Unutma Beni - Fox Tv

olacak iş deil hanımlar vala delürüücemfarkında mısınız iyce saçmalamaya başladılar haftada bi bölüm izleseniz olayı kapıyorsunuz hafta başından beri aynı muhabbet :mad: hep mi kötüler kazanır be kardeşim napalım ölelim mi yanii hayatta hiç mi iyiler kazanmaz hani bu dizi hayatı yanısıtıoduu he soruyorum burdan :KK70:

adoşş gerçek yüzünü nihayet ilkaya gösterid uğursuz geldiğinden berii kötülükler başmzdan eksk olmadı filan fişman. Şerif barbaros ve hikmet babanın da emineyle olan canm arkdşm stealthzın deyimiyle iş pişirememe olayını bildiklerini öğrendi ve emineye çok kızdı mehtap karıısı da cafeden çıkmıyo ki anam :KK70: her bişiyi duyuyoo sarı yelloz.

Asu levente hesap sormaya gittii bu ne rezalet nasıl nazlı ablayla evlenrsn filan diye. Oda yok ole bişi dedi asuman yaviatan levente bacayı sardı eyvahlar olsun.

Rauf öküzü nazana kolye yolladı nermin bunu gördü. Telefonla konuşurken çok mutlu olduğunu soyledi nermn bunları da duydu. Sonra dedi kii nazan madem bu kadar mutlusun o halde raufla olan ilşkiniz benim de kabulumdur dedi ağlayarak kardeşine sarıldı. Bence ağlamasının nedeni kardeşinin saflığıydı :KK66: Çünkü zırt pırt diyo ya hani nazan bu kadar saf olduğuna inanamıyorum diye işte gözleri doldu. kadıncağızın naaapsın hakkat yaa bi kadın bu kadar saf olablr mii kırkına gelmiş hemde :KK70:

Son olarak nazlı ali sahnesi gösterimdeydi yanii nazlı dedi kii "ali bak beni anlaman lazım çocuğumu tek başıma nasıl büyüteyim altından kalkamıyorum ipeğe bi baba lazım. Görüorum ki bu sen olmayacaksın levent de olmayacak. Napiim ben de başka baba ararım, çocuğumu da beni de seven gerçek bir baba."

Benim burda nacizane yorumum şu şekilde: Şimdi kızlar dizinin ilerleyeblmesi ve nazlı ali muhabbetinini yürümesi için nazlının hakkaten biriyle evlenmesi ve ipeki nufusuna geçirecek bir enayi bulması şart öyle değil mi? Peki, soruyorum burdan dizide en enayi iki erkek kim?? Cevapları duyar gibiyim, 1) Barbaros 2) Yaşar :KK70: yani bunlardan biriyle nazlı evlenmek zorunda.

Yine hatırlayalım bu bölümde ne olmuştu? Ali raufun odasına girdi tebrk ederm nazlı evleniomuş leventle dedi. Normalde biliosunuz rauf leventi nazlıdan uzak tutmak istiyordu. Ama hiç çktırmadı sinirlendiğini aliye ve şole bi soıru sordu:"oyleyse oyle sanane" :KK66: ondan sonra da ali gittikten sonra kendi kendine söylenmeye başladı : demek bu iş sinirinize dokundu ali bey iyi iyi" vee sinsi bir gülücüük :KK70:

Berra aynen bende sinir olmaya başladım doğru düzgün ilerlemiyo dizi zaten saçmalıklarla dolu Hikmetle Barbaros ulan ne boşboğaz adamlarmış belliydi onların bi şekilde yumurtlayacağı Eminede ayrı bi salak madem aylardır beraber olamıyosun daha önce önlem alsana ne biliyim :bbo: Şerifle Mehtabı merakımdan izliyorum artık evlensinler onlar tekrar ya kaydirigubbakcemile2

bu gidiş hayra alamet deil zatiiin :KK70: hikmet babanın sırrı ortaya çıksa mehtabn suçsuzluğu ortaya çıksa şrif emineyi boşıycak gibi görünüo. O boşboğazlkla hikmet baba onu da ağzından kaçırır :KK70: asu, levente niye aşık olmaya başladı kii bunlar yazvuzla yeniden birlikte olur diye düşünüodum şaşırdıım yaniii, adalet leventi zaten hiç sevmezz bi de asuyla olan durumunu duysa anaaaam kadına felç iner. Nermin mübarek kadın iyi dayanıyor nazanın ve nazlının hallerine :KK70: nermin karısıı şu raufun hain planlarını ortaya çıkarcak bişi yapsa mesela aliyle ortak bişiyler hazırlayablrler düşmanmn düşmnı benm dostumdur felsefesine bağlı kalarak :) çunku görüoruzz kii raufun öküz olduğunu bilen iki kişi var ali ve nermin bi de ilkay var ama ondan cacık olmyacağı belliydi zaten o kız plan mılan yapamaz :KK70: uyuss ilkayy

