşeyi düşündü de nazlnn bu hallere düşleceğini nası düşünemedi. Bi de nasıl kardeşini levnte emanet edioo hayret doğrusu. levent başka bi kızla yatmaya gitti nazlıyı da kurtlar sofrasında bıraktı eee noolcak bu bölüm kim kurtarcak nazlıyıı ahh ahh

nazan raufa ters davrandı kızlar nermnn ani gidişii onu biraz sersemletti. Raufa bi daha yuh yaniii utanmadan yavuzun evine gelioo asılıo nazana o sırada yavuz ekmek almya gitmştii rauf tam öpecekti nazanı dudağından çat diye geldii yaa bole ohhhhhhhhh beter olsun raufcuk :KK70:

bu arada nermn aldı başını gittii nereye gitii bilmios ama dedktif tuttu rauf ve ilkayı gözetlemesi için.ıyi de yaptı bence kesin dedktf yaklalıycak bunları.

Acc to my opinion :KK70: yani bana göre olaylar şöyle gelişecek. Hatırlayın geçen bölüm ilkay bebeğin eve gelmesini istememeişti haklı olarak bebek deddiğin anasını yanında olcak felsefesi... Şimdii rauf da biliyo ilkayn bebeği istemdeiğini. Ali bebeği alıp eve getircek bebekle adoş ilgilencek bu bi süre sonra ilkayın sinirine dokuncak kendi de doğuramıyo ya üzülcek hep. Adoş da bi çocuk doğuramadın triplerine girecek. Aliyle ilkayı uykusuz geceler saracak. Bi süre sonra işte bunların ilşkisi bozulmaya başlayacak bu da raufun işine gelecek. Kimse kusura bakmasın ipek,i nazlının umrunda deil hiç üzülmüorum o kadına valaa...

Meliss kızz hani diyodum ya mehtaba o... diyo asıl o... nazlı çıktı iyi mi :KK70:

Mehtap şerifi elde etmeye uğraşa dursun, şerif emineyi boşamaz kıyamaz ona :KK43:

kızlar bu ali nasıl aldı ki bebeği yaw misal şimdi bu nazlı emniyete gitse çocuğumu aldılar benden dese noolurr?? Hmen soyliim emniyet aliyi alır nezarete tıkar çocuğun daha nüfus cuzdanı yok.

ya of nazlıya çok acıdım ya zavallı mafoldumben hep ilkay uyuzunun yüzünden o hallere geldi çok seviyo nazlı aliyi ve kıskanıyo ya

ilkay'a yazık ya o durumda kimsenin olmasını istemezdim.Düşünsenize yeni evlisiniz evliliğinizin en güzel günleri eşinizin eski karısından olan bebeğine bakmak zorundasınız.Hani bebek büyük olsa 4-5 yaşlarında neysede tam sevişcekler mesela bebek zırlıyo :KK70: :KK70:

emineninde her dediği çıkıyo çok iyi kız da yüzü gülmedi yalnız:çok üzgünüm: emine şerifle beraber olsaydı bile yine aldatılırdı erkeklere yaranılmaz :mymeka:öyle olsaydı beraber olabilenler aldatılmazdı.bu şerife çoooooook gıcık oluyorum yaa:eek:klava:

ilkay'a yazık ya o durumda kimsenin olmasını istemezdim.Düşünsenize yeni evlisiniz evliliğinizin en güzel günleri eşinizin eski karısından olan bebeğine bakmak zorundasınız.Hani bebek büyük olsa 4-5 yaşlarında neysede tam sevişcekler mesela bebek zırlıyo :KK70: :KK70:

ıyy ben ilkaya hiç acımıyorum valla iyi oluyo dizinin sonuda böyle bitsin aliyle ayrılsınlarkötükedihüso bi türlü sevemedim o kızı:dilcikar:

şeriflede mehtap birleşsin çokmu kötüyüm acaba:uhm:kafamçokkarıştı

eminede gitsin barbarosla evlensin daha iyi olmazmızemuszemus

bu arada nermn aldı başını gittii nereye gitii bilmios ama dedktif tuttu rauf ve ilkayı gözetlemesi için.İyi de yaptı bence kesin dedktf yaklalıycak bunları.

Acc to my opinion :KK70: yani bana göre olaylar şöyle gelişecek. Hatırlayın geçen bölüm ilkay bebeğin eve gelmesini istememeişti haklı olarak bebek deddiğin anasını yanında olcak felsefesi... Şimdii rauf da biliyo ilkayn bebeği istemdeiğini. Ali bebeği alıp eve getircek bebekle adoş ilgilencek bu bi süre sonra ilkayın sinirine dokuncak kendi de doğuramıyo ya üzülcek hep. Adoş da bi çocuk doğuramadın triplerine girecek. Aliyle ilkayı uykusuz geceler saracak. Bi süre sonra işte bunların ilşkisi bozulmaya başlayacak bu da raufun işine gelecek. Kimse kusura bakmasın ipek,i nazlının umrunda deil hiç üzülmüorum o kadına valaa...