Malumunuz yavuzun bebeği (davulu) :KK70: onun için çok önemli. Davulunu kaybetmemek için aklına türlü türlü şeyler geliyor (yine hatırlayalım dizide davulun tozunu alırken ne diyoo aman da aman civataları mı gevşemiş benim bebeğimin toz mu kaplamış üstünü kıyamam ben canım davulum). Yavuzun elinde kamera var hanii okulu kazandığında mı ne anası almıştı işte onu davulunu da evi de tam bole gorebilen bir yere koymuş olsun (güvenlk kamerası mahiyetinde) ondan sonracıma hem bu şekilde yavuzun içi rahat etmiş olsun (davulumu kimse çalamaz) hem de evin güvenliğini sağlamış olsun (evimize kimse giremez). ışte bu kamera da nazanla rauf, yavuzun evinde sevişirkene o malum görüntüleri yakalamış olsun. Yavuz da görüntüleri kontrol edeyim derken o da ne anasıyla abim dediği rauf abisini iş pişirirkene görsün ve nerminle konştuklarını duysun "biz yetşknzz raufla isteyerek beraber olduk bize karışamazsın hem burası benm oğlmn evi kimin gideceğine kalacağına ben karar veririm" gibi sözlerini. ve kızılca kıyamet kopsuuuuunnnn .D nasıll hareketli bir bölüüm olurr dimii ayy vala ne biliim artık diziye hareket gelsin yeter. Aksi takdirde izleyemeyeceğim içime fenalıklarr gelioor paso aynı şeyler amannn hem bu da bizim evn halleri gibii ennde sonunda bitecek bari doğru düzgün bitirsnler de biz de arkasından kötü konşmayalım. Mesela bzm evn hallerini son zmanlarda hiç izlyemedm misket öldü zeliş geldi amann nooldu ne biittii anlayamadan dizii kaldırıldı yayından zaten :KK70:

soruyorum
1- hikmet in ne sırrı var?
2- mehtap nasıl suçsuzmuş? niye o zaman başkası ile evlenmiş ve şerif hapiste yatmış?
3- emine neden şerif le o işi yapamıyor?
4- o bebek nasıl ali den çıktı ya?
5- nazan daha yavuz senden demedimi rauf a?

ayrıca koca burunlu ilkay iyice salmış ya...poposu iyice kanguru moduna girmiş.. ali ve levent hoş. şerif e yarı bir guzellik gelmiş,odun halleri ehlileşmiş..hata kısa saç çeici bile yapmış..

kazuletcim ben de soruom bu soruları vala kendime :KK70:

1)hikmetn sırrı henuz ortaya çıkmadı

2)mehtaba iftira atılmış kendi soledi, bizi ayırmak istediler dedi şerif reddeti o daha belli deil ilerki bölmlerde çıkar kokusu

3) emine çocuğunu düşürmüştü hatırlıo musun işte bu durum onu çok etkiledi o yüzden psikolojik bir durum bu allah kmsenn başına vermesin psikoloğa gitse çözülür bu durum 6 seansta ama işte şerif öküzzz

4) o bebek aliden nası çıktı :KK70::KK70::KK70: hala bilmioss allahn hikmeti diyip sıyrılalım kısmet alın yazısı :KK70:

5) nazan raufa şimdilil solemioyr. Çunku obur turlu gerçekten raufun nazanı sevdiğini anlayamayacağını düşünüyor. Misal dese ki yavuz senin oğlun o da bir kervancı :KK70: o zaman rauf kendini kötü hissedcek yavuzu nufusuna alcak filan yavuza düiycek beni affet o da dicek kii bi şartla annemle evlen filan ooooo iş hepten karışacak. Nazan emin olmak istiyor raufun gerçekten onu isteyip istemediğini, buna emin olunca açıklayacak herşeyi.

ilkay zayıf yaa sadece basenleri var biraz :KK70: amann bizde de var :KK70::KK70:

kız ilkay ın neresı zayıf
bıngıl bıngıl et ayollll
ağol canem ya
süper aydınlandım suan:)
kiiss u babe

kızlar bende sıkı bi unutma beni izleyicisiydim ama saçmalıkları aylar öncesinden farkedip izlememe kararı aldım.inanın kendimi aptal gibi hissettim olaylar hep aynı çok kolay çözülebilecek şeyler saçmasapan nedenlerle çözülemiyor ve hep kötüler kazanıyor.bende saf saf işimi gücümü bırakıp bunu izleyeme otururdum.şimdi topiği görünce nostalji yapayımda bişeyler yazayım dedim:))

kızlar yaa nalett olsuun :KK43: bayram olduğu için bizde misafirler var curcuna kıyamet :KK43: unutma beniyi izleyemiorum aklımı kaçırceemm,. Rauf-Nermin tartışıolardı anladığm kadaryla nermn ilkay ve raufun fotolarını gördüü kardeşime bunu nasıı yaparsın ahlaksızz diye bağırıoduu ama bi anda bizim evn kapısında annem belirdi kabus gibii :KK70: git misafrlerin çayına bak diye söylendi ben de kapatmak zorunda kaldım. Nooluyoo şuan izleyeblen var mı??

Su an ızlıyorum ben valla dızının boyutu degıstı...Kesın bu nazlının elınden bebegı alacaklar ,nasılsa ılkayında bebegı olmuyor ıpege onlar bakacaklar mutlu mesut yasayacaklar dıcem ama bıraz zor ... :) Dızı ıcabı :)

Ben yarıdan izledim Ali Nazlı'nın evine gitti sızmış gene tabi tartıstılar onları artık tahmin edersiniz hep aynı sahne :KK70: Rauf ilkay'ı çağırdı buluştular Nermin'in fotografı gördüğünü söylemek için Nermin de takip etti Rauf'u Nazan ı onların buluştuğu yere çağırdı.Nazan gördü ikisini bana bunu yapamaz nasıl yapar flan diye ağladı oturdu kaldı gördü sonunda Rauf'un onu sevmediğini kullandığını.

Şeker hala Emine'ye güç kuvvet olsun diye baklava lokum çikolata yediriyo bol bol Şerif Mehtabın evine gidiyo Mehtap hasta mı numara mı yapıyo anlamadım.Üstünde kırmızı bi sabahlık Şerif'e kur yapıyo Şerif atlayacaktı üstüne tuttu kendini kaçtı yanından orda bitti zaten :KK70:

üzülme ezgici allahtan kadınlar kulubumuz var bak hemen yazmşlar saolsnlarr =))

canım yaa allah razı olsunn :)) ama şuan çok mutluyum kızlar vala billaa çunku farkındasysanız action geldi diziiye :KK70:

nermne de helal olsnn nası da akıllık yapmş kardeşini çağırmakla

peki stealthzcım acep nazanın jesti mimikleri filan nasıldı yanii gerçekten anladı dimii kullanıldığını bundan sonra ona göre hareket etse barii. Bikaç sorum olcak kuzucum sana müsadenle =))

1) ilkayla rauf nası bi yerde buluştu restaurnt gibi bi yer mi??
2) ilkayla rauf ne konuştular, gösterdiler mi?
3) nermn o sırada onları gözetliyo muydu yoksa nazanı arayıp buluştukları yere gelmesi sağlayıp gitti mi?
4) nazan onları görürken nermn neredeydi?

bi de öyle tahmn ediyorum kii rauf yine ne yapar eder nazana affettrr kendinii çakal rauf :KK70:

bu emineye de yazık valaa

nazlının psikiytrste gitmesi lazm çocuğu alcaklar ondan dediğinz gibi bigecim ilkayın çocuğu olmuyo bencede :KK66:

Restaurantta buluştular ilkay dedi neden fotograflarını kimsenin görmesini istemiyosun Rauf Ali'den korkuyorum beni öldürmesinden canım çok tatlıdır dedi pis pis sırıtarak :KK70: ilkay sırf beni görebilmek için yapıyosun dedi.Rauf ilkay'ın elini tuttu gerçekleri anlayıp bana geleceksin dedi Nermin bi köşede gözetliyodu gördü aralarında bi ilişki var sandı Nazanı aradı restauranta çağırdı onların olduğunu söylemedi.Gel yemek yiyelim öğle yemeği diye çağırdı.Geldi onları dip dibe gördü Nazan gözleri doldu.Oturdu ağladı işte :KK70: Nermin'de üzgünüm ama Raufun nasıl pislik bi insan olduğunu görmen lazımdı flan dedi.

hee bugün tesadüfen izledim..bayram diye yayında olmaz diyordum ama.anam mehtap ın şuh hallerine bayldım :)) o kadın yer şerifi yer :KK70::KK70::KK70:::KK70:

bu şerif te aldatırsa karısını ne diyeyim ben artık ....
ilkay ali cephesi de fena sarpa saracak görünüyor...ne karışık kuruşuk dizi bu...kaydirigubbakcemile2

stealthzzm bitanem saol supersiiin :) nermne de helal olsnn hee tufaya getrdii bııırrraavooo =))

kazuletciim kaçtır deneme yapıolar bunlar (ali ve ilkay) elli kere gebelk testi yaptılar hatta son defasında adoşş geldi dedi kii "yine mi olmadı" töbeee :KK70: ali de dedi biz daha genciz ilkaycım hem şu zor günler geçsin bebeğimiz de olcak filan falan. Ama olmuooo işte:S

melishcim tükettiler bunlar benii napiiim =))

benimminikelam vala çok halısın şerif aldatmaz aslında ama o mehtap melishimin de dediği gibi yer şerifi. Ama var ya kızlar hakkaten beenmedim yani mehtabn geceliğini ne o olee şole nazan gibi jartiyer filan giyseydi barii puhhahahhaha :KK70: çekici gelmedi yanii bana az biraz dekoltesi filan hiçibişiyii yok kii bildiin saten kırmızıı yanii amannn anamın zamanında da vardı onlar pehh :KK70:

gerçi şerifin sexiliğe bakacak halii yok kudurdu hepten ama o da haklı erkek bu hayetnde sık sık dişini nereye kadar =))

emine okey şok şeker bi kızz ama mehtap da cilvelii hanii

nermni çok takdir ettm hee sabahtan mezarlık ziyaretlerini bitirdim unutma beniyi dört gözle bekliyooom

X