Meliss kızz hani diyodum ya mehtaba o... diyo asıl o... nazlı çıktı iyi mi :KK70:

Mehtap şerifi elde etmeye uğraşa dursun, şerif emineyi boşamaz kıyamaz ona :KK43:

heheehe :KK70:::KK70::KK70: dünkü bölümü okuyayım yarın şimdi uykum geldi..hehhehe

kız bugun bebek geldi
rauf nazlıyı tecavuzden kurtardı
bebeği ilkaylara verdi
yavuzun aklı bence hala asu da
leventi bıraz kotuledi
serif te emineyı sinemaya götürdü
sucluluk psikolojisi

raufcuk kötü filan ama ne olursa olsun o bir abi nası kurtardı nazlıyı heyyytt bee :KK70: bi de diyo ya nazlıya tecavüze kalkışan adamaa "bundan sonraki hayatını yatakta inleyerek geçirecksin, yaşar al şunuuu" :KK70:

nazanın aklı hep ablasında, tuğçeye dedi ki "tuğçe senin kardeşin yok dimi" tuğçe de dedi ki "yok nazan teyze annemle babam ayrıldılar yani yavuzdan başka kimsem yok". Nazan: "yavuz senin yanında çok mutlu" tuğçe: "biliorm ben de onn yannda çok mutlym onu çok seviorm" Nazan:"bilio msn tuğçe aslnda kardeşnn olmaması daha iyi, böylece yaptıklarınla sevdiklerini üzmemiş olusoun" Nazan sonra mutfaağa gitti, tuğçe de yavuza dedi ki "annenn nesi var yavuz". Yavuz da geçiştirerek "bişiy yok ya teyzemle atşmşlar ona bozuk, hadi ama karnm çok acıktı"

Bu bölmde nermini hiç göstermdiler, Rauf ilkaylara gitti nazlınn bebeğin burda olduğunu bilmesini istmiorm filan dedi (hani siz de çaktrmazsanz sevinirm tarzı) bebeğin nazan hanmda olduğunu sanıyor. Nermn hanm da yok nazlınn psikolojisi iyi deil biraz bebek siz de kalsn dedi.

ılkay bu durumdan çok rahatsz eee haklı da yani. Tam öpüşüolardı hoop bbebk zırlmaya başladı adoşş cadısı da tam kapının önünde kucağında ipek:"alii koşş ipeğin ateşi çıktıı hadi ali acele et" :KK70: dur be kadın, ali bi giyinsin :KK70::KK70:

emine şerif sinemaya gittiler. Sona emine dei ki "sen yatmıycak mısın" şerif yok dedi uykum, tv ilzicem. Geri geldiklerinde şerif içinden dedi ki "belki de bi daha yanına hiç gelmicem emine" bu ne demek demek ki aklı mehtap cadısında.

Nazlı raufa dedi ki abi bebeğimi görmek istiyorum teysem buraya gelsin burda kalsın yine" O da hemn yok sen dinlen kafanı topla falan kıvırdı yine oynak rauf :KK70:

nazlı sonra levente dedi ki "abim ilk defa beni düşünüo galiba, gerçi bu rauf kervanlı kesin yine bişi çıkar bunun altından ya dur bakalım"

dedektifi de göstermediler bugun.

yavuz asuyu unutamadı.

Raufun hain planları tıkır tıkır işlioo ama gözden kaçırdığı bişi var dedektif :KK70: huhuuuuuuuuuuuu heyecanlı bir bölüm olcekk, action geldi diziye silahlı admlar dedektfiler CSI NY mübarek cnbce halt etmşş pehh :p

vala çok haklısın stelhzım yaa senağlama ali ilkayı üzmek istmeio ama o da naapsın bebeği hiç tanımadğı bi bakıcııda da bırakamaz kiii :emir_bebek:

ama rauf ne dedi "nazlı sen kednni bi toparla sonra bebeğinle daha sağlıklı vkait geçirrsin". Hemen telefon açtı levente "levent nerdesin", levent de dedi ki "abi hemen geçiorm şantiyeye" rauf : "şantiyeyi boşwer şmdi sana başak bi yerde ihtiycam var, hemen nazlınn yanına git al onu dışarı çıkar gezin alışverş yapın para harcayın ama alkol yok duydun dimi alkol yooook" levent: "abii nooldu kii peki tmm hemen gidiorm" naniknanik

nnazanı aradı sonra, nazan dedi ki "ne var rauf, bak eğer yenmeğe filan çıkalım diyceksen hiç havamda deilim ona göre" Rauf: "yok canım nazlı ararsa bebek senn yanında nazan beni, alilere bıraktm aslnda ama napiim nazlının hallerini hiç beenmiorm hem nermn de yok. Umarım beni yalancı çıakrmazsın (yüünde sinsi gülücük ifadesiyle soyledi bunu) " Nazan:"hiç sevmiorum bole şeyleri hem ne diye bana getrimiosun ki bebeği, off peki tamam"

Rauf şimdi de Nazlı'nın bebeğini kullanarak Ali ile İlkay'ın arasını bozmaya uğraşacak gibi görünüyor.Bir insan nasıl bu kadar vicdansız olabilir? Küçücük bir bebeği bile kullanmaktan çekinmiyor.

ahh ipeğim yaa rauf buu işte dizinin kötü adamı. Hatırlar mısın bi ara nazanın evine hırsız girmşti vala ben demiştim ki o zman kesin rauf adam tutmuştur git nazanın evine gir diye puhahahha

ocakta yemek yansa rauftan bilcezz artık pess :roflol:

ya of nazlıya çok acıdım ya zavallı mafoldumben hep ilkay uyuzunun yüzünden o hallere geldi çok seviyo nazlı aliyi ve kıskanıyo ya

bebişim ben de ilk zamanlar ole diodum ama nazlının aliyi sevdiği yok bak vlaa, o kızın psikosomatik rahatszlıkları var yanii yanımda biri olsun da kim olursa olsun. Onun derdi yalnızlığıyla alinin yanında kendini güvende hissediyodu çunku ali her koşulda sahip çıkıo etrafındakilere, malumunuz biz türk kadınları sahiplenilmek isteriss sırnaşık şey

selçuktan o yuzden vazgeçti zatiiinn baktı ki bundan bi cacık olmass sevdiğinin arkasında durmuo filan falan, bence nazlı barabarosa gitsinn delikafadulden :lepi:

X